Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Αμα ειχα μεγαλυτερο κωλο ομως θα εφτανα χαχαχαχαχ Πρεπει να αρχισω να τρωω περισσοτερο:lol::lol::lol:

καλοοοοοο .... :):):):):)

Αμα κατεβεις να μου πεις να σου φτιαξω παγωτο και πως το προτιμας :D:cool:

DONE ... παγωτό να ναι ... όλα τα τρώω μόνο καφέ να μην έχει ...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έλα βρε μωρό ... χαίρομαι που είσαι καλύτερα και μερικές μερικές ... απλα μην τις δίνεις σημασία.... κατάλαβες ποιες ....

δεν ξέρω γτ ... δεν τον πήρα ... αν πονάει και αύριο θα τον πάρω ... προς το παρόν πήρα παναντολ

τις έχω χεσμένες....σόρυ κορίτσια...

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια...αλήθεια η πρεγκύλ γίνεται στον κώλο;εγω νομίζω....αν θυμάμαι καλά,,,,την έκανα στην κοιλιά...ή όχι....

έχει λέει καλύτερη απορρόφηση στα ... οπίσθια ..... πάντως κάποιοι λένε και στην κοιλιά ... μου του είχε πει και εμένα μια νοσηλευτρια αλλά ο ντοκ ήθελε ... back side ...


url]
Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν τη θέλει ο γιατρός μου θα κάνω αυτό που θα μου πει αυτός....

Ετσι και αλλιώς αυτός θα το φάει το ξύλο μετά....χεχεχεχε

ΧΑΧΑΧΑ.....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ...!!!!!!!:P:p:p

έτσι οτι πει ο ντοκ ... Ανάσα εσύ ....

εγώ πάντως λέω να φτιάξω ένα κοκτέιλ - πρωτόκολλο απο μόνη μου ... νομίζω καλύτερα θα τα πάω ....

ΛΥΣΣΑ ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ ΚΟΚΤΕΙΛ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....!!!!!!!!!!

ΑΝΑΣΑ...!!!!!!:evil::evil::evil:

Κοριτσάκια θα σας αφήσω και εγώ να κάνω λίγο παρέα στο μωρό μου..

Καληνύχτα σε όλες...

Και πάλι πολύ καλή αρχή στα κοριτσάκια που ξεκινάνε άμεσα...φιλάκια πολλά..

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ..!!!!!!!!!:P:p

Παραπονιάρα....καλή αρχή σου εύχομαι....να σου έρθουν όπως θέλεις......και να είναι η τελευταία σου.......

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΟΡΦΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...!!!!!!!!!!!!:P:p:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

καλοοοοοο .... :):):):):)

DONE ... παγωτό να ναι ... όλα τα τρώω μόνο καφέ να μην έχει ...

Εχω πολλες συνταγες αλλα δεν τις εχω δοκιμασει ολες.Εχει αρκετες και με καφε αλλα κι εγω δεν τρελαινομαι.Αυτες με τη σοκολατα ειναι πολυ ωραιες αλλα δεν φτιαχνω τωρα γτ ειναι θανατος σε ζαχαρη.Για τα λιπαρα δεν με αποσχολει:tongue:

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τις έχω χεσμένες....σόρυ κορίτσια...

άμα τέτοιες είναι ... καλά τις κάνεις ... και ως γνωστόν οι περισσότερες "μανούλες" ένα θεματάκι το έχουν ...

έβγαλες τα μισά ράμματα ε ??? γτ όχι όλα ???


url]
Link to comment
Share on other sites

άμα τέτοιες είναι ... καλά τις κάνεις ... και ως γνωστόν οι περισσότερες "μανούλες" ένα θεματάκι το έχουν ...

έβγαλες τα μισά ράμματα ε ??? γτ όχι όλα ???

δεν ξέρω γιατί δεν μου τα έβγαλε όλα....μάλλον για να μην ανοίξει η τομή...γιατί έχω λίγη κοιλίτσα...:oops::oops:...πάντως καλύτερα γιατί τις άλλες φορές έτρεχε η τομή.....τώρα δεν τρέχει τίποτα....

Link to comment
Share on other sites

ΛΥΣΣΑ ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ ΚΟΚΤΕΙΛ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....!!!!!!!!!!

ΑΝΑΣΑ...!!!!!!:evil::evil::evil:

εεε τι να κάνω ??? αφού νιώθω πως θα τα καταφέρω καλύτερα ... αυτοί πειράματα κάνουν ...

Εχω πολλες συνταγες αλλα δεν τις εχω δοκιμασει ολες.Εχει αρκετες και με καφε αλλα κι εγω δεν τρελαινομαι.Αυτες με τη σοκολατα ειναι πολυ ωραιες αλλα δεν φτιαχνω τωρα γτ ειναι θανατος σε ζαχαρη.Για τα λιπαρα δεν με αποσχολει:tongue:

αχχχ παγωτάκι ... και εγώ έφαγα πριν ... σοκομπανάνα ... λιλα πάουζε και ΣΥΚΟ .... μιαμ μιαμ ... το δόντι πονάει αλλά το παγωτάκι παγωτάκι ... φαγήτο δεν έφαγα ... :tongue:

Τι εγινε ρε παιδια;;;;:confused::confused:

ξύπνησε η Δημητρούλα .... :tongue:


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αμα κατεβεις να μου πεις να σου φτιαξω παγωτο και πως το προτιμας :D:cool:

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΡΘΩ ΑΘΗΝΑ, ΘΑ ΦΕΡΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΑΝΤΟΛΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΣΤΕΛΙΑ...!!!!!!!!

ΘΑ ΜΕ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΑΓΩΤΑΚΙ..??????:P:p:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

αχχχ παγωτάκι ... και εγώ έφαγα πριν ... σοκομπανάνα ... λιλα πάουζε και ΣΥΚΟ .... μιαμ μιαμ ... το δόντι πονάει αλλά το παγωτάκι παγωτάκι ... φαγήτο δεν έφαγα ... :tongue:

Εγω η αμοιρη προσπαθω οσο μπορω να μην τρωω γλυκα.Αλλα το παγωτακι το φτιαχνω οπως θελω εγω και μπορω να τρωω οσο θελω.:-D8)

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω γιατί δεν μου τα έβγαλε όλα....μάλλον για να μην ανοίξει η τομή...γιατί έχω λίγη κοιλίτσα...:oops::oops:...πάντως καλύτερα γιατί τις άλλες φορές έτρεχε η τομή.....τώρα δεν τρέχει τίποτα....

α ναι ???? πότε θα πας για τα υπόλοιπα ??? τι σου είπε ο ντοκ ? όλα καλά πήγαν ? πάντως για να μην ανοίξει πρέπει και να προσέχεις ... να μην κάνεις ταρζανιές ...

ααα άσχετο ... φόρεμα τελικά για τη βάφτιση απο που είχες πάρει ???


url]
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΡΘΩ ΑΘΗΝΑ, ΘΑ ΦΕΡΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΑΝΤΟΛΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΣΤΕΛΙΑ...!!!!!!!!

ΘΑ ΜΕ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΑΓΩΤΑΚΙ..??????:P:p:p

Γαμωτοοοο δεν κανει να τρωω τετοια:( Θα τα κρατησω για μετα τη γεννα χοχοχοχοχο(=σατανικο γελιο):tongue:

Ναι αμε μα σου φτιαξω χαχαχ παραγωγη θα κανω :tongue:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...