Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια, να υποθέσω ότι εδώ μαζεύονται οι νεες μανούλες που θα γεννήσουν Οκτώβρη;;;

Είμαι στην 7η εβδομάδα και ταλαιπωρούμε απο νωρίς με εμετούς, έχετε και εσείς απο τόσο νωρίς;;

Γεια σου Mpanti! εγώ είμαι στην 5η εβδομάδα μάλλον αλλα δεν έχω σχεδόν τίποτα. Μόνο λίγα πονάκια περιόδου αραια και που.


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σου Mpanti! εγώ είμαι στην 5η εβδομάδα μάλλον αλλα δεν έχω σχεδόν τίποτα. Μόνο λίγα πονάκια περιόδου αραια και που.

Γεια σου Νάσια, νομίζω ότι είναι νωρίς ακόμα εμένα μου εμφανίστηκε γύρω στην 6η εβδομάδα, το στήθος είναι πάρα πολύ ευαισθήτο, φαντάζομαι οτι δεν έκανες ακόμη υπέρηχο εγκυμοσύνης ε;


oczZp2.png

Va8Np3.png

5brsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, να υποθέσω ότι εδώ μαζεύονται οι νεες μανούλες που θα γεννήσουν Οκτώβρη;;;

Είμαι στην 7η εβδομάδα και ταλαιπωρούμε απο νωρίς με εμετούς, έχετε και εσείς απο τόσο νωρίς;;

Καλησπερα ΚΑλως ηρθες!!Εμενα ξεκινησαν απο την 6 εβδομαδα οι εμετοι και οι αναγουλες...υπομονη ομως τι να κανεις...σημερα ειχα μονο αναγουλα δεν εκανα εμετο γιατι τρωω πολλα μικρα γευματα και ισως βοηθησε αυτο!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και από δω!!!

mpanti84 καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας. Καλό σημάδι οι εμετοί.

Οι υπόλοιπες πως είστε????

Εγώ δεν αισθάνομαι τίποτα πέρα από πρησμένο και ευαίσθητο στήθος και σήμερα. Οι αναγούλες μου κόπηκαν μαχαίρι εδώ και 2 μέρες. Να ανησυχώ????


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και από δω!!!

mpanti84 καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας. Καλό σημάδι οι εμετοί.

Οι υπόλοιπες πως είστε????

Εγώ δεν αισθάνομαι τίποτα πέρα από πρησμένο και ευαίσθητο στήθος και σήμερα. Οι αναγούλες μου κόπηκαν μαχαίρι εδώ και 2 μέρες. Να ανησυχώ????

να τη και η αλλη!!οχι να μην ανησυχεις!!ουτε εγω εκανα εμετο σημερα και απο αναγουλες ετσι και ετσι αλλα αλλαξα την διατρογη μου λιγο...τπτ δεν ειναι ολα καλα.ποσο εισαι τωρα??


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια και από δω!!!

mpanti84 καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας. Καλό σημάδι οι εμετοί.

Οι υπόλοιπες πως είστε????

Εγώ δεν αισθάνομαι τίποτα πέρα από πρησμένο και ευαίσθητο στήθος και σήμερα. Οι αναγούλες μου κόπηκαν μαχαίρι εδώ και 2 μέρες. Να ανησυχώ????

Καλά σου είπε η Μαρκελα.μαζεψου και εσυ.εγω που δεν θέλω αύριο να πάω για χοριακη τι να πω....

Θα ρωτήσω βλακεία αλλα έτσι για ενημέρωση.μπορεις να μου πεις σε ποια μερα του κύκλου σου έκανες τις χοριακεςγια να δω τι με περιμένει αύριο...


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, να υποθέσω ότι εδώ μαζεύονται οι νεες μανούλες που θα γεννήσουν Οκτώβρη;;;

Είμαι στην 7η εβδομάδα και ταλαιπωρούμε απο νωρίς με εμετούς, έχετε και εσείς απο τόσο νωρίς;;

Καλώς ήρθες mpanti! Ακούσατε καρδούλα εσείς?


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια μου έπεσα ψυχολογικά με τα αποτελέσματα της Μίνας. Είναι και που το προηγούμενο είχε σταματήσει να αναπτύσσεται στις 5εβδ+4ημ. και τώρα είμαι 5εβδ+3ημ. Είναι και που μου σταμάτησαν τα συμπτώματα. Όλα μαζεμένα μου ήρθαν σήμερα.

nikx εγώ έκανα χοριακή την μέρα που περίμενα να αδιαθετήσω, δηλ. 28μέρες και βγήκε 49 και την επανέλαβα μετά από 3 μέρες και βγήκε 186. Εσύ σε ποια μέρα είσαι????


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες mpanti! Ακούσατε καρδούλα εσείς?

Εγω δεν ακουσα καρδουλα ακομα!!Στις 6 εβδομαδες ακριβως που πηγα δεν ακουσα...Τωρα 25 του μηνα θα παωωωω !!!

Οσο αφορα την χοριακη εγω εκανα μια στην 25 μερα με 26 μερες κυκλο δυο μερες πριν δλδ και ειχα 50 μοναδες και εκανα αλλη μια εφοσον πηγα στη γιατρο και ειδαμε σακο , μου ειπε να κανω αλλη μια να δουμε αν ειμαστε οκ στις μοναδες και ηταν 19000 στις 6 εβδομαδες και 1 μερα!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια μου έπεσα ψυχολογικά με τα αποτελέσματα της Μίνας. Είναι και που το προηγούμενο είχε σταματήσει να αναπτύσσεται στις 5εβδ+4ημ. και τώρα είμαι 5εβδ+3ημ. Είναι και που μου σταμάτησαν τα συμπτώματα. Όλα μαζεμένα μου ήρθαν σήμερα.

nikx εγώ έκανα χοριακή την μέρα που περίμενα να αδιαθετήσω, δηλ. 28μέρες και βγήκε 49 και την επανέλαβα μετά από 3 μέρες και βγήκε 186. Εσύ σε ποια μέρα είσαι????

Με την ιδια λογικη και εγω πρεπει να φοβαμαι οταν μπω στο μηνα μου ????!!!Ειπαμε οτι εγινε μια φορα δεν παει να πει οτι θα ξαναγινει παλι!!Εχεις 20% πιθανοτητα να ξανασυμβει...ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ 80% που ειναι με το μερος σου...Ετσι θα σκεφτεσαι...και το ποσοστο το λεω γενικα μιας και το 20% απο τις εγκυμοσυνες δεν προχωραει...

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ!!!!!!!!!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με την ιδια λογικη και εγω πρεπει να φοβαμαι οταν μπω στο μηνα μου ????!!!Ειπαμε οτι εγινε μια φορα δεν παει να πει οτι θα ξαναγινει παλι!!Εχεις 20% πιθανοτητα να ξανασυμβει...ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ 80% που ειναι με το μερος σου...Ετσι θα σκεφτεσαι...και το ποσοστο το λεω γενικα μιας και το 20% απο τις εγκυμοσυνες δεν προχωραει...

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ!!!!!!!!!!

Γενικότερα είμαι αισιόδοξος άνθρωπος αλλά τώρα το απόγευμα έπεσα. Δεν το δείχνω και στους δικούς μου για να μην τους αγχώσω οπότε το βάρος πέφτει σε σας που με ακούτε. Θα μου περάσει που θα πάει. Φάση είναι. Έτσι όπως μου ήρθε έτσι θα μου φύγει.:tongue::tongue::tongue:


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα είμαι αισιόδοξος άνθρωπος αλλά τώρα το απόγευμα έπεσα. Δεν το δείχνω και στους δικούς μου για να μην τους αγχώσω οπότε το βάρος πέφτει σε σας που με ακούτε. Θα μου περάσει που θα πάει. Φάση είναι. Έτσι όπως μου ήρθε έτσι θα μου φύγει.:tongue::tongue::tongue:

Και εγώ επεσα με την Μινα.

Αυριο θα είμαι 34η μέρα του κυκλου.φοβάμαι...


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα.ελπιζω να εχω μπει στο σωστο θεμα.αν καταλαβα καλα εδω ειναι οι μανουλες που θα γεννησουν τα μπεμπακια τους τον οκτωβριο ε??σας ευχομαι με το καλο κ οτι επιθυμειτε σε ολες σας αλλα θα ηθελα τη βοηθεια σας αν θελετε κ εσεις.μολις την τεταρτη που μας περασε εμαθα πως ειμαι εγκυος αλλα το θεμα ειναι οτι δεν εχω κανενα συμπτωμα.το μονο που εχω απο την 18 μερα του τελευταιου κυκλου ειναι πονεμενο στηθος.τις ερες που εκανα το τεστ ειχα τους κλασικους πονους περιοδου αλλα το θεμα ειναι οτι απο εχθες μεχρι σημτωρα που μιλαμε δεν νιωθω απολυτωςτιποτα εκτος απο το στηθος μου.λετε να εχει συμβει κατι??ειμαι πολυ στεναχωρημενη δεν ξερω τι να σκεφτω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...