Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αντε στελιτσα μου με το καλο με ενα πονο απο εδω και περα θα εχει και ο βασιλακης σου μια κουκλιτσα να παιζει και να την προσεχει, καλη σαρακοστη κοριτσι μου να εχεις και να σου ερθουν ολα οπως επιθυμης για σενα και την οικογενεια σου !

φωτεινουλα χαθηκες δεν ακουγεσε καθολου καλα εισαι το μπεμπακι σου ?:cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσακια ,

Αγγελακι καλα ειμαι απλα δεν εχω σπιτι μου ιντερνετ και μπαινω οποτε ειμαι στους γονεις μου .η μικρη ολα καλα δοξα το θεο ... ξεκινησα κι εγω διατροφη να χασω τα κιλα και της εγκυμοσυνης αλλα και τα περιττα που κουβαλαω :D, πως θ'ανεβω τα σκαλια της εκκλησιας εεε?;););)Εσεις ολα καλα?


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια ,

Αγγελακι καλα ειμαι απλα δεν εχω σπιτι μου ιντερνετ και μπαινω οποτε ειμαι στους γονεις μου .η μικρη ολα καλα δοξα το θεο ... ξεκινησα κι εγω διατροφη να χασω τα κιλα και της εγκυμοσυνης αλλα και τα περιττα που κουβαλαω :D, πως θ'ανεβω τα σκαλια της εκκλησιας εεε?;););)Εσεις ολα καλα?

φωτεινουλα μου οτι θελεις απο οργανωσει και ιδεες μπορω για βοηθεια να σου πω φιλακια

Link to comment
Share on other sites

στελιτσα και εγω που δεν ειμαι εγκυος και εχω εσυ εχεις και ενα νινι μεσα σου για κιλα λεω αλλα δεν στεναχωριεμε πανω απο ολα υγεια να εχουμε και ολα τα αλλα βρισκωνται :P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 months later...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...