Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τζες τι σπουδάζει ο συνάδελφος? (πωπω μια κουτσομπόλα!!!) Πήρε εκπαιδευτική άδεια δλδ?

Ολα καλά με την προσαρμογή λοιπόν, χαίρομαι.

Ο συνάδελφος σπουδάζει γεωλόγος... δεν ξερω αν το λένε εκπαιδευτική άδεια.. παραιτήθηκε βασικά κ το αγγούρι κερασμένο σε 'μενα

τζες μου εφτιαξε το κεφι η φωτο σου χτες :D

.φιλια σε ολες.

Χαρουλιτσα μου λυπάμαι πολυ για την όλη ταλαιπωρία, το '11 δεν ειναι η χρονιά σου, θα σε παρω τηλ το πρωι να τα πουμε, πολυ στενοχωρηθηκα

Τζες πολυ μου αρεσε η φωτο "εθισμενη με το facebook"!

χιχιχ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα σε ολες!

Νατασσα καλως ηρθες! Ειχα γραψει και εγω στο τοπικ της Πατρας καθως καταγεται ο αντρας μου απο εκει και τα πεθερικα μου μενουν Εγλυκαδα. Ο αντρας μου μεγαλωσε στα Συνορα. :)

Τζες γιατι ετσι;

Χαρουλα μην καταπονεις αλλο τον εαυτο σου ρε κοριτσι.. Ξερω πως δεν το επιδιωκετε, απλα προ-φυλαξου λιγακι για λιγο καιρο! ;) Με αγαπη στα λεω ε; Μην παρεξηγηθεις! :)

Γιωτουλα (PatPan) παλι καλα που ειναι νορμαλ τα πραγματα στη δουλεια σου!

Γιωτουλα (Αμαλιαδα) εσεις ολα καλα;


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολο το καφε! :D

Τζες τι να πω κοριτσι... Καλα κουραγια! :|

Εχθες μας ηρθε "πεσκεσακι" απο τη νονα μας απο την Αμαλιαδα! :) :) :)

Και τι δεν εστειλε ρε κοριτσια... Μαρκαδορους, παραμυθια, ξυλινα τουβλακια. μια κιθαρα (και καλα ηλεκτρικη), καροτσακι και μωρο που κλαιει και πρεπει να το ταϊσεις, παζλ, στεφανακι και ραβδι νεραϊδας.......... ενα σκασμο πραγματα -γιατι λεει τον 15Αυγουστο δεν ειχε στειλει τιποτα-. Βεβαια τα "θεματα" μας εξακολουθουμε να τα εχουμε. Σχεδον ανυπαρκτη προσωπικη επαφη, ελεγχος και προσπαθεια επιβολης της δικιας τους γνωμης σε θεματα που αφορουν το παιδι (π.χ. εχθες μας ξεκαθαρισαν πως δεν συμμεριζονται την αλλαγη που καναμε στη γιορτη του παιδιου -να γιορταζει δηλαδη αντι για 15/08 στις 21/11- και πως εκεινοι θα εξακολουθουν να ευχονται στις 15/08 ) και πολλα αλλα.. Τελος παντων!

Το απογευμα πηγαμε και μας αγορασε παππουτσια η γιαγια μας! Πηραμε ενα ζευγαρακι puma μαυρο με φουξια και ενα ζευγαρι γκρι μπαλαρινακια! Και τα δυο -φυσικα :?- τα διαλεξε η Μαρια!

Μετα κλασσικα.. Πηγαμε κουνιες και μαζευτηκαμε αργαμιση.

Αυτα απο εμας!

Φιλακια σε ολες! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα λοιπον:D sweet february ερχεστε καθολου πατρα ?εχετε συγγενεις εδω φανταζομαι ε? επειδη ειπες ειναι ο αντρας σου απο εδω.

σημερα μ εχει πιασει μια βαρεμαρα.....δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα..ακουσα και τα νεοτερα μετρα που ειπαν στις ειδησεις και εγινα χειροτερα :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα φιλεναδες.τι κανετε?εγω σπιτι.εχω μερικα πονακια (συσπασουλες γιατι αποβαλετε το υλικο)υποφερτα ομως.την παρασκευη θα παω στο γιατρο μου να με δει και να μου πει αν καθαρισα η θα παρω χαπι για να καθαρισω.κατα τα αλλα καλα.αυριο θα παμε να δουμε τα στρουμφακια σε 3D με το στεργιο και την ξαδερφη μου.εσεις τι νεα?φιλια σε ολες.

νατασα θα κατεβω το 3ημερο της 28 αιγιο που μενει η μανα μου και θα κρατησει τα παιδια να ηραμησω λιγο.αν θες πινουμε κανα καφεδακι οικογενειακως.

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα λοιπον:D sweet february ερχεστε καθολου πατρα ?εχετε συγγενεις εδω φανταζομαι ε? επειδη ειπες ειναι ο αντρας σου απο εδω.

σημερα μ εχει πιασει μια βαρεμαρα.....δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα..ακουσα και τα νεοτερα μετρα που ειπαν στις ειδησεις και εγινα χειροτερα :tongue:

Νατασακι ο αντρας μου εχει συγγενεις στα Συνορα, τα πεθερικα μου μενουν Εγλυκαδα και εχουμε και καποιους παππουδογιαγιαδες, θειους και ξαδερφια στο Μετοχι (διπλα στην Κατω Αχαγια).

Ερχομαστε αλλα οχι και τοσο συχνα, καθως οι σχεσεις με τα πεθερικα δεν ειναι καλες. Βασικα εχουν γινει πολλα σκηνικα και εχει γινει με καθε τροπο ξεκαθαρο πως δεν θελουν καμμια επαφη με εμενα και τη μικρη παρα μονο με το γιο τους. Ηταν να κατεβουμε και αρχες Σεπτεμβρη (μετα τις διακοπες μας στη Μονεμβασια) αλλα τελευταια στιγμη μας πηρανε και ειπανε να μην παμε ομως ειχανε την απαιτηση να περασουμε να τους πουμε ενα "γεια" και να φυγουμε (να κανω δηλ. ταξιδι με το 2χρονο και να φυγω κατευθειαν για Αθηνα :roll:). Φυσικα δεν πηγαμε και φυσικα παρεξηγηθηκανε.

Τελευταια φορα ηρθαμε τα Χριστουγεννα που μας περασαν αλλα νομιζω ηταν και η τελευταια φορα. Τωρα μονο αν βρουμε λεφτα για ξενοδοχειο ή δωματιο.

Οσο για τα μετρα... Αστα μην τα συζητας! :(


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοπελιες.τι κανετε?εμεις καλα.πηγα τον απατσι σχολειο ο μικρος ειναι εδω γυριζει.το βραδυ θα παμε σινεμα να δουμε τα στρουμφακια.ο μεγαλος δεν κρατιέται και εγω επισης:D:D:D.τι μαγειρευετε σημερα?εγω ιμαμ μπαιλντι στο φουρνο που το λατρευω και λιγο σουπιτσα τραχανα για οποιον δε θελει το ιμαμ.αυτα απο μας.φιλια σε ολες.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!sweat february σε καταλαβαινω..οχι απο την δικη μου πεθερα, αλλα απο μιας φιλης μου που εχει ακριβως το ιδιο στορυ με εσενα!!

εμενα το μονο αρνητικο ισως με την πεθερα μου ηταν, οταν παντρευομασταν με τον αντρα μου και φτιαχναμε το σπιτι μας......ειχε γνωμη μεχρι και για τις οδοντογλυφιδες!οχι δεν θα παρετε αυτο, θα παρετε αυτο που σας λεω εγω! και οχι αυτες τις κουρτινες, ειδα εγω καλυτερες...και οχι αυτο το τραπεζακι για το σαλονι..ειναι ψευτικο, ενω αυτο που λεω εγω ειναι κορυφη..στην ουσια δηλαδη, επειδη και εγω ειμαι γενικα ηπιων τονων και δεν θελω να προκαλω εντασεις (εις βαρος μου ειναι αυτο βεβαια :-( ) τα δεχομουν εν μερει.. μεχρι και για το υπνοδωματιο μας, ηθελα να παρω καθρεφτη ολοσωμο και μ ειπε να μην παρω, και γυρναει με υφος και μου κανει τοτε "τι?θα γεμισετε ολο το σπιτι καθρεφτες? :mad: " Με αποτελεσμα να εχουμε φτιαξει ενα σπιτι που δεν με αντιπροσωπευε καθολου, σαν να εμενα σε ξενο σπιτι ηταν.ε κοριτσια, δεν ξερω αν ειμαι παραξενη, αλλα θελω τον χωρο που μενω να τον αισθανομαι οικειο και ζεστο!!!η πεθερα μου μεχρι λαμπες οικονομιας σε ολο το σπιτι ηθελε (και θελει) να βαλουμε για οικονομια!!εμενα δεν μ αρεσαν και δεν μ αρεσουν ομως, θελω φως κιτρινο, να κανει ζεστην την ατμοσφαιρα:mad:αχ τα θυμηθηκα και συγχιστικα!!!ευτυχως μετα, απο θεσσαλονικη που ειμασταν τοτε, μετακομισαμε πατρα, και ημουν και εγω κοντα στους δικους μου ηρεεεεεεεεεεεεεεεμηηηηηηηη και αλλαξα και ολο το σπιτι και το εκανα οπως ακριβως ηθελα!!!:D

χαρουλα εαν ειμαστε πατρα στις 28, πολυ ευχαριστως να παμε για οικογενειακο καφεδακι να γνωριστουμε!! σημερα εγω εφτιαξα σουπα αυγολεμονο γιατι ξετρελαινονται τα παιδια, μαζι με κρεατακι βραστο!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!τι κανετε;

εγω χαθηκα λιγακι αυτες τις μερες το ομολογω....δεν ειμαι και στα καλυτερα μου ψυχολογικα.....ειμαι πολυ χαλια....δεν ξερω αν με εχει ριξει η κουραση,αν βαρεθηκα αυτην την ρουτινα η αν απλα θελω κατι αλλο πια απο την ζωη μου....παντως σημασια εχει οτι ειμαι χαλια...τα νευρα μου ειναι σε πολυ ασχημη κατασταση....ολη την ωρα κλαιω,δεν εχω ορεξη για τιποτα και τα παιδια μου με εκνευριζουν με το παραμικρο....αφηστε που η μπεμπα εχει ξεφυγει τελειως....ΟΛΗ μερα κλαιει....δεν αντεχω αλλο....τι θα γινει δεν ξερω....ειμαι κλεισμενη μεσα απο την δευτερα που ειχα παει στην τραπεζα....θα μου στριψει....αληθεια σας λεω...θελω να τελειωσει ολο αυτο που ζω....δεν μου αρεσει καθολου...ποτε θα περασει;;;;

αυτα τα ωραια απο εμενα.....

νατασα καλως ηρθες στην παρεα μας!

σας φιλω...


an1cE_X0g410010MTA3NzdkfDc1NDQ1NTZkYXxPdXIgcHJpbmNlc3MgaXM.gifan1cJOD0g410000MDAwOGQ0fDQ3MTU1MDRkYXxPdXIgcHJlY2lvdXMgZGF1Z2h0ZXIgaXM.gif

as1cCyC0g410000NTE1MThzfDIzNzY2MXN8R290IG1hcnJpZWQgZm9y.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και σαν να μην εφτανε η κακη μου ψυχολογια σημερα με πηρε τηλ ο σπιτονοικοκυρης μου και το απογευμα θα φερει εναν υποψηφιο αγοραστη να δει το σπιτι!!!!!!!!!!!αποφασισε να το πουλησει!!!!!!!ολα τα ειχα η μετακομιση μου ελειπε!!!!!δεν με παει καθολου ρε κοριτσια.....τι στο καλο γινεται;;;;;;;


an1cE_X0g410010MTA3NzdkfDc1NDQ1NTZkYXxPdXIgcHJpbmNlc3MgaXM.gifan1cJOD0g410000MDAwOGQ0fDQ3MTU1MDRkYXxPdXIgcHJlY2lvdXMgZGF1Z2h0ZXIgaXM.gif

as1cCyC0g410000NTE1MThzfDIzNzY2MXN8R290IG1hcnJpZWQgZm9y.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε?εμεις καλα σπιτι εγω κανω γενικο γιανα ετοιμαζομαστε σιγα σιγα για τα χαλια γιατι τα μικρα κυλιούνται κατω και αρχιζει το πατωμα να παγωνει επικυνδυνα.εγω πηγα στο γιατρο χτες να δουμε τι γινετε και μου ειπε απο βδομαδα θα μπω για αποξεση γιατι λεει θελει αυτο που εχω στη μητρα να το στειλει για αναλυση γιατι αυτο που θα δειξει μπορει να μας πει γιατι χανω τοσα παιδια και να το αντιμετωπισουμε.αν δε δειξει τιποτα λεει μιλαμε για παλινδρομμες οποτε δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα.αυτα δε φοβαμαι αυτη τη φορα.μου χει γινει ρουτινα πια.....!!!

γιωτακι σε καταλαβαινω ειναι ελεινο να σε πετανε εξω απ το σπιτι σου χωρις λογο.οσο για την κακη ψυχολογια σου αν θες να μιλησεις ειμαι εδω παρε με τηλ η να ρθεις η να ρθω.οκ?

λοιπον φιλακια σε ολες.καλο μηνα ειπα?ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΔΕΞΙΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?

φαιακι χρονια σου πολλα κοπελα μου να εισαι παντα ευτυχισμενη!!!!:D

εγω σημερα σηκωθηκα στις 5:30 ηπια καφε αχαραγα ετοιμασα τα βλασταρια μου

και πηγα να δωσω αιμα.περιμενω τα αποτελεσματα για να παρω το γιατρο μου να προγραματισω το χειρουργειο.κατα τα αλλα καλα.μακαροναδα με τονο κανω σημερα εχω και λιγες φακες.εσεις?

φιλια σε ολες.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοροτσακια τι νεα???εμεις καλα.αυριο περιμενω πως και πως να ξεμπερδευω.το νικολα τον εχω κρυωμενο ο μεγαλος καλα ειναι σχολειο.μιλησα με την αρετη μας.καλα ειναι καλα και με την εγκυμοσυνη της.δεν εχει υπολογιστη ακομα στο καινουργιο γραφειο.χαιρετισματα εχετε ολες.λοιπον σας αφηνω να μαγειρεψω.φασολακια εχουμε σημερα εσεις???φιλια σε ολες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...