Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

μα μου ανέβηκε σου λέω το αίμα στο κεφάλι ... δεν άντεχα άλλο ... 1,5 ώρα αναμονή ... έλεος δλδ ... παραλίγο θα έβγαζα το κολατσιό μου ...

δεν άντεξα ... του είπα έτσι όπως πας δεν με βλέπω να ξανάρχομαι και πάω χρόνια σε αυτόν ...

Εσύ καμάρι μου πήγες για καλλιέργεια ε ??? άντε καλά αποτελέσματα αν και είμαι σίγουρη πως είσαι τζετε ...

Μηπως εισαι και λιγο τσιτωμενη γενικα;Εγω σε κατι τετοιες φασεις μα ειμαι καλα δεν με νοιαζει και αμα εχω τις μαυρες μου με πιανει υστερια


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με βρηκε μια χαρα...

πεντακαθαρες οι πολυκυστικες μου! χαχαχαχαχα!

εκανα το πρωτο μου ενεσακι... στο parking του avenue! (πήγα να πάρω και κανα λούσο απέναντι!)

έξω ήταν ζόρι ελπίζω σπιτι να τα καταφερω καλυτερα τα μενοπουρ


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

με βρηκε μια χαρα...

πεντακαθαρες οι πολυκυστικες μου! χαχαχαχαχα!

εκανα το πρωτο μου ενεσακι... στο parking του avenue! (πήγα να πάρω και κανα λούσο απέναντι!)

έξω ήταν ζόρι ελπίζω σπιτι να τα καταφερω καλυτερα τα μενοπουρ

Εκανες και ορμονικές ή αυριο???

Πότε θα ξαναπάς??


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

μου ειπε το σαββατο να του στειλω ορμονες μηπως θελω μειωση δοσης τη δευτερα υπέρηχος......

επίσης χάρηκε που με είδε τώρα και δεν περίμενα τον οκτώβρη! εκεί κανονικά θα τον σκότωνα αλλά.....είναι γλυκούλης αφού!!!!!


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

έλα βρε μωρό μου, μεταξύ μας δε χρειάζεται ... μακάρι όλες να πετύχουμε αυτήν τη φορά ... πότε περιμένεις λολίτσα μου ???

ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ, ΛΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ...!!!!!!!!!:P:p:p

ανίτα την άλλη εβδομάδα περιμένω κάποια μέρα από Τρίτη εως Παρασκευη

Α, ΩΡΑΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..!!!!!!:P:p:p

Την λένε βρε στον οδοντίατρο???

Την πάτησες....χεχεχεχεχεχεχε

ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ......ΧΑΧΑΧΑΧΑ....:P:p:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

με βρηκε μια χαρα...

πεντακαθαρες οι πολυκυστικες μου! χαχαχαχαχα!

εκανα το πρωτο μου ενεσακι... στο parking του avenue! (πήγα να πάρω και κανα λούσο απέναντι!)

έξω ήταν ζόρι ελπίζω σπιτι να τα καταφερω καλυτερα τα μενοπουρ

καλε γτ την εκανες εξω;:confused::confused::confused:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εκανες και ορμονικές ή αυριο???

Πότε θα ξαναπάς??

μου εκαναν αυριο θα βγουν τα αποτελεσματα

δεν εχει και πολυ σημασια η πρωτη μετρηση ως αναφορα κυριως....


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

μου ειπε το σαββατο να του στειλω ορμονες μηπως θελω μειωση δοσης τη δευτερα υπέρηχος......

επίσης χάρηκε που με είδε τώρα και δεν περίμενα τον οκτώβρη! εκεί κανονικά θα τον σκότωνα αλλά.....είναι γλυκούλης αφού!!!!!

Συμφωνώ...πολύ γλυκούλης αλλά δεν το γλιτώνει το σκότωμα αν δεν μας καταστήσει έγκυες...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

μου εκαναν αυριο θα βγουν τα αποτελεσματα

δεν εχει και πολυ σημασια η πρωτη μετρηση ως αναφορα κυριως....

Ερώτηση..

Πόσο τις πληρώνεις τις ορμονικές στο κέντρο?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εισαι και λιγο τσιτωμενη γενικα;Εγω σε κατι τετοιες φασεις μα ειμαι καλα δεν με νοιαζει και αμα εχω τις μαυρες μου με πιανει υστερια

γενικά δεν μπορώ τον οδοντίατρο ... αλλά γενικά δεν μπορώ και να περιμένω .. ούτε και λεωφορείο ... μετά απο εκεί να φανταστείς "τα είπαμε" και με τον οδηγό του λεωφορείου ... γενικά ξεκίνησα στραβά η μέρα ... το πρωινό λεωφορείο έφυγε 7 λεπτά νωρίτερα ... το έχασα ... περίμενα το επόμενο ... που έφυγε μετά απο μισή ώρα ... έτσι το 2ο λεωφορείο που έπρεπε να πάρω το έχασα και αυτό και δεν προλάβαινα να είμαι στην ώρα μου και ο μαλάκ@ς πήρα ταξί έσταξα 10? ... φτάνω στην ώρα μου ... και τελικά περιμένω 1,5 ώρα ... εεε μετά απο ολα αυτά ... κρόσια τα νεύρα μου ...

με βρηκε μια χαρα...

πεντακαθαρες οι πολυκυστικες μου! χαχαχαχαχα!

εκανα το πρωτο μου ενεσακι... στο parking του avenue! (πήγα να πάρω και κανα λούσο απέναντι!)

έξω ήταν ζόρι ελπίζω σπιτι να τα καταφερω καλυτερα τα μενοπουρ

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Το 1ο θετικό λοιπόν είναι προ των πυλών ...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...