Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα! Όπως διαβάζω είστε όλες καλά!!!!! Αναγούλες, στήθος κτλ. δηληδή όλα τέλεια. Εγώ έχω φρικάρει. Νομίζω ότι κάτι δεν πάει καλά. Φοβάμαι ότι έχω παλίνδρομη κύηση. Τα συμπτώματα που είχαν ξεκινήσει λίγον πριν τη μέρα που θα αδιαθετούσα έχουν σχεδόν εξαφανιστεί. Και ενώ έχουν περάσει 8 ολόκληρες μέρες από τις 10 του μήνα που περίμενα περιοδο δεν βλέπω να χειροτερεύουν τα πράγματα. Το στήθος μου είχε αρχίσει να γίνεται ευαίσθητο και τωρα σταμάτησε. Σας παρακαλώ αν κάποια έχει ζήσει παρόμοια εμπειρία να μου τι ένιωθε. Είμαι πολύ στενοχωρημένη:cry:


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια καλημέρα! Όπως διαβάζω είστε όλες καλά!!!!! Αναγούλες, στήθος κτλ. δηληδή όλα τέλεια. Εγώ έχω φρικάρει. Νομίζω ότι κάτι δεν πάει καλά. Φοβάμαι ότι έχω παλίνδρομη κύηση. Τα συμπτώματα που είχαν ξεκινήσει λίγον πριν τη μέρα που θα αδιαθετούσα έχουν σχεδόν εξαφανιστεί. Και ενώ έχουν περάσει 8 ολόκληρες μέρες από τις 10 του μήνα που περίμενα περιοδο δεν βλέπω να χειροτερεύουν τα πράγματα. Το στήθος μου είχε αρχίσει να γίνεται ευαίσθητο και τωρα σταμάτησε. Σας παρακαλώ αν κάποια έχει ζήσει παρόμοια εμπειρία να μου τι ένιωθε. Είμαι πολύ στενοχωρημένη:cry:

Βρε Νασια στεναχωριεσαι επειδη δεν εχεις συμπτωματα? Εισαι με τα καλα σου.Ηρεμησε καλε γρηγορα.Εγω στην βιοχημικη ειχα τρελη υπνηλια,οπου με αφηνες κοιμομουν.Επισης πονακια συνεχεια.Ε και? Προχωρησε η εγκυμοσυνη?ΟΧΙ.Χαλαρωσε και μην βαζεις ιδεες στο κεφαλι σου.Στην τελικη πηγαινε κανε μια χοριακη να ηρεμησεις.


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα! Όπως διαβάζω είστε όλες καλά!!!!! Αναγούλες, στήθος κτλ. δηληδή όλα τέλεια. Εγώ έχω φρικάρει. Νομίζω ότι κάτι δεν πάει καλά. Φοβάμαι ότι έχω παλίνδρομη κύηση. Τα συμπτώματα που είχαν ξεκινήσει λίγον πριν τη μέρα που θα αδιαθετούσα έχουν σχεδόν εξαφανιστεί. Και ενώ έχουν περάσει 8 ολόκληρες μέρες από τις 10 του μήνα που περίμενα περιοδο δεν βλέπω να χειροτερεύουν τα πράγματα. Το στήθος μου είχε αρχίσει να γίνεται ευαίσθητο και τωρα σταμάτησε. Σας παρακαλώ αν κάποια έχει ζήσει παρόμοια εμπειρία να μου τι ένιωθε. Είμαι πολύ στενοχωρημένη:cry:

Καλημέρα Νάσια μου. Μην απογοητεύεσαι. Και εγώ αυτό έχω πάθει. Εκεί που είχα αναγούλες ξαφνικά δεν έχω τίποτα. Ούτε πονάκια ούτε τίποτα. Μόνο το στήθος μου είναι ευαίσθητο. Τίποτα άλλο όμως. Το μόνο που πρέπει να κάνουμε όμως είναι να σκεφτόμαστε θετικά αλλιώς δεν θα μας βγάλει πουθενά. Έτσι κι αλλιώς στον γιο μου οι εμετοί ξεκίνησαν την 7η εβδομάδα.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε Νασια στεναχωριεσαι επειδη δεν εχεις συμπτωματα? Εισαι με τα καλα σου.Ηρεμησε καλε γρηγορα.Εγω στην βιοχημικη ειχα τρελη υπνηλια,οπου με αφηνες κοιμομουν.Επισης πονακια συνεχεια.Ε και? Προχωρησε η εγκυμοσυνη?ΟΧΙ.Χαλαρωσε και μην βαζεις ιδεες στο κεφαλι σου.Στην τελικη πηγαινε κανε μια χοριακη να ηρεμησεις.

Εχω τρελαθεί εντελώς σημερα. Διαβάζω και στον δικτυο χιλια - δυο και τρελαινομαι περισσότερο. :?


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

Εχω τρελαθεί εντελώς σημερα. Διαβάζω και στον δικτυο χιλια - δυο και τρελαινομαι περισσότερο. :?

Να μην διαβάζεις τίποτα. Κοίτα να ηρεμήσεις γιατί έτσι δεν κερδίζεις τίποτα. Πότε θα πας για υπέρηχο? Εγώ την Πέμπτη το απόγευμα!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να μην διαβάζεις τίποτα. Κοίτα να ηρεμήσεις γιατί έτσι δεν κερδίζεις τίποτα. Πότε θα πας για υπέρηχο? Εγώ την Πέμπτη το απόγευμα!!!

Περασαν οι μερες NGN.Αθηνα ειναι ο γιατρος σου?


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Να μην διαβάζεις τίποτα. Κοίτα να ηρεμήσεις γιατί έτσι δεν κερδίζεις τίποτα. Πότε θα πας για υπέρηχο? Εγώ την Πέμπτη το απόγευμα!!!

Καλημέρα Ngn! Υπέρηχο θα κάνω στις 28 του μήνα. Αργεί ακόμα!!!!!! Μπορεί να κάνω αυριο καμια χοριακή αλλά πως θα ξέρω ποιο ειναι το ικανοποιητικό αποτέλεσμα; Βρε τι έχω πάθει. Οσο πάω και χειροτερεύω!:shock:


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ngn! Υπέρηχο θα κάνω στις 28 του μήνα. Αργεί ακόμα!!!!!! Μπορεί να κάνω αυριο καμια χοριακή αλλά πως θα ξέρω ποιο ειναι το ικανοποιητικό αποτέλεσμα; Βρε τι έχω πάθει. Οσο πάω και χειροτερεύω!:shock:

Πολυ απλα θα παρεις τον γιατρο σου να του πεις την τιμη και αυτος θα σου πει. Ηρεμησε λεμε.Εγω ακομα ουτε για χοριακη δεν εχω παει...


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

nikx ναι, Αθήνα είναι ο γιατρός μου. Η αλήθεια είναι οτι δεν μετράω τις μέρες να πάω.(Έχω εντυπωσιαστεί και εγώ με τον εαυτό μου):tongue::tongue::tongue:

Λέω οτι δεν αξίζει να αγχωθώ χωρίς να υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Λέω να χαρώ τώρα που μπορώ και αν προκύψει κάτι (που εύχομαι να μην προκύψει) να αγχωθώ τότε. Τώρα προσπαθώ να χαίρομαι την εγκυμοσύνη μου μιας και δεν έχω και έντονα συμπτώματα να με κουρελιάζουν.

Νάσια μου κανονικά η χοριακή πρέπει να διπλασιάζεται κάθε 2 μέρες οπότε αν κάνεις θα πρέπει να ξανακάνεις μετά από 2 μέρες για να συγκρίνεις. Ίσως αυτό σε βγάλει από το άγχος σου.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

nikx ναι, Αθήνα είναι ο γιατρός μου. Η αλήθεια είναι οτι δεν μετράω τις μέρες να πάω.(Έχω εντυπωσιαστεί και εγώ με τον εαυτό μου):tongue::tongue::tongue:

Λέω οτι δεν αξίζει να αγχωθώ χωρίς να υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Λέω να χαρώ τώρα που μπορώ και αν προκύψει κάτι (που εύχομαι να μην προκύψει) να αγχωθώ τότε. Τώρα προσπαθώ να χαίρομαι την εγκυμοσύνη μου μιας και δεν έχω και έντονα συμπτώματα να με κουρελιάζουν.

Και εγω εχω απορησει μαζι μου.Χιχι! Ενω στην αρχη ελεγα να παω για χοριακη να δω τιμη τωρα το καθυστερω... Σε ποιο μαιευτηριο γεννησες τον γιο?


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εγω εχω απορησει μαζι μου.Χιχι! Ενω στην αρχη ελεγα να παω για χοριακη να δω τιμη τωρα το καθυστερω... Σε ποιο μαιευτηριο γεννησες τον γιο?

Στο Αττικό γέννησα. Εσύ?


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στο Αττικό γέννησα. Εσύ?

Και λεω ετσι και μου πεις και ιδιο μαιευτηριο θα τρελαινομουν.Χαχα!

Εγω Ιασω.Μονο εκει ειναι ο γιατρος μου.Δεν εχω πολλες επιλογες.Και ειναι τραγικο μαιευτηριο.


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Και λεω ετσι και μου πεις και ιδιο μαιευτηριο θα τρελαινομουν.Χαχα!

Εγω Ιασω.Μονο εκει ειναι ο γιατρος μου.Δεν εχω πολλες επιλογες.Και ειναι τραγικο μαιευτηριο.

Και μένα μόνο στο Αττικό είναι ο γιατρός μου. Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη με το νοσοκομείο. Άσε που σε προτρέπουν, για να μην σου πω στο επιβάλλουν να θηλάσεις. Εκεί που το είχα πάρει στραβά στην εγκυμοσύνη μου τελικά θήλασα αποκλειστικά 14 μήνες!!!:shock::shock::shock::shock::shock::shock:


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου γεια σας!!!!

ήρθα να σας πρήξω λίγο με ερωτήσεις.....:(

λοιπόν: 1ον) ας πούμε ότι είμαι έγκυος πότε θα μπορώ να κάνω σίγουρα ένα τεστ???

τελευταία περίοδος 22/01 και επαφές είχα μέχρι και τις 10/02 μετά μου έφυγε η όρεξη:(:(:(

2ον) ας πούμε ότι η ωορρηξία μου άργησε να γίνει πολύ δεδομένου και ότι την τελευταία βδομάδα δεν κάναμε κάτι σημαίνει ότι έχασα το ωάριο σωστά???

το παίζω πολύ cool αλλά αυγά βραστά, με τρώει το σαράκι όσο και αν παλεύω να μην το σκέφτομαι.....

:mad::mad::mad:


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου γεια σας!!!!

ήρθα να σας πρήξω λίγο με ερωτήσεις.....:(

λοιπόν: 1ον) ας πούμε ότι είμαι έγκυος πότε θα μπορώ να κάνω σίγουρα ένα τεστ???

τελευταία περίοδος 22/01 και επαφές είχα μέχρι και τις 10/02 μετά μου έφυγε η όρεξη:(:(:(

2ον) ας πούμε ότι η ωορρηξία μου άργησε να γίνει πολύ δεδομένου και ότι την τελευταία βδομάδα δεν κάναμε κάτι σημαίνει ότι έχασα το ωάριο σωστά???

το παίζω πολύ cool αλλά αυγά βραστά, με τρώει το σαράκι όσο και αν παλεύω να μην το σκέφτομαι.....

:mad::mad::mad:

Αστεράκι μου αφού είχες περίοδο 22/01 καλύτερα να κάνεις ένα clear blue απο τις 22 του μήνα και μετά για να είσαι σίγουρη! Αχ τα χω πάθει και όπως βλέπεις παθαίνω και άλλα. Δεν σταματά ποτέ αυτή η αγωνία!!!!!!!!!!!!!!:?


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...