Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts

καλημερα στελλιτσα.ο γιατρος μου ειπε τυχαιο.απλα μετα την αποξεση μου χαλασε ο κυκλος και τωρα ειμαι με αντισσυληπτικα.τον ρωτησα αν χρειαζεται να κανω εξετασεις και μου ειπε κατηγορηματικα οχι..

αντρας εγινε στελλιτσα ο μικρος μου και λιγο ταλιμπανακος!

ο βασιλακης σου τι κανει??η μπουμπου σου???

ετοιμαζομαστε για την βαφτιση και τα εχω παιξει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καταρχην χρονια πολλα σ'ολες τις μανουλες....

Στελιτσα φουσκωνεις φουσκωνεις??? ;);)

Κατια μ μην στεναχωριεσαι θα παμε μαζι για το δευτερο ;);););) παει περασε αυτο τωρα εμεις να ειμαστε γεροι να κανουμε πολλλλλααααααααααα παιδακιααααααα


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλες. Χαθηκατε... Φωτεινη τι κανει η μπεμπουλα. Παραφουσκωσα.. Ειμαι στα μισα του 7ου... Να παμε καμια καροτσαδα απο βδομαδα αν εχει καλό καιρο.

Link to comment
Share on other sites

χμμ ξεκιναω γυμναστηριο το πρωι να δω ποτε θα προλαβαινω :(:(


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι σιγα βρε στελλα τι λες τωρα , απλα θελω να χασω τα της εγκυμοσυνης και τα περιτα μου γιατι η ψυχολογια μου πεφτει και δνε μ αρεσει καθολου αυτο , εξαλλου εχω και γαμο μπροστα μου που πρεπει να ειμαι πιο αδυνατη απο τωρα εστω να χασω 15 κιλα και αν θελει ο οργανισμος να να χασει κι αλλα ας τα χασει

Αγγελακι που ησουν τοσο καιρο κι εσυ ?:D


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

φωτεινουλα μου καλημερα και να σου ζηση το μωρο σου δεν σου ειχα ευχηθει εγω ! ελειπα κοριτσι μου με τον αντρα μου και το παιδακι μου τον ειχαν μεταθεση αλλου με την δουλεια του και τωρα γυρισαμε πια στο σπιτι μας απο δω και τωρα θα μιλαμε τακτικα φιλια στο μωρουλι σου :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στελλιτσα.ο γιατρος μου ειπε τυχαιο.απλα μετα την αποξεση μου χαλασε ο κυκλος και τωρα ειμαι με αντισσυληπτικα.τον ρωτησα αν χρειαζεται να κανω εξετασεις και μου ειπε κατηγορηματικα οχι..

αντρας εγινε στελλιτσα ο μικρος μου και λιγο ταλιμπανακος!

ο βασιλακης σου τι κανει??η μπουμπου σου???

ετοιμαζομαστε για την βαφτιση και τα εχω παιξει!!

κατια με το καλο η βαπτιση και οτι χρειαστεις κοριτσι μου για τιποτα ιδεες και για μπουμπουνιερες , στολισμο ,φωτογραφο πες μου επειδη τα ειχα και εγω αυτα τα τρεχαματα που την βαπτισα το σεμπτεμβρη και ξερω ! φιλακια :P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε όλες. Χαθηκατε... Φωτεινη τι κανει η μπεμπουλα. Παραφουσκωσα.. Ειμαι στα μισα του 7ου... Να παμε καμια καροτσαδα απο βδομαδα αν εχει καλό καιρο.

στελιτσα μου μπραβο κοριτσι μου με το καλο με ενα πονο , ξερεις τι ειναι ? οτι και να ειναι γερο να ειναι, πολλη χαρηκα φιλεναδα με το νεο που διαβασα, τωρα που καθομαι χωρις δουλεια να συναντηθουμε καμια μερα και με τα αλλα κοριτσια οπου θελετε μοσχατο, καλλιθεα και πειτε μου φιλακια και στον γιο σου να δωσεις

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου αγγελακι...

βρηκα ευκαιρια για λιγο να μπω τωρα που εστειλα τον αντρα μ να ψαξει σε φαρμακεια καλλιθεα και νεο κοσμο για γαλα για την μικρη με τις παλιοαπεργιες :(:(

πατα πανω σ ενα απο αυτα που σ αρεσουν και θα σου ανοιξει η σελιδα και μετα θα παρεις το λινκ που θα σου βγαλει αυτο που θα λεει φορουμ...


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι με πειραξε και πολυ μαλιστα βγαλτο :tongue::tongue::tongue::tongue:

Παλαβωσες? πω πω πω να με πειραξει λεει τς τς τς τς :D:D:D:D


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...