Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

κορίτσια ερώτηση.....η κοιλιά σας είχε πρηστεί πριν το ανακαλύψετε και για τις υπόλοιπες είναι τώρα πρησμένη????

εγώ ανοίγω το κουμπί του τζιν μου δε μπορώ.....


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγω ακόμα λέω να του κάνω το χατίρι..... Είναι και πρωην παικτης και ήδη ονειρεύεται να προπονεί τον γίο:D:D:D

όταν έρθει με το κάλό το νινάκι σας θα το μειώσει από μόνος το έτσι και αλλιώς!!!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια ερώτηση.....η κοιλιά σας είχε πρηστεί πριν το ανακαλύψετε και για τις υπόλοιπες είναι τώρα πρησμένη????

εγώ ανοίγω το κουμπί του τζιν μου δε μπορώ.....

Εγώ πριν μάθω οτι είμαι έγκυος δεν μπορούσα με τίποτα να βάλω τζην. Το ίδιο είχα πάθει και στις προηγούμενες 2 εγκυμοσύνες μου. Παρόλο που είμαι σχετικά αδύνατη με ενοχλούσε πάρα πολύ. Μόνο κολλάν μπορώ να βάλω και φορέματα.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος είναι. Ακόμα δεν έχω πάει. Είμαι 4 εβδ +6 ημ. Την άλλη Πέμπτη θα πάω

Αργα δεν είναι? Εγω την προηγούμενη φορα ειχα κάνει μια μέρα πριν. επανάληψη 2 ημ μετά να δουμε πως αυξάνεται και την 3η μια βδομαδα μετα που είδαμε ότι είχε μειωθεί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια ερώτηση.....η κοιλιά σας είχε πρηστεί πριν το ανακαλύψετε και για τις υπόλοιπες είναι τώρα πρησμένη????

εγώ ανοίγω το κουμπί του τζιν μου δε μπορώ.....

Εγώ με ανοιχτό φερμουαρ είμαι και απο πάνω την μπλούζα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν μάθω οτι είμαι έγκυος δεν μπορούσα με τίποτα να βάλω τζην. Το ίδιο είχα πάθει και στις προηγούμενες 2 εγκυμοσύνες μου. Παρόλο που είμαι σχετικά αδύνατη με ενοχλούσε πάρα πολύ. Μόνο κολλάν μπορώ να βάλω και φορέματα.

ωραία τότε!!!! ένα θα σου πω: ή είμαι έγκυος τελικά ή θα πρέπει να αλλάξω νούμερο στα παντελόνια μου:D:D:D:D


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αργα δεν είναι? Εγω την προηγούμενη φορα ειχα κάνει μια μέρα πριν. επανάληψη 2 ημ μετά να δουμε πως αυξάνεται και την 3η μια βδομαδα μετα που είδαμε ότι είχε μειωθεί.

Στον γιο μου είχα πάει 5εβδ+3ημ. και στο 2ο 4εβδ+4ημ. αλλά δεν είδαμε και πολλά οπότε αναγκάστηκα και ξαναπήγα στην 5εβδ. Οπότε είπα να πάω μια και καλή 5εβδ+6ημ.

Και οι άλλες κοπέλες που είμαστε μαζί την ίδια εβδομάδα θα πάμε.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με ανοιχτό φερμουαρ είμαι και απο πάνω την μπλούζα

και το φερμουάρ ε???

τέλεια τότε, αναλόγως του αποτελέσματος να κάνουμε μαζική παραγγελία νέων τζιν για καμιά εκπτωσούλα:D:D:D


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

ωραία τότε!!!! ένα θα σου πω: ή είμαι έγκυος τελικά ή θα πρέπει να αλλάξω νούμερο στα παντελόνια μου:D:D:D:D

Εγώ κορίτσια από την απόξεση του Οκτωβρίου πήρα ήδη 2-3 κιλά οπότε πορεύομαι μ'αυτά (δυστυχώς). Δεν ξέρω τι με πιάνει αλλά μετά την γέννα του γιου μου και μετά την απόξεση με έπιασε κάτι σαν ορμονική διαταραχή και δεν μπορούσα να σταματήσω να τρώω. Αφήστε τα. Να δω που θα φτάσω!!!:cry::cry::cry:


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στον γιο μου είχα πάει 5εβδ+3ημ. και στο 2ο 4εβδ+4ημ. αλλά δεν είδαμε και πολλά οπότε αναγκάστηκα και ξαναπήγα στην 5εβδ. Οπότε είπα να πάω μια και καλή 5εβδ+6ημ.

Και οι άλλες κοπέλες που είμαστε μαζί την ίδια εβδομάδα θα πάμε.

Καλέ είμαι χαζή!!!!!!!!!!!!!!!!!! έχει ποτίσει το ξανθό μην μου δίνεις σημασία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι έχω σήμερα δεν ξέρω

Εσύ έλεγες για υπέρηχο και εγώ για χορειακή

Link to comment
Share on other sites

και το φερμουάρ ε???

τέλεια τότε, αναλόγως του αποτελέσματος να κάνουμε μαζική παραγγελία νέων τζιν για καμιά εκπτωσούλα:D:D:D

Τι τζιν μωρε!!!!!!!!! κατι πιο μαλακό δεν μπορω να στενεύομαι

Link to comment
Share on other sites

Καλέ είμαι χαζή!!!!!!!!!!!!!!!!!! έχει ποτίσει το ξανθό μην μου δίνεις σημασία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι έχω σήμερα δεν ξέρω

Εσύ έλεγες για υπέρηχο και εγώ για χορειακή

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου. Χοριακές έχω κάνει 2. Η πρώτη ήταν 49 και η 2η 186. Δεν έχω κάνει άλλη.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια από την απόξεση του Οκτωβρίου πήρα ήδη 2-3 κιλά οπότε πορεύομαι μ'αυτά (δυστυχώς). Δεν ξέρω τι με πιάνει αλλά μετά την γέννα του γιου μου και μετά την απόξεση με έπιασε κάτι σαν ορμονική διαταραχή και δεν μπορούσα να σταματήσω να τρώω. Αφήστε τα. Να δω που θα φτάσω!!!:cry::cry::cry:

καλή μου να μην σκέφτεσαι τα κιλά καθόλου, όταν με το καλό γεννήσεις θα τα χάσεις σιγά σιγά.....

εγώ στο γιο μου βγήκα από την κλινική με τα κιλά προ εγκυμοσύνης και μετά που έμεινα στο σπίτι 4 μήνες τα ξανάβαλά όλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

έκανα 2 χρόνια να επανέλθω σε όλα!!!!!!!!!!!!!!

dinask μου έχει ωραιότατα κολλάν που μια χαρά θα σε βολέψουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...