Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

"Ξενυχτάδικο"


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Minnie!

    Minnie! 21 δημοσιεύσεις

  • bessy

    bessy 10 δημοσιεύσεις

  • GIOYLA

    GIOYLA 10 δημοσιεύσεις

  • EUGENI

    EUGENI 6 δημοσιεύσεις

κοριτσια ειμαστε ολες οι βασηλισες του ξενυχτιου (να διαβαζε ο μπαμπινιωτης τι γραφω θα με εξωριζε απο την χωρα)τεσπα και για αυτο σας απονεμω την χρυση τιαρα του ξενυχτιου .......αξιες αξιες αξιες

1171079s798jg9mut.jpg

καληνυχτα


tRX1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 5 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα!!!!!!!:D:D:D:D

Είμαι μια παλιά, αλλά έχω να μπω εδώ κατι μηνες..........εμείς όταν μπαίναμε καθόμασταν μεχρι τις 2 και........τωρα εχουμε καιρό να μπούμε και βλέπω όλο και καινουρια πράματα, καινουρια θέματα άλλες κοπέλες και γενικά πολλές και καλές αλλαγές!!!!!!!!!!!

Α πρέπει να μαζέψω και τα άλλα κορίτσια που μπαίναμε λοιπόν:

Το ''ξενυχτάδικο'' το άνοιξε σαν θέμα μια κοπελιά η bessy:D μας και μετά μπαίναμε όλες με την σειρά εγώ η: akamatra, GIOYLA,starfish 2581

και γενικά πολλές μα πολλες άλλες, αλλά εμεις ειμασταν οι μονιμες;):P:p..........αχ τι μου θυμισες τωρα να΄ξερες τι ωραία περνουσαμε εδώ ότι θέλαμε λέγαμε μουσική βάζαμε, ποτά πιναμε(βάζαμε με glitter όλα αυτά) αχ τέλεια ήταν κατσε να στειλω μηνυμα να ξαναρθουν προς τα ΄δω!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!!!!:D:D:D:D

Είμαι μια παλιά, αλλά έχω να μπω εδώ κατι μηνες..........εμείς όταν μπαίναμε καθόμασταν μεχρι τις 2 και........τωρα εχουμε καιρό να μπούμε και βλέπω όλο και καινουρια πράματα, καινουρια θέματα άλλες κοπέλες και γενικά πολλές και καλές αλλαγές!!!!!!!!!!!

Α πρέπει να μαζέψω και τα άλλα κορίτσια που μπαίναμε λοιπόν:

Το ''ξενυχτάδικο'' το άνοιξε σαν θέμα μια κοπελιά η bessy:D μας και μετά μπαίναμε όλες με την σειρά εγώ η: akamatra, GIOYLA,starfish 2581

και γενικά πολλές μα πολλες άλλες, αλλά εμεις ειμασταν οι μονιμες;):P:p..........αχ τι μου θυμισες τωρα να΄ξερες τι ωραία περνουσαμε εδώ ότι θέλαμε λέγαμε μουσική βάζαμε, ποτά πιναμε(βάζαμε με glitter όλα αυτά) αχ τέλεια ήταν κατσε να στειλω μηνυμα να ξαναρθουν προς τα ΄δω!!!!!!!!

Καλά περνούσαμε αλλά μετά έπρεπε να αλλά ξει το Φόρουμ και μας ανακοίνωσαν ότι θα έκλειναν τα καφέ και ξενυχτάδικα. Εγώ νοσταλγώ τα παλιά και δυστυχώς δεν γυρίζουν πίσω... Αλήθεια η starfish 2581 τι κάνει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειααααααααααααα!!!!!:):):):)

ΑΧ να δουμε πότε θα βρεθουμε όπως πρώτα, αν και αμφιβάλλω που είστε ;;;;;;;

Η starfish ειναι μια χαρά akamatra αλλά έχει και αυτή δουλειές και δεν την πετυχαίνω και΄γω!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο εμενα!

Ειμαι κι εγω μια απο τις παλιες που λετε....

Εχω κι εγω καιρο να μπω,τωρα τελευταια αρχισα παλι και βλεπω πολλες αλλαγες!

Ελπιζω ολες να ειστε καλα.....χαθηκαμε!!!!!!!


line_feet_beg_16_time_1136869200_text_f4ef20e1f3f4e5f1e1eae920ece1f220e5e9ede1e92e2e2e.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααααααααα:D:D

Τι κανεις;;;;;;;

Και μεις ειμαστε όλες καλα ελπίζω κα΄συ!!!!

Όντως έχει πολλές αλλαγές και χαθήκαμε καλά θα είναι να μαζευτουμε πάλι όπως παλιά!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα minnie!!!!!!

Παρα καποια μικρα προβληματακια....λεω οτι ειμαι καλα!

Εσυ ολα καλα??

Με τα αλλα κοριτσια μιλας καθολου????

Αντε να μαζευτουμε οπως τον παλιο καλο καιρο....τι καλα που ηταν τοτε ε??


line_feet_beg_16_time_1136869200_text_f4ef20e1f3f4e5f1e1eae920ece1f220e5e9ede1e92e2e2e.gif
Link to comment
Share on other sites

Γειααααααααααααα σου EUGENI !!!!!!

Περαστικά να ειναι όλα τα προβληματάκια που εμφανίζονται και να κοιτάμε μπροστά!!!

Καλά ειμαι ε΄γω , όπως και τα κορίτσια μιλάμε ναι!

Αντε να μαζευτουμε παλι ωραία θα είναι θυμασαι;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...