Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

αστεράκι μου μην σκέφτεσαι αρνητικά. Αφού ακολούθησε η dinask τώρα είναι η σειρά σου. Και θα χαρώ πάρα πολύ!!!!!

όχι όχι καθόλου αρνητικά, απλά τα γεγονότα με μπερδεύουν!!!!

εξάλλου αν δεν είναι τώρα θα είναι λίγο αργότερα...δεν πτοούμε πλέον:D:D:D


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

όχι όχι καθόλου αρνητικά, απλά τα γεγονότα με μπερδεύουν!!!!

εξάλλου αν δεν είναι τώρα θα είναι λίγο αργότερα...δεν πτοούμε πλέον:D:D:D

Μπααααααααααααααααα! Αποκλείεται να μην ακολουθήσεις και εσύ. Είναι γουρλίδικο forum. ;););););););););)


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπααααααααααααααααα! Αποκλείεται να μην ακολουθήσεις και εσύ. Είναι γουρλίδικο forum. ;););););););););)

είναι είναι!!!!!!!!!!!!!

έχω χάσει το μέτρημα για τις μανούλες οκτωβρίου!!!!!

μακάρι να σας ακολουθήσω και εγώ:):):)

άσχετο αλλά πως γέννησες το γιόκα σου, φτ ή κτ??? δυσκολεύτηκες???


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

όχι όχι καθόλου αρνητικά, απλά τα γεγονότα με μπερδεύουν!!!!

εξάλλου αν δεν είναι τώρα θα είναι λίγο αργότερα...δεν πτοούμε πλέον:D:D:D

Και εγω πιστεύω οτι θα ακολουθήσεις. Φαίνεται οτι το αισθάνεσαι να υπάρχει στην κοιλότητα σίγουρα κάτι. ;)


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

είναι είναι!!!!!!!!!!!!!

έχω χάσει το μέτρημα για τις μανούλες οκτωβρίου!!!!!

μακάρι να σας ακολουθήσω και εγώ:):):)

άσχετο αλλά πως γέννησες το γιόκα σου, φτ ή κτ??? δυσκολεύτηκες???

Μπήκα με τεχνητούς πόνους στις 7 και στις 4 μπήκα για καισαρική γιατί δεν έκανα καθόλου διαστολή. Ο μικρός ήταν 3800 και εγώ έχω πολύ στενή λεκάνη (το αντίθετο από τις μεσογειακές γυναίκες) οπότε προσπαθούσε να βγει και δεν χώραγε!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Πέρασα όλες τις οδύνες χωρίς να βγάλω κιχ και τελικά μπήκα για καισαρική γιατί είχε στεγνώσει. Εσύ?


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπήκα με τεχνητούς πόνους στις 7 και στις 4 μπήκα για καισαρική γιατί δεν έκανα καθόλου διαστολή. Ο μικρός ήταν 3800 και εγώ έχω πολύ στενή λεκάνη (το αντίθετο από τις μεσογειακές γυναίκες) οπότε προσπαθούσε να βγει και δεν χώραγε!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Πέρασα όλες τις οδύνες χωρίς να βγάλω κιχ και τελικά μπήκα για καισαρική γιατί είχε στεγνώσει. Εσύ?

πω πω μεγάλη βλακεία να τρως όλους τους πόνους και μετά να σου λένε καισαρική....:mad::mad::mad:

εγώ ξεκίνησα με κανονικούς πόνους από τις 8 το βράδυ, πήγα στην κλινική κατά τις 11.30 με πόνους του πενταλέπτου.....μου έκαναν τα γνωστά ξέρεις....αλλά διαστολή 1 δάκτυλο...........

πέρασα όλο το βράδυ με τους πόνους και κατά τις 8 το πρωί μου έσπασε τα νερά αφού ακόμα είχα μόνο 4 δάκτυλα διαστολή......τελικά είχαν μηκώνιο.....

και άρχισε να ανοίγει κάτω οπότε στις 11.35 το μεσημέρι γέννησα ένα σκουληκάκι μόνο 2760 και 48 πόντους!!!!!!!!!!!!!!!!

γέννησα με τη μαία πάνω στην κοιλιά μου να σπρώχνει γιατί εγώ είχα φτάσει σε κατάσταση νιρβάνας μετά από τόσες ώρες και δε συνεργαζόμουνα....καθόλου.....


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω πιστεύω οτι θα ακολουθήσεις. Φαίνεται οτι το αισθάνεσαι να υπάρχει στην κοιλότητα σίγουρα κάτι. ;)

θα δείξει nikx μου!!!!!

αυτή τη βδομάδα θα το ανακάλύψουμε:):):)


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

πω πω μεγάλη βλακεία να τρως όλους τους πόνους και μετά να σου λένε καισαρική....:mad::mad::mad:

εγώ ξεκίνησα με κανονικούς πόνους από τις 8 το βράδυ, πήγα στην κλινική κατά τις 11.30 με πόνους του πενταλέπτου.....μου έκαναν τα γνωστά ξέρεις....αλλά διαστολή 1 δάκτυλο...........

πέρασα όλο το βράδυ με τους πόνους και κατά τις 8 το πρωί μου έσπασε τα νερά αφού ακόμα είχα μόνο 4 δάκτυλα διαστολή......τελικά είχαν μηκώνιο.....

και άρχισε να ανοίγει κάτω οπότε στις 11.35 το μεσημέρι γέννησα ένα σκουληκάκι μόνο 2760 και 48 πόντους!!!!!!!!!!!!!!!!

γέννησα με τη μαία πάνω στην κοιλιά μου να σπρώχνει γιατί εγώ είχα φτάσει σε κατάσταση νιρβάνας μετά από τόσες ώρες και δε συνεργαζόμουνα....καθόλου.....

Πωπω πολλές ώρες και εσύ αλλά τα κατάφερες. Εγώ φαντάσου οτι εγώ είχα γεννηθεί 1200 και ο γιος μου 3800. Αφού ο γυναικολόγος μου δεν το πίστευε οτι μεγαλώνει τόσο πολύ γιατί δεν ήταν φυσιολογικό για τον σωματότυπό μου. Μου είχε πει οτι αν δεν υπήρχε η καισαρική θα είχε πεθάνει και ο μικρός και εγώ. Αλλά τέλος καλό όλα καλά.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπω πολλές ώρες και εσύ αλλά τα κατάφερες. Εγώ φαντάσου οτι εγώ είχα γεννηθεί 1200 και ο γιος μου 3800. Αφού ο γυναικολόγος μου δεν το πίστευε οτι μεγαλώνει τόσο πολύ γιατί δεν ήταν φυσιολογικό για τον σωματότυπό μου. Μου είχε πει οτι αν δεν υπήρχε η καισαρική θα είχε πεθάνει και ο μικρός και εγώ. Αλλά τέλος καλό όλα καλά.

ο χριστός και η παναγία άκου να πεθαίνατε και οι δύο.....

εγώ ήθελα να βιώσω κανονικά τα πάντα γι' αυτό και δε δέκτηκα την επισκληρίδιο τρομάρα μου.....φυσικά στο επόμενο αναλόγως του τι θα τύχει βέβαια παίζει να βάλω!!!!

άσε που με έραβε γύρω στα 30 λέπτά.....ούτε πουλόβερ να ήμουνα:):):)

όμως ευτυχώς πήγαν όλα καλά όπως είπες και εσύ!!!!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

ο χριστός και η παναγία άκου να πεθαίνατε και οι δύο.....

εγώ ήθελα να βιώσω κανονικά τα πάντα γι' αυτό και δε δέκτηκα την επισκληρίδιο τρομάρα μου.....φυσικά στο επόμενο αναλόγως του τι θα τύχει βέβαια παίζει να βάλω!!!!

άσε που με έραβε γύρω στα 30 λέπτά.....ούτε πουλόβερ να ήμουνα:):):)

όμως ευτυχώς πήγαν όλα καλά όπως είπες και εσύ!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ δεν είμαι κατά τις επισκληριδίου αλλά μέχρι εκεί που έφτασα στις οδύνες άντεχα οπότε δεν ζήτησα. Βέβαια έκανα στην καισαρική οπότε το έζησα και αυτό χα χα χα:D:D:D:D:D. Μην χάσω!!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ δεν είμαι κατά τις επισκληριδίου αλλά μέχρι εκεί που έφτασα στις οδύνες άντεχα οπότε δεν ζήτησα. Βέβαια έκανα στην καισαρική οπότε το έζησα και αυτό χα χα χα:D:D:D:D:D. Μην χάσω!!!!

ναι κάπως έτσι να τα ζήσουμε όλα!!!!

πάντως από το 1200 που ήσουν εσύ μέχρι το 3800 έχει μεγάλη διαφορά:o:o:o

την επισκληρίδιο βασικά τη φοβάμαι γι' αυτό και δεν ήθελα πέρα από το να το βιώσω κανονικά!!!

σημασία έχει όμως ότι όλα πήγαν καλά!!!!!!!!!!!:D:D:D


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι κάπως έτσι να τα ζήσουμε όλα!!!!

πάντως από το 1200 που ήσουν εσύ μέχρι το 3800 έχει μεγάλη διαφορά:o:o:o

την επισκληρίδιο βασικά τη φοβάμαι γι' αυτό και δεν ήθελα πέρα από το να το βιώσω κανονικά!!!

σημασία έχει όμως ότι όλα πήγαν καλά!!!!!!!!!!!:D:D:D

Αυτό έχει σημασία. Οτι όλα πήγαν καλά και τώρα είμαστε για άλλα. Άντε να έχεις και εσύ ένα σποράκι μέσα σου να λέμε για τις εγκυμοσύνες μας!!!:D:D:D:D:D


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχει σημασία. Οτι όλα πήγαν καλά και τώρα είμαστε για άλλα. Άντε να έχεις και εσύ ένα σποράκι μέσα σου να λέμε για τις εγκυμοσύνες μας!!!:D:D:D:D:D

από το στόμα σου και στου θεού το αυτί;);););););)


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...