Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

μου ειπε το σαββατο να του στειλω ορμονες μηπως θελω μειωση δοσης τη δευτερα υπέρηχος......

επίσης χάρηκε που με είδε τώρα και δεν περίμενα τον οκτώβρη! εκεί κανονικά θα τον σκότωνα αλλά.....είναι γλυκούλης αφού!!!!!

χαχχαχαχα


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αννιτακι ειναι οκ αυτο που λεγαμε

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...!!!!:P:p

με βρηκε μια χαρα...

πεντακαθαρες οι πολυκυστικες μου! χαχαχαχαχα!

εκανα το πρωτο μου ενεσακι... στο parking του avenue! (πήγα να πάρω και κανα λούσο απέναντι!)

έξω ήταν ζόρι ελπίζω σπιτι να τα καταφερω καλυτερα τα μενοπουρ

μου ειπε το σαββατο να του στειλω ορμονες μηπως θελω μειωση δοσης τη δευτερα υπέρηχος......

επίσης χάρηκε που με είδε τώρα και δεν περίμενα τον οκτώβρη! εκεί κανονικά θα τον σκότωνα αλλά.....είναι γλυκούλης αφού!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!:P:p:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

μου εγραψαν κυτταρομεγαλοιο (καπως ετσι) και τοξόπλασμα να κανω και να κανει κυστικη ινωση το στεφανι! χαχαχαχα!

(όχι που θα τρυπιεμαι μονο εγώ!)

επίσης αναστασώ του ειπα για οβιτρελ και τσινισε και μου ειπε οτι δεν την προτιμαει και θελει την πρεγκνυλ.....


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

γενικά δεν μπορώ τον οδοντίατρο ... αλλά γενικά δεν μπορώ και να περιμένω .. ούτε και λεωφορείο ... μετά απο εκεί να φανταστείς "τα είπαμε" και με τον οδηγό του λεωφορείου ... γενικά ξεκίνησα στραβά η μέρα ... το πρωινό λεωφορείο έφυγε 7 λεπτά νωρίτερα ... το έχασα ... περίμενα το επόμενο ... που έφυγε μετά απο μισή ώρα ... έτσι το 2ο λεωφορείο που έπρεπε να πάρω το έχασα και αυτό και δεν προλάβαινα να είμαι στην ώρα μου και ο μαλάκ@ς πήρα ταξί έσταξα 10? ... φτάνω στην ώρα μου ... και τελικά περιμένω 1,5 ώρα ... εεε μετά απο ολα αυτά ... κρόσια τα νεύρα μου ...

Αχχ μου θυμησες εκεινη τη μερα που πηγα στο γιατρο με καθυστερηση μιας μερας.Και εκανα και 2 ωρες για να φτασω επειδη δεν εγινε το προηγουμενο δρομολογιο...Και τελικα πηγα και τσαμπα αφου δεν ηταν η σωστη μερα...:evil:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μου ειπε το σαββατο να του στειλω ορμονες μηπως θελω μειωση δοσης τη δευτερα υπέρηχος......

επίσης χάρηκε που με είδε τώρα και δεν περίμενα τον οκτώβρη! εκεί κανονικά θα τον σκότωνα αλλά.....είναι γλυκούλης αφού!!!!!

εεε τον σκοτώνω και εγώ άμα θέλετε ... και τώρα που έχω νεύρα ...

αλλά επειδή εκεί θα τσακώσετε τα μπεμπουλίνια σας ... του την χαρίζω προς το παρόν ...

αφού ηθελα να παω για ψωνια δεν προλαβαινα να την κανω σπιτι θα ηταν αργα και στο ιατρειο θα ηταν νωρις.....

πολύ καλά έκανες ...

Συμφωνώ...πολύ γλυκούλης αλλά δεν το γλιτώνει το σκότωμα αν δεν μας καταστήσει έγκυες...

θα σας καταστήσει ... DE FACTO ΛΕΜΕΕΕΕ


url]
Link to comment
Share on other sites

μου εγραψαν κυτταρομεγαλοιο (καπως ετσι) και τοξόπλασμα να κανω και να κανει κυστικη ινωση το στεφανι! χαχαχαχα!

(όχι που θα τρυπιεμαι μονο εγώ!)

επίσης αναστασώ του ειπα για οβιτρελ και τσινισε και μου ειπε οτι δεν την προτιμαει και θελει την πρεγκνυλ.....

Μαμωτο....την πατήσαμε...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ...πολύ γλυκούλης αλλά δεν το γλιτώνει το σκότωμα αν δεν μας καταστήσει έγκυες...

του έκανα ματάκια και μου υποσχέθηκε ότι θα βάλει τα δυνατά του:mrgreen:


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχ μου θυμησες εκεινη τη μερα που πηγα στο γιατρο με καθυστερηση μιας μερας.Και εκανα και 2 ωρες για να φτασω επειδη δεν εγινε το προηγουμενο δρομολογιο...Και τελικα πηγα και τσαμπα αφου δεν ηταν η σωστη μερα...:evil:

ναι αλλά εγώ πήγα και στη μέρα μου και στην ώρα μου ... γκρρρ και έσταξα και το 10? ... άσε το κλαίω ακόμα ...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εεε τον σκοτώνω και εγώ άμα θέλετε ... και τώρα που έχω νεύρα ...

αλλά επειδή εκεί θα τσακώσετε τα μπεμπουλίνια σας ... του την χαρίζω προς το παρόν ...

πολύ καλά έκανες ...

θα σας καταστήσει ... DE FACTO ΛΕΜΕΕΕΕ

Ζεττάκι εσένα θα βάλω να καθαρίσεις έτσι και γίνει κάτι....

Πολλά νευρα έχεις ρε μπέμπα τελευταία.....χαλάρωσε ρε μωρό...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...