Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Zetta p Aυριο σου ευχομαι να χτυπησει το τηλεφωνο και να ακούσεις τα καλήτερα νέα για τα δυνατα εμβρυακια σου με το καλο η εμβρυομεταφορα!!!

Να ξεκουραζεσαι και να πας με θετική σκεψη να παρεις τα παιδακια σου.

Καλο βραδυ!

Σε ευχαριστώ αγάπη μου,

να είσαι καλά και εσύ και να προσέχεις εντάξει?

Φιλάκια


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι μου το είχες πει.

Το λέω και το φωνάζω κιόλας. Πέτυχες bingo!!!!

Μακάρι να πετύχεις και το θέμα της γονιμοποίησης.

Θα σε ανακηρύξω προσωπικό μου γούρι μετά....

Μη σε παίρνει απο κάτω, όλα για κάποιο λόγο γίνονται, απλά δεν τον γνωρίζουμε εκείνη τη στιγμή.

Είναι λογικό και απολύτως φυσιολογικό ότι χρειάζεσαι το χρόνο σου

μα θα λέμε είμαστε καλά και προσεχώς καλύτερα.

Τα καλύτερα έρχονται κούκλα μου.

Όσο για τις πολυκυστικές, επειδή έχω κάνει επεμβάσεις

για κύστες θα σου πω οτι με τον απλό υπέρηχο φαίνονται.

Αν οι υπέρηχοι σου και οι ορμονικές σου είναι καθαρές δεν έχεις πολυκυστικές.

Όμως οι 45 μέρες είναι ένα θέμα, δεν ξέρω μήπως υπάρχει κάτι που τους έχει ξεφύγει, καμιά ορμόνη ?

Πάντα ήταν έτσι ο κύκλος σου?

:tongue::tongue::tongue::tongue:;);););)

Exω κανει 100 φορες ορμονικες δε εδειξαν κατι..Τι να πω...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι λες ρε παιδί μου?Πρώτη φορά τα ακούω όλα αυτά...Ολά τα παράξενα εμεις θα τα τραβήξουμε τελικά.Μακάρι ρε κοριτσάκι μου να βρεις μια άκρη και να σου πανε όλα καλά από εδώ και πέρα, έχεις φάει και συ μεγάλη ταλαιπωρια...

Όντως...............βιβλίο γράφουμε!:P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ dada kai RIKA μου, εγώ και τα extreme boys σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!!!!

dada μου να σου ζήσει ο βαφτιστηκός και που θα ξανάρθεις να τον δεις να πάμε και για καφέ!!!!

Πάντως πολύ ενδιαφέρον αυτό που λές με το penygril δεν το ήξερα καθόλου. Ακούγεται πολύ promising μακάρι να βοηθήσει όλες τις κοπέλες που προσπαθούν.

Leutaki μου ίσως να αξίζει τον κόπο να το ψάξεις λίγο περισσότερο αυτό με τον άστατο σου κύκλο. όντως είναι λίγο παράξενο. Πάντα έτσι ήσουν ή έγινε αυτό μετά το coli?? ολιγοσπερμία έχει μόνο? Η κινητικότητα και η μορφολογία πως είναι??? Εμάς ήταν όλα πολύ άσχημα γιαυτο κάναμε icsi... αν είναι μόνο η ποσότητα και συ ρυθμίσεις τον κύκλο σου και ξέρεις τις γόνιμες σου μέρες τότε μπορείτε να προσπαθείτε και φυσιολογικά.

χχχχχχχχχχχχ

Panta eixa αστατο κύκλο...δεν εγινε μετα το e-coli....

Απλα δε μου βρήκαν να προέρχεται απο κάπου...ειναι εκ γεννετης...επαιρνα χρόνια αντισυλληπτικα για να εχω σταθερο κύκλο...τα σταμάτησα τελείως πριν 2 χρονια...

ΛΕΤΕ ΑΥΤΑ να μου εκανα ζημια στο ενδομήτριο?????????????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κορίτσια ΣΤΕΝΩΣΗ + ΛΕΠΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ + ΟΛΙΓΟΣΠΕΡΜΙΑ + ΑΣΤΑΤΟΣ ΚΥΛΟΣ (ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ) = ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!:(:(:(:(


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.παιδογυναικολογοσ.gr/el/CNT/%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B5_%CF%84%CE%BF%CE%BD_%CE%BA%CF%85%CE%BA%CE%BB%CE%BF_%CF%83%CE%B1%CF%82_%CE%BA%CE%B1%CE%B9_%CF%84%CE%B9%CF%82_%CE%B3%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BC%CE%B5%CF%82_%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B5%CF%82.aspx

Leuta βρήκα αυτό το site ειδικά για σένα, θα σε βοηθήσει να εντοπίζεις την ημέρα της ωορηξίας...Αντε βρε κάνε και καμιά προσπάθεια φυσικά, έτσι για να το ευχαριστηθείς κιόλας...;);););)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ζετάκι αύριο να μας λες για δώδεκα εμβρυάκια!

ανιτάκι τι έγινε τελικά με τον ντοκ?

χριστινάκι μεγειά το καινούριο μέλος της φαμίλιας σας!

πρόεδρε γιατί σου φέρνει αντιρρήσεις ο καλός σου στο να πάρει αντιοξειδωτικά???:shock: έχει βέβαια κι αυτός τις στενοχώριες του μην τον πιέζεις.... απλώς να του τρίβεις τις Q10 στον καφέ χιχιχιχι

leutako να την κάνεις την καμπύλη ζαχάρου και ινσουλίνης.... κι εγώ φαινόμουν με σάκχαρο σπαθί, αλλά είχα τελικά ινσουλινοναντίσταση η οποία τζουφιεύει τα αυγουλάκια μας.....αν δε εχεις και πολυκυστικές....συνήθως πάνε πακετάκι αυτά τα δύο.....

Kale μου, εμένα ο άντρας μου είναι αντιδραστικό στοιχείο.

Πραγματικα ΤΊΠΟΤΑ δε θέλει να κάνει αν δε το εχει αποφασίσει αυτός!

Οτι προτείνω εγω να κάνει δε το κάνει.

Όμως έτσι τον αγάπησα!

Και έχω και μια λαμαρίνα δαγκωμενη τοοοοοοοσο μεγαλη!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κορίτσια ΣΤΕΝΩΣΗ + ΛΕΠΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ + ΟΛΙΓΟΣΠΕΡΜΙΑ + ΑΣΤΑΤΟΣ ΚΥΛΟΣ (ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ) = ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!:(:(:(:(

Μη το λεεεεεεες....

Ακουσε μεεεεεεε....

Δε το ξέρεις......

Μην απογοητευεσαι....

:-)


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φτου! Δεν έπρεπε να το γράψω αυτο.

Συγνώμη κορίτσια δε θέλω να σας στεναχωρω.

Σας αγαπω και ζητώ συγνώμη.

Ολα καλα, η ζωη είναι ωραία κλπ.

Η mimitroula σας, σας αγαπάει και δε θέλει να λέει λυπητερα πραγματα!

ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ !!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι ρε κορίτσι αλλά και εμένα ο Τσίλι που μου είπε να προσπαθήσω φυσικά μου είπε όχι κάθε μέρα, 2 μέρες αποχή και στη γόνιμη δώστου να καταλάβει, χωρίς το τεστ πως θα πέσω just στη γόνιμη???οεο???Και πες ότι ήξερα ποια είναι ακριβώς η γόνιμη πάλι δεν θα πρέπει να κάνω προγραμματισμένο σεξ???

Σκ@τ@ αγχώθηκα κιόλας...:evil::evil::evil::evil::evil:

Εγω πάντως με το τεστ έμεινα έγκυος!

:-)

Δουλεύει αγάπη!!

Είναι καλη μέθοδος μη νομίζεις!!

Όταν δεις χαμογελακι στο τεστ σημαίνει οτι σε λίγες ωρες θα σπάσει!

Και εγω που είπα έτσι οτι ταχα αγχωνομαι με το τεστ, τεστ θα πάρω!

:-)


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kale μου, εμένα ο άντρας μου είναι αντιδραστικό στοιχείο.

Πραγματικα ΤΊΠΟΤΑ δε θέλει να κάνει αν δε το εχει αποφασίσει αυτός!

Οτι προτείνω εγω να κάνει δε το κάνει.

Όμως έτσι τον αγάπησα!

Και έχω και μια λαμαρίνα δαγκωμενη τοοοοοοοσο μεγαλη!

Και εδώ λοιπόν έρχεται το γυναικείο μυαλό και το φέρνει με τέτοιο τρόπο που στο τέλος ο άντρας νομίζει ότι είναι απόφαση δική του. Γιατί πίσω από κάθε άντρα βρίσκεται μια γυναίκα... Η' η μάνα του ή η γυναίκα του...

Το χεις σου λεωωω.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Φτου! Δεν έπρεπε να το γράψω αυτο.

Συγνώμη κορίτσια δε θέλω να σας στεναχωρω.

Σας αγαπω και ζητώ συγνώμη.

Ολα καλα, η ζωη είναι ωραία κλπ.

Η mimitroula σας, σας αγαπάει και δε θέλει να λέει λυπητερα πραγματα!

ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ !!

Αυτή είναι η Πρόεδρος μας. Όσο και να πονάει γελάει και μας τραβάει μπροστά. Μπράβο mimitroula και κουράγιο.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως με το τεστ έμεινα έγκυος!

:-)

Δουλεύει αγάπη!!

Είναι καλη μέθοδος μη νομίζεις!!

Όταν δεις χαμογελακι στο τεστ σημαίνει οτι σε λίγες ωρες θα σπάσει!

Και εγω που είπα έτσι οτι ταχα αγχωνομαι με το τεστ, τεστ θα πάρω!

:-)

Θα το κάνω το τεστ κοριτσάκι και ελπίζω και εγώ σε ένα θαυμα.

Οτι θες να πεις μην το κρατάς μέσα σου κούκλα εμείς ειμαστε εδω και για τα καλά και για τα κακά "till death do us part"...

Σε λατρευω ζουζούνα κουράγιο....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εδώ λοιπόν έρχεται το γυναικείο μυαλό και το φέρνει με τέτοιο τρόπο που στο τέλος ο άντρας νομίζει ότι είναι απόφαση δική του. Γιατί πίσω από κάθε άντρα βρίσκεται μια γυναίκα... Η' η μάνα του ή η γυναίκα του...

Το χεις σου λεωωω.

Ετσιιιι!! Εμείς οι γυναίκες ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΟΡΟΎΜΕ!!!!!

Ο ΛΑ!!

Ακούς leuta?

Ολα..


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...