Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ, ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ..!!!!!!!!!!

ΑΠΟΨΕ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΦΥΓΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ..!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι στο ιδιο κέντρο απλως διαφορετικός γιατρός. Είναι πολύ καταρτισμενος και το μεγάλου ατου του κέντου είναι η εμβρυολόγος... Ειναι΄εξαιρετική

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥΣ..??? ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ..?????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα πήρε κρανίο το ΑΝΙΤΑΚΙ?????

Που θα πας μωρέ θεότρελη, και θα αντέξεις χωρίς εμάς?

Ούτε δίδυμος να ήσουνα με τόσες διακυμάνσεις ρε παιδί μου.

Ολές σε αγαπάμε και σε σκέφτομαστε, αφού δίνεις χρώμα και ζωντάνια στην παρέα.

Φιλιά

ΝΑΙ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ....ΕΙΣΤΕ Η ΨΥΧΩΣΗ ΜΟΥ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ..!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ, ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ..!!!!!!!!!!

ΑΠΟΨΕ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΦΥΓΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ..!!!!!!!!

Με το καλό να πας και να πάρεις μια σαφή απάντηση κοριτσάκι μου, ώστε την επόμενη φορά να πανηγυρίσουμεεεεεεεεεεεεε...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βλέπω και Τατιάνα παράλληλα, ένα ζευγάρι είχε που είναι έγκυος η κοπέλα με ΄3η εξωσωματικη μετά από παλίνδρομη και πρόβλημα στο σπέρμα. Ποια είναι αυτή η μέθοδος της συγκόλλησης ρε κορίτσια? Η ένεση που βάζουν στην εμβρυομεταφορά?


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ, ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ..!!!!!!!!!!

ΑΠΟΨΕ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΦΥΓΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ..!!!!!!!!

Ανιτακι κι εμένα αγαπάς;


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω και Τατιάνα παράλληλα, ένα ζευγάρι είχε που είναι έγκυος η κοπέλα με ΄3η εξωσωματικη μετά από παλίνδρομη και πρόβλημα στο σπέρμα. Ποια είναι αυτή η μέθοδος της συγκόλλησης ρε κορίτσια? Η ένεση που βάζουν στην εμβρυομεταφορά?

Egw to ekana tora pou emina. Einai famako PREGNYL pou sou vazoun sti mitra 7-10 lep prin tin emvriometafora.

Den einai enesi, einai ugro.

Den to xreonoun extra.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια εγω πήγα σήμερα σε ενδοκρινολογο.

Ειπε οτι δε βρίσκει λόγο λέει που μας έστειλαν σε εξωσωματικη, να προσέχουμε λέει γιατι παίζει πολυ εκμετάλλευση και να δούμε τον αντρικο παράγοντα λέει που ενω είναι πολυ σημαντικός, κανένας δε σε σπρώχνει προς τα εκει γιατι δεν παίζει ΕΚΕΙ το πολυ χρήμα....

Αυτα..


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ, ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ..!!!!!!!!!!

ΑΠΟΨΕ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΦΥΓΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ..!!!!!!!!

Ανιτάκι πάρε χαρτί και γράψε όλες τις απορίες σου και ότι έχουμε πει εδω μέσα, ρώτησε τον τα πάντα και πάνω από ολά δώστου να καταλάβει ότι δεν μπορείς να ρισκάρεις άλλη αποτυχία.Τουλάχιστον αν ξανακάνεις την επόμενη σε αυτόν να μπορέσετε όσο μπορείτε να το σιγουρέψετε.Εντάξει μπουμπού?

Σου έχω στείλει και πμ.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια εγω πήγα σήμερα σε ενδοκρινολογο.

Ειπε οτι δε βρίσκει λόγο λέει που μας έστειλαν σε εξωσωματικη, να προσέχουμε λέει γιατι παίζει πολυ εκμετάλλευση και να δούμε τον αντρικο παράγοντα λέει που ενω είναι πολυ σημαντικός, κανένας δε σε σπρώχνει προς τα εκει γιατι δεν παίζει ΕΚΕΙ το πολυ χρήμα....

Αυτα..

Nai, alithia tora vre agaph ...

Pio einai to provlima sas akrivos;;;

An thes mou les ...


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Nai, alithia tora vre agaph ...

Pio einai to provlima sas akrivos;;;

An thes mou les ...

Βασικά απο τον πακο των εξετάσεων που έχω μαζέψει έχω καταλήξει στα εξής:

Εγω: έχω θρομβοφιλια που ελέγχεται με ασπιρίνη

Ο σύζυγος: κιρσοκηλη που επηρεάζει το σπερμα και το κάνει αδύναμο..

Ουσιαστικά: αν ο σύζυγος δεχθεί να πάρει αγωγή και ηρεμησουμε λίγο, μπορεί να μας τύχει πάλι το θαύμα!!

Ας μας βοηθήσει ο καλός Θεουλης λοιπόν και ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ, ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ..!!!!!!!!!!

ΑΠΟΨΕ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΦΥΓΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ..!!!!!!!!

Αντε βρε ΑΝΙΤΑΚΙ! Μην κανεις τετοια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Που είσαι?

Ολες μαζι δεν ειπαμε σε ολα????

Πας ΑΘήνα να δεις τον γιατρό σου?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...