Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

καλωσόρισες dinask μου!!!!!!!!!!!!!!!

υποθέτω από το μνμ σου στο φορουμ ότι δεν ήταν έτοιμος να το δεξτεί το ενδεχόμενο ε???

οι περισσότεροι έτσι είναι.....

μετά όμως τρελαίνονται!!!!!!!!!!!

όσο για τις τρελίτσες πες του όχι ευχαριστώ.....εμένα μου το είχε απαγορεύσει στην προηγούμενη κύηση μέχρι νεοτέρας ο γιατρός, έτσι μου είχε πει.......

Δεν είναι οτι δεν είναι έτοιμος. ίσα-ισα είναι αυτο που λέμε είναι γεννημένος γ'αυτο, μην σου πω πιο πολύ απο εμένα. Αφού να φαντασείς την προηγούμενη φορά δεν μπορούσε να συνέλθει απο την στεναχωρια.

Ίσως λίγο προληπτικός και προστατευτικός προς τον ευατό του. Μην το πιστέψει και στεναχωρηθει μετά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Δεν είναι οτι δεν είναι έτοιμος. ίσα-ισα είναι αυτο που λέμε είναι γεννημένος γ'αυτο, μην σου πω πιο πολύ απο εμένα. Αφού να φαντασείς την προηγούμενη φορά δεν μπορούσε να συνέλθει απο την στεναχωρια.

Ίσως λίγο προληπτικός και προστατευτικός προς τον ευατό του. Μην το πιστέψει και στεναχωρηθει μετά.

γι' αυτό έγραψα πριν στη nikx ότι είναι χειρότεροι και από παιδια!!!!!!!!!!

πολύ στεναχωριούνται ρε παιδί μου!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

γι' αυτό έγραψα πριν στη nikx ότι είναι χειρότεροι και από παιδια!!!!!!!!!!

πολύ στεναχωριούνται ρε παιδί μου!!!!!!!!!

Τι να τους κάνεις? Τι θα κάνετε θα γιορτάσετε σήμερα??

Link to comment
Share on other sites

Τι να τους κάνεις? Τι θα κάνετε θα γιορτάσετε σήμερα??

απλά μεγαλώνεις ακόμα ένα παιδί!!!!

εμένα έτσι μου φαίνεται!!!!!!!!!

σήμερα δε θα κάνουμε κάτι, όχι γιατί είμαστε εναντίον της ημέρας απλά σαν σήμερα πριν 5 χρόνια έφυγε ο πεθερός μου και καταλαβαίνεις τι θύμησες φέρνει στο μυαλό του ο άντρας μου.....ήταν και στο σπίτι όχι στο νοσοκομείο οπότε..........:(:(:(


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

απλά μεγαλώνεις ακόμα ένα παιδί!!!!

εμένα έτσι μου φαίνεται!!!!!!!!!

σήμερα δε θα κάνουμε κάτι, όχι γιατί είμαστε εναντίον της ημέρας απλά σαν σήμερα πριν 5 χρόνια έφυγε ο πεθερός μου και καταλαβαίνεις τι θύμησες φέρνει στο μυαλό του ο άντρας μου.....ήταν και στο σπίτι όχι στο νοσοκομείο οπότε..........:(:(:(

Α κατάλαβα..... Ούτε εμείς. Είχε και πρωινό ξύπνημα σήμερα οπότε....

Ασε που έχει και Ολυμπιακό πότε τα αγοράκια θα θέλουν να δουν μπάλα;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηρθα και εγω.Αχ και ελπιζω να μεινω για κανενα 9μηνο ;),γιατι στο καφε αυγουστου οπως μπηκα,βγηκα.

Για αρχη να πω με το καλο στις ηδη εγκυουλες και να εχουν μια υπεροχη,ηρεμη και απολαυστικη εγκυμοσυνη.

Σε μας που ειμαστε σε αναμονη να τις ακολουθησουμε απο μερα σε μερα...


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Α κατάλαβα..... Ούτε εμείς. Είχε και πρωινό ξύπνημα σήμερα οπότε....

Ασε που έχει και Ολυμπιακό πότε τα αγοράκια θα θέλουν να δουν μπάλα;)

είναι γαβράκι ε???

εμείς είμαστε βάζελοι!!!!

σε τελική μία απλή μέρα είναι τίποτα το ιδιαίτερο σωστά???

άσε που όλα είναι και πιο ακριβά σήμερα λόγω αυτού....:mad:


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

είναι γαβράκι ε???

εμείς είμαστε βάζελοι!!!!

σε τελική μία απλή μέρα είναι τίποτα το ιδιαίτερο σωστά???

άσε που όλα είναι και πιο ακριβά σήμερα λόγω αυτού....:mad:

Όχι ΑΕΚ αλλα μπάλα να είναι και ότι να ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααααααααα!!!!

Πόσο χαίρομαι που βλέπω οτι ακολουθήσατε και εσείς?????

Αχ τι καλά?????

Εδώ θα τα λέμε πιο άνετα.

Χρόνια πολλά στις εορτάζοντες!!!!!!

Καλημέρα κοριτσάκι μου. Τι κάνεις σήμερα????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηρθα και εγω.Αχ και ελπιζω να μεινω για κανενα 9μηνο ;),γιατι στο καφε αυγουστου οπως μπηκα,βγηκα.

Για αρχη να πω με το καλο στις ηδη εγκυουλες και να εχουν μια υπεροχη,ηρεμη και απολαυστικη εγκυμοσυνη.

Σε μας που ειμαστε σε αναμονη να τις ακολουθησουμε απο μερα σε μερα...

για πες μας νικχ τι κοινά έχουμε οι τρεις μας:eek::eek::eek:

είμαι και περίεργη!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκι μου. Τι κάνεις σήμερα????????

Ακόμα δεν έχω έντονα συμπτώματα. Πέρα από τρομερή λαιμαργία και συχνοουρία νομίζω οτι δεν έχω τίποτα. Άντε να πάω για υπέρηχο να δούμε τι γίνεται.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι ΑΕΚ αλλα μπάλα να είναι και ότι να ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!

και εμένα ήταν πολύ φαν του ποδοσφαίρου αλλά απο τότε που δουλεύει μέχρι τις 8 και τον βλέπω μόνο 2 με 3 ώρες την ημέρα του είπα να το μειώσει λίγο γιατί δε γίνεται......

ή μπάλα ή εμένα και τον υιο!!!!!!!!!!!!!!!!

αλλά του λείπαμε και εμείς οπότε δε δυσκολεύτηκε να κάνει αυτλη την υποχώρηση!!!!!!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχω έντονα συμπτώματα. Πέρα από τρομερή λαιμαργία και συχνοουρία νομίζω οτι δεν έχω τίποτα. Άντε να πάω για υπέρηχο να δούμε τι γίνεται.

Ο Τρίτος είναι τώρα?

Link to comment
Share on other sites

και εμένα ήταν πολύ φαν του ποδοσφαίρου αλλά απο τότε που δουλεύει μέχρι τις 8 και τον βλέπω μόνο 2 με 3 ώρες την ημέρα του είπα να το μειώσει λίγο γιατί δε γίνεται......

ή μπάλα ή εμένα και τον υιο!!!!!!!!!!!!!!!!

αλλά του λείπαμε και εμείς οπότε δε δυσκολεύτηκε να κάνει αυτλη την υποχώρηση!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω ακόμα λέω να του κάνω το χατίρι..... Είναι και πρωην παικτης και ήδη ονειρεύεται να προπονεί τον γίο:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...