Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 56 λεπτά , Bluee19 είπε:

      Κορίτσια έχω ένα πρόβλημα !!! 
      Πήγαμε νωρίτερα με τον άντρα μου για ένα φαγητό και στο γυρισμό είχε μια ανηφόρα με κάτι λακούβες και επειδή δεν ανεβαίνει άνετα το αυτοκίνητο τ πάτησε λίγο παραπάνω για ανάβει μην φανταστείτε τρέλα πράγματα σε ανηφόρα με χώμα ήμασταν !!! Αλλά είχε λακούβες και τρακουνηθηκα αρκετά για τρία λεπτά !!! Και μόλις μπήκα σπίτι είχα στο εσώρουχα λίγο καφέ αίμα κρεμώδες και στο σκούπισμα ελάχιστο !!! Υπάρχει περίπτωση να ήταν τη έμβρυο να έφυγε ;; 

      Καμία γνώμη ;;;;

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια! Πώς πάει; Γιωτούλα, καλά να περάσετε, το αξίζεις, όλο το καλοκαίρι κουραστηκες και δεν πήγες και πουθενά! Θα μας λείψεις! Φιλάκια!

Γιωτούλα (πατ) μη στενοχωριέσαι βρε! Εκτός κι αν σε πανε σε κανά κατσικοχώρι... ε εκεί δε θα έχεις άδικο...

Τζες, γιατί δεν ήρθε ο Στ; Προηγήθηκε κάτι ή μήπως επειδή θα πηγαίνατε με τους γονείς σου;Τέδσπα, αφού κράτησε τα παιδιά.... Καλά να ρωτήσω κάτι, με όλο το θάρρος; Ντύθηκες, στολίστηκες και βγήκες μέχρι τη 1:30 έξω... δεν ανησύχησε; δε ζήλεψε, δεν αγχώθηκε; Ο Βασ βλέπει όνειρα (εφιάλτες μάλλον) ότι τον απατάω και μετά δε μου μιλάει! χαχα


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα τι κανετε?εμειχ χτες ειχαμε επετειο γαμου.αρετη πως πας γυρισες στο γραφειο η οχι ακομα? δε μου ειπες καλη η ομελετα?τζες τι νεα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλέ, έχω γυρίσει από τις 29/8 στο γραφείο. Τέλεια η ομελέτα, μ'αρέσει που είπα ότι θα έμενε και για το βράδυ... ναι καλά!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

α ωραια.μη χανεσαι τοτε.ειμαι και μονη μου.το παιδι το εχει η μανα μου στο αιγιο και εχω μονο το μωρο εγω.και βαριεμαι που ζω κοινως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα.αυτες τις μερες αλλαξαμε μαγαζι (φθηνοτερο ενικοιο)και ειχαμε αλλου τυπου δουλειες.στο σπιτι εγω εχω δουλειες ετσι κι αλλιως.

Link to comment
Share on other sites

χμ λίγο καλύτερα, ευτυχώς! Ρε συ, ξέρεις τι συνειδητοποιώ; ότι γεννάω μες στο Πάσχα. Εσύ πότε ακριβώς παντρεύεσαι;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι! το απόγευμα. θα ακούσουμε καρδούλα. Κλείνω 2 μήνες αύριο. με ταλαιπωρούν εντωμεταξύ και οι αναγούλες, χθες έκανα εμετό, εξαντλήθηκα μιλάμε...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...