Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ευτυχώς και η Χαρά γιατί ερήμωσε το καφέ μας!

Εμείς εδώ μια χαρά! Ξεκίνησε και το "Μυστικά τησ Εδέμ" του οποίου είμαι φανατική, όλα τέλεια. Δεν άντεχα άλλο να κάνω ζαπινγκ και να πέφτω στα τούρκικα.


FEFcp3.png uSlbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσακια τι κανετε.εγω ξεμπερδεψα.μπηκα νοσοκομειο στις 8.30 το πρωι με ετοιμασαν μου κανανε γεν.αιματος και 12.30 με βαλαν χειρουργειο.1.30 εφυγα απ το νοσοκομειο.ολα πηγαν καλα δεν ποναω μονο νυσταζω λιγο και παω να τη πεσω.ααα γιωτα κι εγω πανω σε τουρκικα πεφτω και δε τα χωνεύω κιολας.οι υπολοιπες καλα?λοιπον σας αφηνω.φιλακια σε ολες.

Link to comment
Share on other sites

και σαν να μην εφτανε η κακη μου ψυχολογια σημερα με πηρε τηλ ο σπιτονοικοκυρης μου και το απογευμα θα φερει εναν υποψηφιο αγοραστη να δει το σπιτι!!!!!!!!!!!αποφασισε να το πουλησει!!!!!!!ολα τα ειχα η μετακομιση μου ελειπε!!!!!δεν με παει καθολου ρε κοριτσια.....τι στο καλο γινεται;;;;;;;
Αστα Γιώτα μου, μια απο τα ίδια, μας κάλεσε ο σπιτονοικοκύρης οτι το ΠΟΥΛΗΣΕ κ πρεπει να βρω/βρούμε αλλού (όπως καταλαβαινετε τα πραγματα εδώ συνεχιζουν να ειναι άσχημα) κ σε ένα-δυο μήνες πρέπει να φυγω
γεια σας κοριτσακια τι κανετε.εγω ξεμπερδεψα.μπηκα νοσοκομειο στις 8.30 το πρωι με ετοιμασαν μου κανανε γεν.αιματος και 12.30 με βαλαν χειρουργειο.1.30 εφυγα απ το νοσοκομειο.ολα πηγαν καλα δεν ποναω μονο νυσταζω λιγο και παω να τη πεσω.ααα γιωτα κι εγω πανω σε τουρκικα πεφτω και δε τα χωνεύω κιολας.οι υπολοιπες καλα?λοιπον σας αφηνω.φιλακια σε ολες.

Περαστικά κ να ειναι τα τελευταια δυσάρεστα που παθαινεις... έλεος δλδ με τη φετινή χρονιά

Καλησπέρα σε όλες... πως ειστε κατά τα άλλα

;;; Σήμερα σχόλασα στις 7 κ όπως καταλαβαινετε ειμαι κομμάτια

Link to comment
Share on other sites

Γεια σασ κοριτσια. Παει ερημωσε το καφε μασ.

Εμεισ εδω μια χαρα. Αρχισε το κρυο βεβαια αλλα το παλευουμε ακομα.

Στο νηπιαγωγειο ολα μια χαρα, σημερα εδωσα και ποιηματα για την 28 Οκτωβριου.

Τα δικα σασ νεα;


FEFcp3.png uSlbp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοπελες.που χαθηκατε βρε?μας ξεχασατε?εμεις καλα ειμαστε εκοψα τα μαλλια μου αφελειες.κατα τα αλλα καλα. συνηθισμένη ρουτινα.που εισαι ρε γιωτακι ανοιξε το παζαρι του στρεφι και λειπεις:cry::cry:φαιακι που εισαι το μαρακι σου???τζες αρετη νατασα ολα καλα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοπελες.που χαθηκατε βρε?μας ξεχασατε?εμεις καλα ειμαστε εκοψα τα μαλλια μου αφελειες.κατα τα αλλα καλα. συνηθισμένη ρουτινα.που εισαι ρε γιωτακι ανοιξε το παζαρι του στρεφι και λειπεις:cry::cry:φαιακι που εισαι το μαρακι σου???τζες αρετη νατασα ολα καλα?

Βάλε καμιά φωτο για να δούμε το νέο σου λουκ


FEFcp3.png uSlbp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε.επεσαν ερημιες στο καφε.ασ μπει καμοια μην ειμαι μονη μου:(:(κατα τα αλλα ο στεργιος μου ψηνετε απο χτες το βραδυ απο 39 +πευτει στο 38+8 και τουμπαλι.κλαμα και ξενυχτι που εριξε ο φουκαρας χτες........το νικολα δεν τον εχει πιασει τιποτα ακομα μονο λιγο γκρινια εχει αλλα οχι συνεχεια.εχω ειμαι λιγο συναχωμενη και φτερνιζομαι αλλα πυρετο κ τετοια δεν εχω.ο αντρας μου παλι ειναι ο μονος υγιής εδω μεσα ευτυχως δηλαδη γιατι χαθηκαμε.......:Dαντε περιμενω κ τα δικα σας νεα.σας φιλω.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες του Πύργου. Είμαι καινούρια στην παρέα σας. Από όσα μηνύματα πρόλαβα να διαβάσω κατάλαβα ότι είμαι η μεγαλύτερη σε ηλικία, με το μικρότερο παιδί...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες του Πύργου. Είμαι καινούρια στην παρέα σας. Από όσα μηνύματα πρόλαβα να διαβάσω κατάλαβα ότι είμαι η μεγαλύτερη σε ηλικία, με το μικρότερο παιδί...

καλησπερα και καλως ηρθες στη παρεα.πυργο μενεις?ποσο ειναι το μικρουλι σου????

οι υπολοιπες?αντε βρε κορες μου λειψατε.....ποτε θα ξαναμαζευτουμε???????????

φιλια σε ολες.

Link to comment
Share on other sites

κοπελιεςςςςςς γεια σας!χαθηκα απο το καφε, αλλα οι δουλειες ηταν ατελειωτες αυτες τις μερες..ηταν και ο μικρος αρρωστος, ειχα και στο σπιτι δουλειες και ετρεχα ωσαν την τρελη!εσεις τι κανετε?peristeraki καλως ηρθες!!

πολλα φιλια σε ολες :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΕΣ!!χρονια πολλα στη γιωτουλα μας (αμαλιαδα)που εχει τα γεννεθλια της σημερα.παντα ευτυχισμενη κοπελα μου με την οικογενεια σου.να ειστε ολοι καλα.:D:D:D

αντε βρα νατασα και απεμεινα μονη μου.που ειναι οι καιροι που ειχαμε 40 μνμ την ημερα.αρετηηηηηηηη φαιηηηηηηηηηη τζεςςςςςςςςςςςς πατ παννννννννννννννννν που ειστε και με εγκαταλειψατε μονη κ ερημη σα τη καλαμια στο καμπο????????????????????????????:rolleyes::rolleyes:

περιστερακι μες μας για σενα τιποτα να σε γνωρισουμε.που μενεις?

φιλια σε ολες!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΕΣ!!χρονια πολλα στη γιωτουλα μας (αμαλιαδα)που εχει τα γεννεθλια της σημερα.παντα ευτυχισμενη κοπελα μου με την οικογενεια σου.να ειστε ολοι καλα.:D:D:D

αντε βρα νατασα και απεμεινα μονη μου.που ειναι οι καιροι που ειχαμε 40 μνμ την ημερα.αρετηηηηηηηη φαιηηηηηηηηηη τζεςςςςςςςςςςςς πατ παννννννννννννννννν που ειστε και με εγκαταλειψατε μονη κ ερημη σα τη καλαμια στο καμπο????????????????????????????:rolleyes::rolleyes:

περιστερακι μες μας για σενα τιποτα να σε γνωρισουμε.που μενεις?

φιλια σε ολες!!

Πύργο μένω.

Ανακάλυψα πρόσφατα το cafe,αν και διαβάζω καιρό το άλλο site.

Ωραία ιδέα τα cafe ανά περιοχή! Λένε οι μανούλες τον...πόνο τους!

Link to comment
Share on other sites

κι εγω τυχαια το ειχα ανακαλυψει.αλλα ολα τα κοριτσια ειναι καλα και κυριως ομοιοπαθεις οποτε μπορεις να πεις και μια κουβεντα κυριως εγω που απ τις παλιες μου φιλες ειμαι η μονη παντρεμενη με παιδια:oops::oops::oops::oops:που περιπου μενεις εγω χαλικιατικα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι κρυψίνους μωρέ, ούτε έχω αντίρρηση ότι τα κορίτσια που γράφουν εδώ είναι καλά.

Απλά σκέφτομαι ότι μπορεί να διαβάζουν κι άλλοι άσχετοι, έτσι για χαβαλέ!

Κάτσε να συνηθίσω λίγο στην ιδέα!

Αρκετά κεντρικά μένω.

Πάντως το φόρουμ είναι ωραία παρεούλα,ειδικά για τις μαμάδες που δεν δουλεύουν και μεγαλώνουν τα παιδάκια τους. Δεν αντέχεται και το κλείσιμο στο σπίτι! Ολες οι φίλες μου έχουν μικρά παιδιά και είναι μπλεγμένες.Οταν μπορεί η μια δεν μπορεί η άλλη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...