Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πηγατε τελικα. Εμενα χτυπησε τα χειλακια του χτες επεσε κατω δηλαδη. Ελεγ να μην τον παω στις κουνιες μην ξαναχτυπησει και ανοιξει γιατι ειναι αρκετα πρισμενο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω κοριτσια ημουν στο Παιδων απο της 9 το πρωι και με τους ηλιθιους εκει τελειωσαμε στισ 1 το μσημερι :(:(επρεπε λεει νακανουν το επισκεπτηριο και μετ ανα μας δουνε δεν το λεγανε απο χτες που πηρα τον γιατρο τηλεφωνο γμτ τους


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια κι απο μενα,

χαθηκα αλλα ηταν δυσκολα ο μικρος εχει κολικους και παιδευτηκαμε πολυ 40 μερες τωρα ευτυχως απο προχθες ειναι καλυτερα κι ειπα να δω τι κανετε, χρονια πολλα εστω και ετεροχρονισμενα στις εορταζουσες, ελπιζω να ειστε μαμαδες και μωρακια ολοι καλα


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!

χρονια πολλα!!καλη χρονια σε ολες!να χαιρομαστε τα παιδακια μας!!

τι κανετε τσουπρες??χαθηκαμε!

τα νεα μας?????

δυστυχως η εγκυμοσυνη μου τελειωσε..παλλινδρομη..εκλαψα,στεναχωρηθηκα αλλα βλεποντας τον βασιλακη νιωθω πολυ καλα..μετα απο 3 μηνες προσπαθειες παλι..

τα νεα του βασιλακη τωρα..

βγαλαμε 2 δοντια,τα κατω και ειμαστε σαν κουνελακια..εχουμε γινει αντρακια πια,σε 6 μερες κλεινουμε τον εβδομο!!χοροπηδαμε σαν κατσικια,θελουμε συνεχεια ορθιοι,πιανομαστε και σηκωνομαστε απο οπου βρουμε,λεμε μπαμπα και ποπο!

οι πιο εμπειρες μπορουν να βοηθησουν??κοριτσια εχουμε τωρα 3 μερες που εχουμε γκρινια,βαζουμε τα παντα στο στομα και τρωμε μονο το φαγητο μας..φρουτοκρεμα 2 κουταλιες και ρυζαλευρο αλλες τοσες.λετε να περναμε αλμα αναπτυξης??

ουφ,πολυλογια με επιασε!!!!!

φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Κατια μου λυπάμαι παρα πολυ. Εχεις τον Βασιλάκη σου όμως. Σε 3 μηνες ξανα πάλι. Τυχαιο ηταν η κάτι εγινε?

Αντρας εγινε το μωρο σου... Δοντια εχει μωρε. Παρτου μασιτηκα που μπαινουν στο ψυγειο γιανα ανακουφιζεται. Μην του δινεις πολύ ζεστα γιατι θα πονανε τα ουλα του.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...