Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Βασικά απο τον πακο των εξετάσεων που έχω μαζέψει έχω καταλήξει στα εξής:

Εγω: έχω θρομβοφιλια που ελέγχεται με ασπιρίνη

Ο σύζυγος: κιρσοκηλη που επηρεάζει το σπερμα και το κάνει αδύναμο..

Ουσιαστικά: αν ο σύζυγος δεχθεί να πάρει αγωγή και ηρεμησουμε λίγο, μπορεί να μας τύχει πάλι το θαύμα!!

Ας μας βοηθήσει ο καλός Θεουλης λοιπόν και ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!

Ωστε σας είπε οτι δε χρειάζεστε καν εξωσωματικη?

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

Να το παλεψετε τοτε Δημητρα μου με τον απλο, παραδοσιακό, ευχαριστο τροπο!!! ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κορίτσια αυτο το τζελ ειναι σίγουρο? Γιατι δεν το κάνουν όλοι?

Λετε εγω που δεν κανω παχύ ενδομήτριο να πρεπει να το κάνω την επομενη?

Δε μπορώ να βρω παραπανω πληροφορίες στπ ιντερνετ!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωστε σας είπε οτι δε χρειάζεστε καν εξωσωματικη?

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

Να το παλεψετε τοτε Δημητρα μου με τον απλο, παραδοσιακό, ευχαριστο τροπο!!! ;)

Η γνώμη του ήταν αυτη. Οτι δε χρειαζόμαστε.

Και θύμωσε μάλιστα που μας οδήγησαν οι γιατροί εκει..

Εμπόριο λέει..

Θα παλέψουμε leuta μου και βλέπουμε.

Αλλα μου ειπε χωρις καν τεστ ωορηξιας!

Γιατι κι αυτα αγχωνουνε λέει.

Βουρ στον πατσα τις γόνιμες μερες!

Αλλα να πίνουμε λέει και κανένα κρασί να χαλαρώνουμε λίγο!

Θεός;;;;!!!! ;)


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη του ήταν αυτη. Οτι δε χρειαζόμαστε.

Και θύμωσε μάλιστα που μας οδήγησαν οι γιατροί εκει..

Εμπόριο λέει..

Θα παλέψουμε leuta μου και βλέπουμε.

Αλλα μου ειπε χωρις καν τεστ ωορηξιας!

Γιατι κι αυτα αγχωνουνε λέει.

Βουρ στον πατσα τις γόνιμες μερες!

Αλλα να πίνουμε λέει και κανένα κρασί να χαλαρώνουμε λίγο!

Θεός;;;;!!!! ;)

Τετοια μας ελεγε και μας ενας ανοσολογος στη Θεσσαλονικη..απαικτος ο ανθρωπος!!!!! Απλα πολλη αναμονή ειχε σε αυτον...περιμενες 2 και 3 ώρες....

Και μεις Δημητρα μεχρι την επομενη που θα γινει το φθινόπωρο θα προσπαθήσουμε και μονοι μας χωρις τεστ ωορρηξίας, ετσι αποφασισα, γιατι και μενα με αγχωνουν.

Βεβαια επειδη εχω ασταθη κυκλο θα ειναι δυσκολο γιατι δεν μπορεις να υπολογισεις εστω στο περίπου τις ημέρες...

Λογω προβλήματος στο σπερμα και στενωσης δικιας μου θα ειναι αδυνατο εως απιθανο αλλα ποτε δεν ξέρεις...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω και Τατιάνα παράλληλα, ένα ζευγάρι είχε που είναι έγκυος η κοπέλα με ΄3η εξωσωματικη μετά από παλίνδρομη και πρόβλημα στο σπέρμα. Ποια είναι αυτή η μέθοδος της συγκόλλησης ρε κορίτσια? Η ένεση που βάζουν στην εμβρυομεταφορά?

Αγάπη εμένα μου είπαν να κάνω μια ένεση ακριβώς 36 ωρες πριν την εμβρυομεταφορα. Ακριβώς όμως λέει.

Αλλα δε θυμάμαι τι ένεση ήταν.

Νομίζω η pregnyl.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τετοια μας ελεγε και μας ενας ανοσολογος στη Θεσσαλονικη..απαικτος ο ανθρωπος!!!!! Απλα πολλη αναμονή ειχε σε αυτον...περιμενες 2 και 3 ώρες....

Και μεις Δημητρα μεχρι την επομενη που θα γινει το φθινόπωρο θα προσπαθήσουμε και μονοι μας χωρις τεστ ωορρηξίας, ετσι αποφασισα, γιατι και μενα με αγχωνουν.

Βεβαια επειδη εχω ασταθη κυκλο θα ειναι δυσκολο γιατι δεν μπορεις να υπολογισεις εστω στο περίπου τις ημέρες...

Λογω προβλήματος στο σπερμα και στενωσης δικιας μου θα ειναι αδυνατο εως απιθανο αλλα ποτε δεν ξέρεις...

Ποτε μη λες ποτε!

Και εμάς στην πρώτη εγκυμοσύνη μου τη φυσική, μας είχαν πει 5 μερες πριν μείνω έγκυος οτι με αυτο το σπερμα ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!

Και έμεινα!!!!!!

Πέντε μερες μετα που είχα ωορηξια έμεινα!!

ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!

Χωρις άγχος όμως.

Τι κύκλο έχεις περιπου;


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγάπη εμένα μου είπαν να κάνω μια ένεση ακριβώς 36 ωρες πριν την εμβρυομεταφορα. Ακριβώς όμως λέει.

Αλλα δε θυμάμαι τι ένεση ήταν.

Νομίζω η pregnyl.

Οχι δεν είναι αυτή η μέθοδος της συγκόλησης, είναι όπως το είπε η dada παραπάνω απλά το υγρό που σου βάζουν είναι αυτό της pregnyl.To έχω ακούσει και εγώ αλλα δεν ξέρω κατα πόσο πιάνει.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ποτε μη λες ποτε!

Και εμάς στην πρώτη εγκυμοσύνη μου τη φυσική, μας είχαν πει 5 μερες πριν μείνω έγκυος οτι με αυτο το σπερμα ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!

Και έμεινα!!!!!!

Πέντε μερες μετα που είχα ωορηξια έμεινα!!

ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!

Χωρις άγχος όμως.

Τι κύκλο έχεις περιπου;

Εχω πάρει και εγώ τα τεστ ωορηξίας θα τα χρησιμοποιήσω μετά από 6 μέρες για πρώτη φορα.Γιατί σε αγχώνουν όμως?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη του ήταν αυτη. Οτι δε χρειαζόμαστε.

Και θύμωσε μάλιστα που μας οδήγησαν οι γιατροί εκει..

Εμπόριο λέει..

Θα παλέψουμε leuta μου και βλέπουμε.

Αλλα μου ειπε χωρις καν τεστ ωορηξιας!

Γιατι κι αυτα αγχωνουνε λέει.

Βουρ στον πατσα τις γόνιμες μερες!

Αλλα να πίνουμε λέει και κανένα κρασί να χαλαρώνουμε λίγο!

Θεός;;;;!!!! ;)

Δώστου να καταλάβει λοιπόν του αντρούλη σου. Εκείνος τελικά θα κάνει καμιά θεραπεία ή δε θέλει? Και μακάρι αυτή να είναι η λύση και να σταματήσεις όλες αυτές τις επώδυνες, από όλες τις απόψεις διαδικασίες.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ποτε μη λες ποτε!

Και εμάς στην πρώτη εγκυμοσύνη μου τη φυσική, μας είχαν πει 5 μερες πριν μείνω έγκυος οτι με αυτο το σπερμα ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!

Και έμεινα!!!!!!

Πέντε μερες μετα που είχα ωορηξια έμεινα!!

ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!

Χωρις άγχος όμως.

Τι κύκλο έχεις περιπου;

Μέσο όρο 45 ημέρες....αντε να δούμε :cool::cool::cool::cool:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχω πάρει και εγώ τα τεστ ωορηξίας θα τα χρησιμοποιήσω μετά από 6 μέρες για πρώτη φορα.Γιατί σε αγχώνουν όμως?

Γιατί το μυαλό σου είναι εκεί και αυτός ο εγκέφαλος παίζει περιέργα παιχνίδια και δε αφήνει τη φύση να δημιουργήσει. Στο περίπου τώρα έτσι, δεν είναι και απόλυτο. Είναι που λένε καμία φορά, προσπαθούσαμε χρόνια και τίποτα και μόλις υιοθετήσαμε και σταματήσαμε να το σκεφτόμαστε έμεινα έγκυος...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εχω πάρει και εγώ τα τεστ ωορηξίας θα τα χρησιμοποιήσω μετά από 6 μέρες για πρώτη φορα.Γιατί σε αγχώνουν όμως?

Του είπα εγω οτι ήμουνα με ενα τεστ στο χέρι για πολλούς μήνες και λέει αφου σε αγχωνουνε αστο! Ουτε τεστ!

Όχι οτι αγχωνουνε οοοολο τον κόσμο.

:-)


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το μυαλό σου είναι εκεί και αυτός ο εγκέφαλος παίζει περιέργα παιχνίδια και δε αφήνει τη φύση να δημιουργήσει. Στο περίπου τώρα έτσι, δεν είναι και απόλυτο. Είναι που λένε καμία φορά, προσπαθούσαμε χρόνια και τίποτα και μόλις υιοθετήσαμε και σταματήσαμε να το σκεφτόμαστε έμεινα έγκυος...

Αχ ρικα μου αυτός ο εγκέφαλος έτσι και αλλιώς πάντα εκει είναι είτε με τεστ είτε χωρίς τεστ, πονεμένη ιστορία...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...