Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

καλησπέρα αγαπούλες,

Είστε όλες καλά?

PINK HAT

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ...

Πολύ χάρηκα που τελικά δεν σταμάτησες τα χάπια και ας ήσουν σίγουρη.

Είδες που τελικά κανένα σύμπτωμα δεν προδικάζει τίποτα!!!!!

Χριστινάκι

τι έγινε με τον υπέρηχο?

Ανιτάκι,

εύχομαι να πάρεις τις απαντήσεις που ζητάς σε όλα τα θέματα

και η επόμενη φορά να είναι η επιτυχημένη.

Mimitra,

πολύ ευχάριστα νέα.

Σου εύχομαι κούκλα μου να έρθει με τον πατροπαράδοτο τρόπο.

Άντε καλή διασκέδαση απο εδώ και πέρα.....;)

ΑΑ και που είσαι, όχι μόνο τις γόνιμες μέρες αλλά μέρα παρα μέρα γιατί ποτέ δεν ξέρεις....

Πολλές φόρες "σκάει" νωρίτερα ή αργότερα.

Αναστασάκι,

πως είσαι εσύ αγάπη μου?

Ο Εκτορούκος πως είναι?

Leuta,

πως πάνε τα πράγματα στη δουλειά?

Τα δικά μου νέα, καταρχήν σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον.

Γύρισα απο το κέντρο και την έπεσα γιατί πονούσα και πονάω αρκετά ακόμα, ειδικά όταν κάθομαι, απο αίμα λίγα πράγματα, αλλά πόνος.

Πήραμε 12, αύριο θα μάθω τα σχετικά.

Σας φιλώ και σας αγαπώ όλες.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Του είπα εγω οτι ήμουνα με ενα τεστ στο χέρι για πολλούς μήνες και λέει αφου σε αγχωνουνε αστο! Ουτε τεστ!

Όχι οτι αγχωνουνε οοοολο τον κόσμο.

:-)

Ναι ρε κορίτσι αλλά και εμένα ο Τσίλι που μου είπε να προσπαθήσω φυσικά μου είπε όχι κάθε μέρα, 2 μέρες αποχή και στη γόνιμη δώστου να καταλάβει, χωρίς το τεστ πως θα πέσω just στη γόνιμη???οεο???Και πες ότι ήξερα ποια είναι ακριβώς η γόνιμη πάλι δεν θα πρέπει να κάνω προγραμματισμένο σεξ???

Σκ@τ@ αγχώθηκα κιόλας...:evil::evil::evil::evil::evil:


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα αγαπούλες,

Είστε όλες καλά?

PINK HAT

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ...

Πολύ χάρηκα που τελικά δεν σταμάτησες τα χάπια και ας ήσουν σίγουρη.

Είδες που τελικά κανένα σύμπτωμα δεν προδικάζει τίποτα!!!!!

Χριστινάκι

τι έγινε με τον υπέρηχο?

Ανιτάκι,

εύχομαι να πάρεις τις απαντήσεις που ζητάς σε όλα τα θέματα

και η επόμενη φορά να είναι η επιτυχημένη.

Mimitra,

πολύ ευχάριστα νέα.

Σου εύχομαι κούκλα μου να έρθει με τον πατροπαράδοτο τρόπο.

Άντε καλή διασκέδαση απο εδώ και πέρα.....;)

ΑΑ και που είσαι, όχι μόνο τις γόνιμες μέρες αλλά μέρα παρα μέρα γιατί ποτέ δεν ξέρεις....

Πολλές φόρες "σκάει" νωρίτερα ή αργότερα.

Αναστασάκι,

πως είσαι εσύ αγάπη μου?

Ο Εκτορούκος πως είναι?

Leuta,

πως πάνε τα πράγματα στη δουλειά?

Τα δικά μου νέα, καταρχήν σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον.

Γύρισα απο το κέντρο και την έπεσα γιατί πονούσα και πονάω αρκετά ακόμα, ειδικά όταν κάθομαι, απο αίμα λίγα πράγματα, αλλά πόνος.

Πήραμε 12, αύριο θα μάθω τα σχετικά.

Σας φιλώ και σας αγαπώ όλες.

Μπράβο ρε Ζεττάκι, τώρα σου ευχομαι να γίνουν τα πιο άριστα έμβρυα του κόσμου!!!!!ΟΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα αγαπούλες,

Είστε όλες καλά?

PINK HAT

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ...

Πολύ χάρηκα που τελικά δεν σταμάτησες τα χάπια και ας ήσουν σίγουρη.

Είδες που τελικά κανένα σύμπτωμα δεν προδικάζει τίποτα!!!!!

Χριστινάκι

τι έγινε με τον υπέρηχο?

Ανιτάκι,

εύχομαι να πάρεις τις απαντήσεις που ζητάς σε όλα τα θέματα

και η επόμενη φορά να είναι η επιτυχημένη.

Mimitra,

πολύ ευχάριστα νέα.

Σου εύχομαι κούκλα μου να έρθει με τον πατροπαράδοτο τρόπο.

Άντε καλή διασκέδαση απο εδώ και πέρα.....;)

ΑΑ και που είσαι, όχι μόνο τις γόνιμες μέρες αλλά μέρα παρα μέρα γιατί ποτέ δεν ξέρεις....

Πολλές φόρες "σκάει" νωρίτερα ή αργότερα.

Αναστασάκι,

πως είσαι εσύ αγάπη μου?

Ο Εκτορούκος πως είναι?

Leuta,

πως πάνε τα πράγματα στη δουλειά?

Τα δικά μου νέα, καταρχήν σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον.

Γύρισα απο το κέντρο και την έπεσα γιατί πονούσα και πονάω αρκετά ακόμα, ειδικά όταν κάθομαι, απο αίμα λίγα πράγματα, αλλά πόνος.

Πήραμε 12, αύριο θα μάθω τα σχετικά.

Σας φιλώ και σας αγαπώ όλες.

Μπράβο zettaki τα 12 είναι πολύ καλό νούμερο. Σου εύχομαι όλα να γονιμοποιηθούν και να δώσουν άριστα εμβρυάκια...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ ρικα μου αυτός ο εγκέφαλος έτσι και αλλιώς πάντα εκει είναι είτε με τεστ είτε χωρίς τεστ, πονεμένη ιστορία...

Καταλαβαίνω απόλυτα, εδώ ακόμα και εγώ που έχω το ζουζούνι πάλι το μυαλό μου εκεί είναι. Δε χαλαρώνω... Ρε το γυναικείο μυαλό είναι χειρότερο από το ανδρικό....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καταλαβαίνω απόλυτα, εδώ ακόμα και εγώ που έχω το ζουζούνι πάλι το μυαλό μου εκεί είναι. Δε χαλαρώνω... Ρε το γυναικείο μυαλό είναι χειρότερο από το ανδρικό....

χιχιχιχι

ακριβώς γιατί εμείς το έχουμε στο σωστό ..... κεφάλι.

RIKA και ANASTASIA

ευχαριστώ αγάπες μου,

μακάρι να εξελιχθούν όλα σε καλά εμβρυάκια

ΟΟΟΟΟΜΜΜΜΜ


url]
Link to comment
Share on other sites

Του είπα εγω οτι ήμουνα με ενα τεστ στο χέρι για πολλούς μήνες και λέει αφου σε αγχωνουνε αστο! Ουτε τεστ!

Όχι οτι αγχωνουνε οοοολο τον κόσμο.

:-)

mimitra που είσαι?Ξεκίνησες κιόλας τις προσπάθειες???


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

pink hat.....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! άντε μουρλοκόριτσο και μας τρέλανες με την απαισιοδοξία σου!!!! :)

κορίτσια ακούτε?????? μας πήρανε φαλάγγι οι μανουλίτσες χχαχχαχαχααα!!!!!!

βγαλτε τα τεστ και τα μαύρα τα σέξυ τα πρόστυχα.... και βούρρρρρρ να αντεπιτεθούμε :)))))


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ζετάκι αύριο να μας λες για δώδεκα εμβρυάκια!

ανιτάκι τι έγινε τελικά με τον ντοκ?

χριστινάκι μεγειά το καινούριο μέλος της φαμίλιας σας!

πρόεδρε γιατί σου φέρνει αντιρρήσεις ο καλός σου στο να πάρει αντιοξειδωτικά???:shock: έχει βέβαια κι αυτός τις στενοχώριες του μην τον πιέζεις.... απλώς να του τρίβεις τις Q10 στον καφέ χιχιχιχι

leutako να την κάνεις την καμπύλη ζαχάρου και ινσουλίνης.... κι εγώ φαινόμουν με σάκχαρο σπαθί, αλλά είχα τελικά ινσουλινοναντίσταση η οποία τζουφιεύει τα αυγουλάκια μας.....αν δε εχεις και πολυκυστικές....συνήθως πάνε πακετάκι αυτά τα δύο.....


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο zettaki μου όμορφο!!!Αντε ξεκουράσου τώρα και σύντομα θα νοιώσεις καλύτερα... Αναμένουμε με αγωνια να μας πεις αύριο πόσο γονιμοποιήθηκαν!!!

ANASTASIA μου το σεξ είναι για να το απολαμβάνουμε!!! Οπόταν όχι άγχος και όχι προγραμματισμό! Βασικά η αποχή 1-2 μέρες είναι όταν υπάρχει πρόβλημα στο σπέρμα, βεβαια απ ότι διάβασα στο ιντερνετ δεν είναι ότι βελτιώνονται και τοοοσο πολύ οι πιθανότητες αλλά βοηθάει! Βασικά μόλις σου τελείωσει η περίοδος να κάνεις κάθε 1-2 μέρες σεξ και σίγουρα θα πέσεις μέσα στη γόνιμή σου!!! Και κυρίως enjoy!!!!

Ευχαριστώ όλες τις κοπέλες που ρώτησαν για μένα, πήγα στον γιατρό και όλα καλά δόξα το Θεο!!!Τα αγοράκια είναι μια χαρά, γύρισαν και τα δυο με το κεφάλι κάτω γιαυτό νοιώθω και κάτι μικρά κλωτσιματάκια στον ομφαλό! χιχιχι Μου είπε να μην ανησυχω για τις συσπάσεις διότι με τα δίδυμα καμιά φορά οι συσπάσεις πιο νωρίς. Και να μην ανησυχώ που δεν τα νοιώθω συνέχεια διότι μετά τις 30 βδομάδες θα τα νοιώθω συνέχεια. Αυτά! Σε 3 βδομάδες ξαναπάω!

Είμαι πολύ happy!!!! Σας εύχομαι ολόψυχα να έχετε και σεις αυτή την εμπειρία!

Πάρτε ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ! ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο zettaki μου όμορφο!!!Αντε ξεκουράσου τώρα και σύντομα θα νοιώσεις καλύτερα... Αναμένουμε με αγωνια να μας πεις αύριο πόσο γονιμοποιήθηκαν!!!

ANASTASIA μου το σεξ είναι για να το απολαμβάνουμε!!! Οπόταν όχι άγχος και όχι προγραμματισμό! Βασικά η αποχή 1-2 μέρες είναι όταν υπάρχει πρόβλημα στο σπέρμα, βεβαια απ ότι διάβασα στο ιντερνετ δεν είναι ότι βελτιώνονται και τοοοσο πολύ οι πιθανότητες αλλά βοηθάει! Βασικά μόλις σου τελείωσει η περίοδος να κάνεις κάθε 1-2 μέρες σεξ και σίγουρα θα πέσεις μέσα στη γόνιμή σου!!! Και κυρίως enjoy!!!!

Ευχαριστώ όλες τις κοπέλες που ρώτησαν για μένα, πήγα στον γιατρό και όλα καλά δόξα το Θεο!!!Τα αγοράκια είναι μια χαρά, γύρισαν και τα δυο με το κεφάλι κάτω γιαυτό νοιώθω και κάτι μικρά κλωτσιματάκια στον ομφαλό! χιχιχι Μου είπε να μην ανησυχω για τις συσπάσεις διότι με τα δίδυμα καμιά φορά οι συσπάσεις πιο νωρίς. Και να μην ανησυχώ που δεν τα νοιώθω συνέχεια διότι μετά τις 30 βδομάδες θα τα νοιώθω συνέχεια. Αυτά! Σε 3 βδομάδες ξαναπάω!

Είμαι πολύ happy!!!! Σας εύχομαι ολόψυχα να έχετε και σεις αυτή την εμπειρία!

Πάρτε ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ! ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

Μπράβο το κοριτσάκι μου πολύ χαίρομαι, να είναι πάντα καλά τα extreme boys μας.

Οσο για το σεξ και εγώ για απόλαυση το εχω αλλά ο γιατρός μας έχει δώσει θεραπεία για κάθε κύκλο και μας έχει ζητήσει να μην χάσουμε ούτε έναν, δεν πειράζει όμως εγώ θα το απολαυσω...το αποφάσισα...

Τhanks για την μπεμπεδόσκονη...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζεττα ΜΠΡΑΒΟ κορίτσι μου!!!!!! Να γονιμοποιηθούν και τα 12 σου ευχομαι..

Στο ειχα πει εγω? Οχι πες πες.....:P:p:p:p:p

Εγω γυρισα στη δουλεια το παίζω τρελίτσα...ποτε πεφτω ψυχολογικα ποτε ειμαι στον κοσμο μου.....δεν το εχω ξεπερασει ακόμα...

Αναστασία μου ΔΕΝ εχω πολυκυστικες και ομως εχω αστατο κύκλο, ΔΕΝ εχω κανει καμία επεμβαση/εκτρωση και ομως δεν κάνω παχύ ενδομήτριο, ΔΕΝ εχω καποιο προβλημα και ομως εχω στενωση τραχήλου αρα το περισσότερο σπέρμα εξω...:shock::shock::shock::shock: + ολιγοσπερμία : Χεσ.. ψηλά και αγνάντευε!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν είναι αυτή η μέθοδος της συγκόλησης, είναι όπως το είπε η dada παραπάνω απλά το υγρό που σου βάζουν είναι αυτό της pregnyl.To έχω ακούσει και εγώ αλλα δεν ξέρω κατα πόσο πιάνει.

Oute egw ksero an pianei se oles. O giatros mou eipe oti voithaei ala iparxoun kai oi ginekes pou tous to evale kai den egine emfiteysi.

Se mena egine pantos.

Mou edikse kai olas ston iperixo pos i emfiteysi ginete se aspra simia tis mitras kai emena meta apo ayto to ugro sxedon oli i mitra htan WHITE !!!

Kai tin epomeni fora, prota o THEOS, tha to valo.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...