Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Την άλλη εβδομάδα...θα τους πάρω τηλ. την μέρα που θα μου έρθει περίοδος και θα κανονίσουμε το ραντεβού.

Κάτσε να κάνω το πινακάκι...

μην κάνεις παράπονα...θα σου ευχυθώ...θέλω...όταν σου έρθει....καλά;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να μην χάνεσαι Λινάκι...θέλουμε και εμείς την απεριόριστη συμπαράσταση σου...

Ξεκινησε η Kale χθες και σήμερα η Ανίτα...

Ennoeite oti exete ti sinparastasi mou, k den tha xanome apo dw k pera to iposxome!

Kali arxi euxome kale k anitaki na pane ola kala k me fouskomenes koilitses;)


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

μην κάνεις παράπονα...θα σου ευχυθώ...θέλω...όταν σου έρθει....καλά;
με το μαλακό....ούτε τον κουβά με την σφουγγαρίστρα δεν σηκώνω...

Γιατί μαρή κάνω εγώ ποτέ παράπονα????

Ετσι μπραβο Μόρφω....και σιγά σιγά να αρχίσεις να συνηθίζεις και την βρώμα δεν είναι κακό....:tongue::tongue::tongue:


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ennoeite oti exete ti sinparastasi mou, k den tha xanome apo dw k pera to iposxome!

Kali arxi euxome kale k anitaki na pane ola kala k me fouskomenes koilitses;)

Έτσι μπράβο...όχι για τίποτα άλλο αλλά ως στρατηγός θα αρχίσω να ρίχνω καμπάνες στους λιποτάκτες....:wink::wink:


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηθελα να βγω μια βόλτα σήμερα αλλά το μωρό άργησε να έρθει από την δουλειά και είναι πτώμα.....σπίτι λοιπόν και σήμερα...και έρχεται και ο χειμώνας και δεν γουστάρω καθόλου...:evil::evil::evil:


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kalispera sto omorfo pareaki!!!

Den kserw an sas eleipsa alla se emena para poli!!!!

Peite mou ta neakia sas........!!

Egw opos sas eixa pei eixa kanei kaliergia i opoia eixe kati cleu cells ta opoia me eipan apo to kentro oti den einai mikrovio apla epeidi exw poli xamilo ph dimiourgithikan.

mou edwse o pantos antiviosi, kolpiki krema, k mia pali kolpiki krema gia epanafora fisiologikou ph kai na trow k ena giaourti ti hmera to opoio to sixenomealla ti na kano kanw petra tin kardia mou k to trow.

Autes tis meres exw epikinonia mono me to genesis k me kathodigoun giati o edw giatros einai poli noumero k apo tin ali den mou eixe dosi na katalavo ti sto kalo einai ta clue cells.

Polla polla filakia se oles!!!!

KAΛΗ ΑΡΧΗ ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να βγω μια βόλτα σήμερα αλλά το μωρό άργησε να έρθει από την δουλειά και είναι πτώμα.....σπίτι λοιπόν και σήμερα...και έρχεται και ο χειμώνας και δεν γουστάρω καθόλου...:evil::evil::evil:

αχ...ε'ιναι ωραίος ο χειμώνας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...