Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ευχαριστώ christine29 μου και Harry μου! Christine σύντομα και σύ και η lambrinipo θα είστε στη θέση μου!!! Αντε να ακολουθούν και οι υπόλοιπες!

Μα που πήγατε οι υπόλοιπες???

Καλά είπα εγώ ότι θα λιγοστέψουν τα ποστ και θα αυξηθούν τα γουτσου γούτσου!!!

ΑΝΙΤΑΚΙ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ mimitra??? εσεις πάντα δίνετε το παρών σας το πρωί που πήγατε?????? :confused:

ΠΑΡΟΥΣΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...

Είχα λίγο δουλίτσα και δεν μπόρεσα να μπω το πρωι να πω την καλημέρα μου...Χθες το βράδυ έφτιαχνα γλυκάκι γιατί θα έχω επισκέψεις αυριο που θα μείνουν μέχρι Καθαρά Δευτέρα..Γούτσου γούτσου δεν έχει ακόμα γιατί έχω περίοδο, αλλά που θα πάει θα τελειώσει και θα του δείξου έγώ του δικού μου...ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ(Οχι και κάθε μέρα, παρα μέρα δεν είπαμε?Δεν είναι και για χόρταση...)

Ελπίζω τα extreme boys να πάρουν τη γλύκα σου...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!! να ξερετε οτι σας σκευτωμαι!!!

αλλα αυτες της μερες δεν ειμαι και πολυ στα καλα μου, σκευτωμαι ολα οσα εχω περασει.. και μονο στην ιδεα οτι μπορει να ξαναπερασω ενα αρνητικο αποτελεσμα ή να ερθει το θετικο και μετα παλι να φυγει ειναι οτι χειροτερο και παλι δεν το βαζω.

εχω κανει εννια προσπαθειες εγω εχω το κουραγιο να κανω και να ξανακανω, αλλα καποια στιγμη δεν θε μπορω με τοσα χρηματα που εχουν φυγει και ειναι πολυ αδικο.

Χθες μιλησα με τον Π@ντο του ειπαι τη εξετασεις πρεπει να κανω τον ρωτησα και για την εξεταση ΝΚ κυτταρα και ειπαι οτι δεν χρειαζεται, (αλλα εγω θα την κανω πριν λιγο πηρα τηλεφωνο στο LOCUS MEDICUS μιλησα με μια κυρια Δρ@κα@ και με ενημερωσε να στειλω 2 μπουκαλακια με γεννικη αιματος σε παγοκυψελη και να τα στειλω μου ειπαι οτι κοστιζει η εξεταση140 αλλα, ξεχασα να την ρωτησω με πιο τροπο θα γινει η πληρωμη;)

τελειες του Απριλη να τον ξαναπαρω τηλεφωνο για να μου πει ποτε να ξεκινησω τα περνω τα φαρμακα για να προετοιμαζεται το ενδομητριο και ξεκιναω την προσπαθεια με τα κατεψυγμενα εμβρυακια μου το Μαιο(σε περιπτωση που δειξει η εξεταση ΝΚ οτι ειναι αυξημενα μονο τοτε θα το αναβαλο) ελπιζω τελευταια και τυχερη!

σας στελνω τα φιλια μου και την αγαπη μου στην καθε μια ξεχωριστα!!!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!! να ξερετε οτι σας σκευτωμαι!!!

αλλα αυτες της μερες δεν ειμαι και πολυ στα καλα μου, σκευτωμαι ολα οσα εχω περασει.. και μονο στην ιδεα οτι μπορει να ξαναπερασω ενα αρνητικο αποτελεσμα ή να ερθει το θετικο και μετα παλι να φυγει ειναι οτι χειροτερο και παλι δεν το βαζω.

εχω κανει εννια προσπαθειες εγω εχω το κουραγιο να κανω και να ξανακανω, αλλα καποια στιγμη δεν θε μπορω με τοσα χρηματα που εχουν φυγει και ειναι πολυ αδικο.

Χθες μιλησα με τον Π@ντο του ειπαι τη εξετασεις πρεπει να κανω τον ρωτησα και για την εξεταση ΝΚ κυτταρα και ειπαι οτι δεν χρειαζεται, (αλλα εγω θα την κανω πριν λιγο πηρα τηλεφωνο στο LOCUS MEDICUS μιλησα με μια κυρια Δρ@κα@ και με ενημερωσε να στειλω 2 μπουκαλακια με γεννικη αιματος σε παγοκυψελη και να τα στειλω μου ειπαι οτι κοστιζει η εξεταση140 αλλα, ξεχασα να την ρωτησω με πιο τροπο θα γινει η πληρωμη;)

τελειες του Απριλη να τον ξαναπαρω τηλεφωνο για να μου πει ποτε να ξεκινησω τα περνω τα φαρμακα για να προετοιμαζεται το ενδομητριο και ξεκιναω την προσπαθεια με τα κατεψυγμενα εμβρυακια μου το Μαιο(σε περιπτωση που δειξει η εξεταση ΝΚ οτι ειναι αυξημενα μονο τοτε θα το αναβαλο) ελπιζω τελευταια και τυχερη!

σας στελνω τα φιλια μου και την αγαπη μου στην καθε μια ξεχωριστα!!!

Αχ βρε κοριτσάκι μου..αν πω ότι δεν σε καταλαβαίνω θα είναι ψέμα και γω στη θέση σου δεν ξέρω τι θα έκανα, έχεις περάσει τόσα πολλά, τα περισσότερα από όλες μας.Εγώ το μόνο που θα σου πω είναι να κάνεις αυτό που θα σου πει η καρδιά σου, μην πιεστείς για κανέναν λόγο.Στη θέση σου σίγουρα θα τα είχα παρατήσει προ πολλού γι' αυτό σε θαυμάζω γιατί είσαι ο πιο δυνατός άνθρωπος που έχω γνωρίσει....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!! να ξερετε οτι σας σκευτωμαι!!!

αλλα αυτες της μερες δεν ειμαι και πολυ στα καλα μου, σκευτωμαι ολα οσα εχω περασει.. και μονο στην ιδεα οτι μπορει να ξαναπερασω ενα αρνητικο αποτελεσμα ή να ερθει το θετικο και μετα παλι να φυγει ειναι οτι χειροτερο και παλι δεν το βαζω.

εχω κανει εννια προσπαθειες εγω εχω το κουραγιο να κανω και να ξανακανω, αλλα καποια στιγμη δεν θε μπορω με τοσα χρηματα που εχουν φυγει και ειναι πολυ αδικο.

Χθες μιλησα με τον Π@ντο του ειπαι τη εξετασεις πρεπει να κανω τον ρωτησα και για την εξεταση ΝΚ κυτταρα και ειπαι οτι δεν χρειαζεται, (αλλα εγω θα την κανω πριν λιγο πηρα τηλεφωνο στο LOCUS MEDICUS μιλησα με μια κυρια Δρ@κα@ και με ενημερωσε να στειλω 2 μπουκαλακια με γεννικη αιματος σε παγοκυψελη και να τα στειλω μου ειπαι οτι κοστιζει η εξεταση140 αλλα, ξεχασα να την ρωτησω με πιο τροπο θα γινει η πληρωμη;)

τελειες του Απριλη να τον ξαναπαρω τηλεφωνο για να μου πει ποτε να ξεκινησω τα περνω τα φαρμακα για να προετοιμαζεται το ενδομητριο και ξεκιναω την προσπαθεια με τα κατεψυγμενα εμβρυακια μου το Μαιο(σε περιπτωση που δειξει η εξεταση ΝΚ οτι ειναι αυξημενα μονο τοτε θα το αναβαλο) ελπιζω τελευταια και τυχερη!

σας στελνω τα φιλια μου και την αγαπη μου στην καθε μια ξεχωριστα!!!

Και γω κορίτσια, τρεχω σήμερα....πολλη δουλεια και επανήλθα κανονικα!

Λινάκι μου σε καταλαβαίνω...και γω καθε φορα φαβάμαι να ξεκινησω γιατι δεν ειμαι ετοιμη για αλλο ενα αρνητικό αποτέλεσμα..

Ομως πρεπει να το παλέψουμε δε γίνεται αλλιως! ;)

Ο Πάντος γιατι σου είπε οχι ΝΚ?

Δε τα πιστεύουν οι εξωσωματικοι?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα αγάπες μου,

τι κάνετε σήμερα ?

Με πήραν απο το κέντρο.

Απο τα 12 είχαμε 11 ώριμα και γονιμοποιήθηκαν τα 7.

Καλό ή κακό δεν ξέρω. Θα με ξαναπάρουν είπαν αύριο

για να με ενημερώσουν και για την ποιότητα και για να ορίσουμε την μέρα.

Σας αγαπώ όλες και σας φιλώ.


url]
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα αγάπες μου,

τι κάνετε σήμερα ?

Με πήραν απο το κέντρο.

Απο τα 12 είχαμε 11 ώριμα και γονιμοποιήθηκαν τα 7.

Καλό ή κακό δεν ξέρω. Θα με ξαναπάρουν είπαν αύριο

για να με ενημερώσουν και για την ποιότητα και για να ορίσουμε την μέρα.

Σας αγαπώ όλες και σας φιλώ.

Mpravo zettaki mou, orea ta nea sou !!!!

Tha proxorisis stis vlastokistes?


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα αγάπες μου,

τι κάνετε σήμερα ?

Με πήραν απο το κέντρο.

Απο τα 12 είχαμε 11 ώριμα και γονιμοποιήθηκαν τα 7.

Καλό ή κακό δεν ξέρω. Θα με ξαναπάρουν είπαν αύριο

για να με ενημερώσουν και για την ποιότητα και για να ορίσουμε την μέρα.

Σας αγαπώ όλες και σας φιλώ.

Ειναι τέλεια!!!!!!!!!!!

Θα σου ειναι καλα τουλάχιστον 6..μπορει και τα 7 ;) εγω θα σου πω τα 6...3 τώρα και 3 οταν πας για το 2ο παιδάκι σου!!!!!!!!!!!!;););)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια η ΑΝΝΙΤΑ εχει σήμερα ραντεβου με τον δικό της γιατρο η με νέο??


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα αγάπες μου,

τι κάνετε σήμερα ?

Με πήραν απο το κέντρο.

Απο τα 12 είχαμε 11 ώριμα και γονιμοποιήθηκαν τα 7.

Καλό ή κακό δεν ξέρω. Θα με ξαναπάρουν είπαν αύριο

για να με ενημερώσουν και για την ποιότητα και για να ορίσουμε την μέρα.

Σας αγαπώ όλες και σας φιλώ.

Μπράβο κοριτσάκι μου, πάρα πολύ καλά τα νέα τα νέα σου...ευχομαι να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα, κράτα μας ενήμερες για την πορεία σου.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου!! Αμα θα έχεις επισκέψεις οι επισκέψεις σου στο φορουμ θα μειωθούν λιγάκι...:tongue: Καλά να περνάς αυτό έχει σημασία! και σίγουρα γουτσου γουτσου θα έχει μπολικο πιο μετα! χχχ

ΛΙΝακι, συμφωνώ με την ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, και αν και σου το ξανάπα, μπράβο σου κορίτσι μου, για τη μεγάλη πίστη και θέληση που έχεις. Μακάρι να είναι οκ οι αναλύσεις σου και να προχωρήσεις τον Μαιο στην επιτυχημένη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Δεν είναι ανάγκη να ταλαιπωριθείς κι άλλο. Πάντως είσαι πάράδειγμα προς μίμηση! χχχχχ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια η ΑΝΝΙΤΑ εχει σήμερα ραντεβου με τον δικό της γιατρο η με νέο??

Με τον δικό της νομίζω...

Εσύ τι έκανες χθες, βρήκες ακρη με το site που σου έστειλα?

Τελικά και 45 ημέρες κυκλος είναι φυσιολογικός...δεν το ήξερα από αυτό το site το έμαθα.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το μεσημεράκι θα κάνει την εμφάνιση της η τρελάρα...

Εσύ μπουμπού μου πως τα πας?Εχεις αγχος μέχρι την Πέμπτη?

Αρκετο αγχος και ειδικα γιατι εχω πονους περιοδου και με ξενερωνουν.

Παιρνω buscopan απο χθες.

Ευχαριστω που ρωτας!

Ο εκτορακος?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Dada75

καλημέρα κοπέλα μου,

πραγματικά δεν ξέρω, μου είπαν απο το κέντρο

οτι θα με ξαναπάρουν αύριο να μου πούνε.

Δεν ξέρω τι είναι καλύτερο.

Εσύ λες να ζητήσω να προχωρήσω με βλαστοκύστες?

Εσυ πως είσαι αγάπη μου?

leuta,

καλημέρα κορίτσι μου,

τι κάνεις? τρέχεις απο οτι διάβασα.

Καλό κουράγιο.

Μακάρι να είναι καλά έστω και τα 6. Βασικώς απο την αρχή μου είχαν πει

οτι θα εμφυτευσουν 2. Λίγα όμως δεν είναι?

Εγώ τους είπα για 3 και μου είπαν οτι δεν ριψοκινδενεύουν για πολύδυμη.

Εσυ τι γνώμη έχεις?

Φιλάκια


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...