Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Και εδώ λοιπόν έρχεται το γυναικείο μυαλό και το φέρνει με τέτοιο τρόπο που στο τέλος ο άντρας νομίζει ότι είναι απόφαση δική του. Γιατί πίσω από κάθε άντρα βρίσκεται μια γυναίκα... Η' η μάνα του ή η γυναίκα του...

Το χεις σου λεωωω.

Συμφωνω ο άντρας είναι το κεφάλι και η γυναίκα ο λαιμός...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα το κάνω το τεστ κοριτσάκι και ελπίζω και εγώ σε ένα θαυμα.

Οτι θες να πεις μην το κρατάς μέσα σου κούκλα εμείς ειμαστε εδω και για τα καλά και για τα κακά "till death do us part"...

Σε λατρευω ζουζούνα κουράγιο....

Ευχαριστω αγάπη.

Κι εγω Σ αγαπω!

Να πάρεις τεστακι, να το κανεις και να πανε ολα καλα εύχομαι!

Κι εγω θα πάρω!

Καλύτερα είναι έτσι.

Ήρθε και η άνοιξη...

Η μέλισσα με τον μελισσο...

Αχ τι ωραία!!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η Πρόεδρος μας. Όσο και να πονάει γελάει και μας τραβάει μπροστά. Μπράβο mimitroula και κουράγιο.

Rika μου σ' ευχαριστω..

Όλες σας ευχαριστω που είστε τόσο καλές.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ, είναι και διεγερτικο το ατιμο το τεστ!!

Αλήθεια λέω τώρα!!!!

Όταν έβλεπα χαμογελακι......

Μη μου λες τέτοια...αναστατώνομαι...

Λες να το καθιερώσω?????;);););)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μη μου λες τέτοια...αναστατώνομαι...

Λες να το καθιερώσω?????;);););)

Ετσι που το πάτε θα τρέχουμε όλες στα φαρμακεία για τεστάκια. Αντε και αρχίζω να το σκέφτομαι και εγώ.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

http://www.παιδογυναικολογοσ.gr/el/CNT/%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B5_%CF%84%CE%BF%CE%BD_%CE%BA%CF%85%CE%BA%CE%BB%CE%BF_%CF%83%CE%B1%CF%82_%CE%BA%CE%B1%CE%B9_%CF%84%CE%B9%CF%82_%CE%B3%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BC%CE%B5%CF%82_%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B5%CF%82.aspx

Leuta βρήκα αυτό το site ειδικά για σένα, θα σε βοηθήσει να εντοπίζεις την ημέρα της ωορηξίας...Αντε βρε κάνε και καμιά προσπάθεια φυσικά, έτσι για να το ευχαριστηθείς κιόλας...;);););)

Σ' ευχαριστω παρα πολυ!!!! ;););););)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Ετσιιιι!! Εμείς οι γυναίκες ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΟΡΟΎΜΕ!!!!!

Ο ΛΑ!!

Ακούς leuta?

Ολα..

;););););)

Κορίτσια να πάρετε τα clearblue, ειναι ακριβα (30 ευρώ τα 7) αλλα καταλαβαίνεις ξεκάθαρα αν εχεις ή οχι.

Ειχα παρει και τα hometest απο το ινερνετ που ειναι παφθηνα αλλα μια η γραμμη ηταν αχνη, μια φαινόταν, μια οχι...δεν εισαι ποτε σίγουρη....

ΔΗΜΗΤΡΑ που λες ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗ ΛΕΩ ΠΟΤΕ για φυσική σύλληψη αν μεινω θα το βγαλω Δημητρη/α :P:p:p:p τόσο σίγουρη που εισαι...

Εγω δεν ελπίζω αλλα πρεπει να προχωρήσουμε, να χαλαρώσουμε και να περάσουμε καλα με τα αγορια μας...ετσι το σκεφτομαι αρα και καλα θα περναω και θα δοκιμάζω....

Οσο για τον πεθερο σου :( αν ειναι να ηρεμήσει ο ανθρωπος ας γινει αυτο που θελει ο Θεός...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Μη μου λες τέτοια...αναστατώνομαι...

Λες να το καθιερώσω?????;);););)

ΝΑΙ!!

Αλήθεια λεω!!

Ο εγκεφαλος μαλλον το ειχε συνδιασει με γουτσου γουτσου και οταν εβλεπα τη φατσουλα τη χαμογελαστη κατι με επιανε!!!

;);)


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα Ομορφιές!

Απ΄ότι είδα από την ψεσινή συνομιλία, θα πάνε πάνω οι μετοχές του clear blue αυτό το μήνα και θα έχουμε λιγότερα ποστ και περισσότερα γουτσουγουτσου! χιχιχι Καλά κάνετε κορίτσια! Γιατί μετά που θα γίνετε μπαλίτσες θα είστε περισσότερο - γούτσου???? - ουστ!!! χαχαχαχα

Ευχαριστώ lambrinipo μου καi zettoulini, νομίζω τουλάχιστον ο ένας θα είναι copy του daddy!!!! μου γέλασε να πάρει!!!χιχιχι αμα είναι και στον χαρακτήρα ίδιοι, θα με κάψουν!! χαχαχαχα Εχω μια ελπίδα ότι το μικρούλι θα μου μοιάζει εμένα δεν φαινόταν πολύ καλά! Oh, well, kαλά νάναι, υγιή και δεν πειράζει. :)

Kelly πως τα πας???? Πότε κάνουμε τη χοριακή? Σάββατο?

ΛΙΝ μου που χάθηκες??

ΑΝΙΤΑΚΙ μου καλό? Που είσαι κουκλάκι?

προεδράρα μου να κάνουμε ένα update τη λιστούλα μας??? ε ε ε? :D

φιλούθκια πολλά σε ΌΛΕΣ!!!!


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Δεν εχω τιποτα καινουργιο να πω ειμαι καλα πολυ καλα ευχαριστωωωω!!!

φιλια σε ολες!

Εχω επιτελους κεφια μετα απο πολλες μερες ανεβηκα ψυχολογικα επιτελους, μαλλον η pink hat φταιει γι αυτο και την ευχαριστω.

Σημερα ομως θα με ανεβάσει και η Zetta p με τα καλα της νεα.

Mimitra μου πρεπει να συνειδητοποιήσουμε οτι ο θανατος ειναι αναποφευκτος αρκει να ερχεται στην ωρα του και ο ανθρωπος να μην ταλαιπωρείται ευχομαι να αναπαυτει ο πεθερουλης σου και να εχει ενα καλο παραδεισο, ελπίζω να ειναι σε μεγάλη ηλικια.

Πολλα φιλια να εχετε μια ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ!!!

Ετσι μου ρχεται να παω Πειραια να δω πιο καραβι ερχεται απο Ζακυνθο να κανω εκπληξη στην τρελλοαννιτα αλλα δεν ξερω ουτε το κινητο της.

Φιλακια!!!

Η κελλυ που ειναι οεο?


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες!!!!!!!!

christine1012 μπραβο μπραβο μπραβο!!!!

Τι ωραια συναισθηματα!!!!

zetta περιμενουμε τα νεα σου!

mimitroula υπομονη γλυκια μου! Δυσκολες καταστασεις!

kale μου σευχαριστω πολύ!

Σε ολες τις υπολοιπες τσουπρες φιλακιαααα!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες!!!

christine1012 σου ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη και να σου ερθουν δυο υπεροχα μωρακια!!!

pinkhat συγχαρητηρια για τη χοριακη σου!!!!Μπραβο ολα να σου ερθουν καλα!!!

mimitra δυσκολο ολο αυτο που περνας με τον πεθερο σου εχω περασει και εγω σε καταλαβαινω..Οσο για την κιρσοκηλη ο αντρας μου ειχε κανει χειρουργειο και ειχε φοβερη βελτιωση!!!

Leuta μου ειδα το θεμα σου απο οσο ξερω η προγεστερονη ειναι αυτη που παχαινει το ενδομητριο και προκαλει και ωορηξια.Αν τα οιστρογονα ειναι υψηλα για καποιο λογο και η προγεστερονη χαμηλη αργει η ωορηξια και δεν παχαινει το ενδομητριο.Μηπως ειναι κατι τετοιο το προβλημα σου??

zetta μου με το καλο καλη συνεχεια στην προσπαθεια σου κοριτσακι!!!

Επισης facebook δε μου το χακαρανε!!!Εγω ειμαι αλλα αν σας ερθει καποιο περιεργο μηνυμα απο μενα μην ανοιξετε!!!

Τους πιο πολλους ιους τους εβγαλα αλλα θελει προσοχη!!!!!

ΦΦιλακια σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ christine29 μου και Harry μου! Christine σύντομα και σύ και η lambrinipo θα είστε στη θέση μου!!! Αντε να ακολουθούν και οι υπόλοιπες!

Μα που πήγατε οι υπόλοιπες???

Καλά είπα εγώ ότι θα λιγοστέψουν τα ποστ και θα αυξηθούν τα γουτσου γούτσου!!!

ΑΝΙΤΑΚΙ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ mimitra??? εσεις πάντα δίνετε το παρών σας το πρωί που πήγατε?????? :confused:


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...