Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

καλησπέρα κ απο εμένα φθινοπωρινές μανούλες :P εχθές έμαθα κ εγώ ότι είμαι έγκυος όμως σήμερα που πήγα να πάρω την χοριακή μου ήταν μολις 31μοναδες με γονιμες στις 28-30/1 και τρεις μερες καθυστερηση.δεν μπορω να ησυχασω απο το μεσημερι.γτ ειναι τοσο χαμηλη? την προηγουμενη φορα ασχετα που ηταν βιοχημικη ηταν στις 140 τρεις μερες πριν την αναμενομενη μερα περιοδου...ειναι καμια αλλη που να ξεκινησε με καθυστερηση κ τοσο χαμηλη χοριακη κ να συνεχιζει καλα??

Πάρε αύριο τον αντρούλη σου να πάτε μια βόλτα να χαλαρωσεις και την Δευτέρα πήγαινε για την επαναληπτική αφου εδωσες σαββατο το αλλο αιμα,να δεις οτι θα εχει αυξηθεί και να ηρεμησεις.Αλλα τώρα σταματα.κανεις κακό σε δυο ανθρώπους τώρα...μην ξεχάσεις να πας στο ίδιο μικροβιολογικό,μην πας σε άλλο εχει άλλες τιμές και σκέφτεσαι αλλα μετα!!!


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πάρε αύριο τον αντρούλη σου να πάτε μια βόλτα να χαλαρωσεις και την Δευτέρα πήγαινε για την επαναληπτική αφου εδωσες σαββατο το αλλο αιμα,να δεις οτι θα εχει αυξηθεί και να ηρεμησεις.Αλλα τώρα σταματα.κανεις κακό σε δυο ανθρώπους τώρα...μην ξεχάσεις να πας στο ίδιο μικροβιολογικό,μην πας σε άλλο εχει άλλες τιμές και σκέφτεσαι αλλα μετα!!!

Εχεις 1000 δικια ολη μερα μες το αγχος ειμαι.θα προσπαθησω να ηρεμησω οσο μπορω...αλλη μια βασανιστικη μερα μενει την Δευτερα θα μαθω. ειναι μονο που το θελω τοοοοσο πολυ τρεμω σε μια ακομη απογοητευση.οτι θελει ο Θεος ας γινει.καλο βραδυ :)


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχεις 1000 δικια ολη μερα μες το αγχος ειμαι.θα προσπαθησω να ηρεμησω οσο μπορω...αλλη μια βασανιστικη μερα μενει την Δευτερα θα μαθω. ειναι μονο που το θελω τοοοοσο πολυ τρεμω σε μια ακομη απογοητευση.οτι θελει ο Θεος ας γινει.καλο βραδυ :)

Αντε μπράβο.Ο Θεός ξέρει...

Καλό βράδυ και να κοιμηθεις πολυ ήρεμα...Οσο δεν μπορούμε να ξέρουμε,ελπίζουμε...


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι NGN.ποναει λίγο η μέση μου και έχω τρελή συχνοουρια.νωρις το πρωί έκανα ενα τεστ που περισσέψει και βγήκε πιο έντονη η γραμμή.λεω για χοριακη να πάω Τρίτη ή Τετάρτη.


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι NGN.ποναει λίγο η μέση μου και έχω τρελή συχνοουρια.νωρις το πρωί έκανα ενα τεστ που περισσέψει και βγήκε πιο έντονη η γραμμή.λεω για χοριακη να πάω Τρίτη ή Τετάρτη.

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Και εγώ τα ίδια έχω. Πονάει η μέση μου και έχω και συχνοουρία. Να πας να κάνεις την χοριακή και θα δεις οτι θα βγει ΜΕΓΑΛΗ!!!:D:D:D:D:D:D:D


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Και εγώ τα ίδια έχω. Πονάει η μέση μου και έχω και συχνοουρία. Να πας να κάνεις την χοριακή και θα δεις οτι θα βγει ΜΕΓΑΛΗ!!!:D:D:D:D:D:D:D

Αχ μακάρι.ελπιζω να μην περάσω μέσα σε δυο μήνες και άλλη απογοητεύσει.να σε ρωτήσω κάτι.το παιδι ο γιατρός σου είπε να το σηκώσεις άνετα?εμεις δεν έχουμε κόψει πάνα ακόμα.εσεις?


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ μακάρι.ελπιζω να μην περάσω μέσα σε δυο μήνες και άλλη απογοητεύσει.να σε ρωτήσω κάτι.το παιδι ο γιατρός σου είπε να το σηκώσεις άνετα?εμεις δεν έχουμε κόψει πάνα ακόμα.εσεις?

Ούτε και μένα έχει κόψει την πάνα αλλά δεν τον σηκώνω καθόλου. Η μαμά μου μένει από πάνω και με βοηθάει πάρα πολύ. Το ίδιο και ο άντρας μου. Δεν μ'αφήνουν να κάνω τίποτα. Γι'αυτό και έχω χρόνο και μπαίνω συχνά στο Internet.

Μην σκέφτεσαι αρνητικά. Όλα καλά θα πάνε!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ούτε και μένα έχει κόψει την πάνα αλλά δεν τον σηκώνω καθόλου. Η μαμά μου μένει από πάνω και με βοηθάει πάρα πολύ. Το ίδιο και ο άντρας μου. Δεν μ'αφήνουν να κάνω τίποτα. Γι'αυτό και έχω χρόνο και μπαίνω συχνά στο Internet.

Μην σκέφτεσαι αρνητικά. Όλα καλά θα πάνε!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Μια χαρά είσαι τότε.και εμένα μένει κοντά η μητέρα μου αλλα κάποιες φορές αναγκαστικά τον σηκωνω.καλα όταν ειναι ο άντρας μου σπίτι δεν κάνω τιποτα.εχω απαγορευτικό.χιχιχι!

Δουλεύεις?


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είσαι τότε.και εμένα μένει κοντά η μητέρα μου αλλα κάποιες φορές αναγκαστικά τον σηκωνω.καλα όταν ειναι ο άντρας μου σπίτι δεν κάνω τιποτα.εχω απαγορευτικό.χιχιχι!

Δουλεύεις?

Όχι δεν δουλεύω. Εσύ?????


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαζοδουλευω.ελευθερο επάγγελμα βλέπεις...

Δύσκολα τα ελεύθερα επαγγέλματα αυτόν τον καιρό. Πάντως όσο μπορείς μην σηκώνεις τον μικρό γιατί είναι επικίνδυνες οι αποκολλήσεις τώρα που είναι αρχή.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι NGN.ποναει λίγο η μέση μου και έχω τρελή συχνοουρια.νωρις το πρωί έκανα ενα τεστ που περισσέψει και βγήκε πιο έντονη η γραμμή.λεω για χοριακη να πάω Τρίτη ή Τετάρτη.

Αντε ωραιαααααααααααααα!!!Μπραβο!!Εγω με πολυ πολυ πολυ πολυ αχνη γραμμη ειχα χοριακη 50!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Και εγώ τα ίδια έχω. Πονάει η μέση μου και έχω και συχνοουρία. Να πας να κάνεις την χοριακή και θα δεις οτι θα βγει ΜΕΓΑΛΗ!!!:D:D:D:D:D:D:D

Καλημερα!Στα ιδια και εγω τουαλετα, μεση και εμετος...τι να κανεις υπομονη!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσάκια!!!!!!!!!!

τι κάνετε σήμερα???? ακόμα ταλαιπωρήστε ε?? υπομονή να κάνετε και να σκέφτεστε μόνο το θαύμα που είναι στην κοιλίτσα σας!!!!!!!!!!!!!!!!

ngn μου φυσικά και να κανονίσουμε να βρεθούμε το καλοκαίρι, εγώ σίγουρα θα έρθω δύο φορές λόγω μιας δουλειάς που πρέπει να γίνει....

να σας πω κάτι???

χθες όλη μέρα ήμουν καλά σας το είχα γράψει κιόλας......κατά τις 4 το απόγευμα με έπιασε ένας τρελός πόνος αριστερά κάτω ο οποίος πέρασε μετά από κανένα μισάωρο και παράλληλα με αυτόν ήθελα να κάνω εμετό......η αναγούλα αυτή μου κράτησε παρέα μέχρι την ώρα που τελικά με πήρε ο ύπνος.......

δε θέλω να ελπίζω ότι είναι της εγκυμοσύνης αλλά δεν είναι λίγο παράξενο??

σήμερα είμαι μια χαρά, δε νοιώθω και πάλι τίποτα....

λέτε να αρρωστήσω και μου το φέρνει λάου λάου:):):)


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσάκια!!!!!!!!!!

τι κάνετε σήμερα???? ακόμα ταλαιπωρήστε ε?? υπομονή να κάνετε και να σκέφτεστε μόνο το θαύμα που είναι στην κοιλίτσα σας!!!!!!!!!!!!!!!!

ngn μου φυσικά και να κανονίσουμε να βρεθούμε το καλοκαίρι, εγώ σίγουρα θα έρθω δύο φορές λόγω μιας δουλειάς που πρέπει να γίνει....

να σας πω κάτι???

χθες όλη μέρα ήμουν καλά σας το είχα γράψει κιόλας......κατά τις 4 το απόγευμα με έπιασε ένας τρελός πόνος αριστερά κάτω ο οποίος πέρασε μετά από κανένα μισάωρο και παράλληλα με αυτόν ήθελα να κάνω εμετό......η αναγούλα αυτή μου κράτησε παρέα μέχρι την ώρα που τελικά με πήρε ο ύπνος.......

δε θέλω να ελπίζω ότι είναι της εγκυμοσύνης αλλά δεν είναι λίγο παράξενο??

σήμερα είμαι μια χαρά, δε νοιώθω και πάλι τίποτα....

λέτε να αρρωστήσω και μου το φέρνει λάου λάου:):):)

αστεράκι μου μην σκέφτεσαι αρνητικά. Αφού ακολούθησε η dinask τώρα είναι η σειρά σου. Και θα χαρώ πάρα πολύ!!!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...