Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 46 λεπτά , Nima21 είπε:

      Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

      Εγώ μόνο κολπικά τα έπαιρνα,αλλά καλό θα ήταν να ρωτήσεις το γιατρό σου.Καλη επιτυχία ❤️

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Αρα Ανίτα και Ειρήνη θα είναι πολύ κοντά στις αναμονές για χοριακη...αχ τι καλά, το φορουμ απέκτησε και πάλι ζωή...! Και μαλιστα στην κυριολεξια...! Αντε Αναστασάκι μου κι εσύ με το καλό. Ειπες περιμένεις περίοδο μεσα στην εβδομάδα που έρχεται;


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σου τα ειχαν κοψει; περίεργο. Καλά δεν λέω να παιχει χοκει επι παγου και να πλακώνεσαι αλλά τι εβλαψε λιγη γυμναστικούλα. Εμενα μου ειχε πει οτι ιδιως η αερόβια ασκηση να ειναι και καλυτερη...Τι να πω, ο καθε γιατρός παίρνει και τα δικά του μέτρα.

τι κανεις Πενελοπε?? τί κανει ο κουκλος σου???

Link to comment
Share on other sites

σου τα ειχαν κοψει; περίεργο. Καλά δεν λέω να παιχει χοκει επι παγου και να πλακώνεσαι αλλά τι εβλαψε λιγη γυμναστικούλα. Εμενα μου ειχε πει οτι ιδιως η αερόβια ασκηση να ειναι και καλυτερη...Τι να πω, ο καθε γιατρός παίρνει και τα δικά του μέτρα.

Ki emena mou kanei edypwsh. emena kaneis giatros den mou xei pei na kopsw thn gymnasitkh oxi mono th yoga alla kai ta alla!

Link to comment
Share on other sites

τι κανεις Πενελοπε?? τί κανει ο κουκλος σου???

Hallo darling,

καλά είμαστε όλοι. Μια χαρά. Εσύ διαβάζω εισαι στα down σου. Κοριτσάκι νομίζω οτι πρέπει να απασχολησεις το χρόνο σου και το μυαλο σου με κάτι ασχετο με το θέμα παιδί. Πρέπει να βγεις από αυτό το τριπακι και να χαρείς τη ζωή σου και τα νιατα σου γιατι δεν πρέπει να τα βλέπεις ετσι. Να κοιτάς και για καμιά δουλειά, μπορεί να κάτσει με τέτοιο τρόπο που να τα βολεψει όλα, και εξωσωματική και απ'όλα. Δεν ξέρεις τι σε περιμένει στην επόμενη στροφή οπότε μην περιμένεις απλώς τον καιρό να περάσει, κανε κάτι που σου αρέσει...Να δεις πως θα σου κατσουν όλα μαζί και δεν θα ξερεις τι να πρωτοκάνεις....


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

είμαι πτωμα...πραγματικά τετοια κουραση εχω να νιωσω από τότε που δουλευα στα Οινοφυτα και πηγαινα γυμναστηριο στην Λυκοβρυση...ερχόμουν σπιτι ενα κουρέλι...ετσι νιωθω και τώρα...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Hallo darling,

καλά είμαστε όλοι. Μια χαρά. Εσύ διαβάζω εισαι στα down σου. Κοριτσάκι νομίζω οτι πρέπει να απασχολησεις το χρόνο σου και το μυαλο σου με κάτι ασχετο με το θέμα παιδί. Πρέπει να βγεις από αυτό το τριπακι και να χαρείς τη ζωή σου και τα νιατα σου γιατι δεν πρέπει να τα βλέπεις ετσι. Να κοιτάς και για καμιά δουλειά, μπορεί να κάτσει με τέτοιο τρόπο που να τα βολεψει όλα, και εξωσωματική και απ'όλα. Δεν ξέρεις τι σε περιμένει στην επόμενη στροφή οπότε μην περιμένεις απλώς τον καιρό να περάσει, κανε κάτι που σου αρέσει...Να δεις πως θα σου κατσουν όλα μαζί και δεν θα ξερεις τι να πρωτοκάνεις....

για δουλεια ψαχνω..... αυτη δεν με ψαχνει....:confused:

ωραια τα λες!!.. μακαρι να μην προλαβαινω... τί καλά!!

Link to comment
Share on other sites

είμαι πτωμα...πραγματικά τετοια κουραση εχω να νιωσω από τότε που δουλευα στα Οινοφυτα και πηγαινα γυμναστηριο στην Λυκοβρυση...ερχόμουν σπιτι ενα κουρέλι...ετσι νιωθω και τώρα...

και εγω σημερα ειμαι πτωμα.... πονοκεφαλος, ζαλαδα, κομαρες..... μας ψεκασανε φαινεται.... γι αυτο η συννεφια:confused:

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...!!!!!!!!!!!:P:p:p

ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΒΡΑΧΥ...!!!!!!

ωραια.... πρωτη φορα θα το κανεις??

οτι αποριες εχεις θα τους τηλ. μην κολλας...

ευτυχως στο κεντρο ειναι ολοι ευγενικοι και υπομονετικοι...

στην 1η εξω ημασταν και οι 2 αρρωστοι με γαστρεντεριτιδα... και ειχα αφησει μηνυμα και με πηρε ο ιδιος απο το σπιτι του.... εχει γινει αυτο 2 φορες(τηλ.απο το σπιτι του)

Link to comment
Share on other sites

ωραια.... πρωτη φορα θα το κανεις??

οτι αποριες εχεις θα τους τηλ. μην κολλας...

ευτυχως στο κεντρο ειναι ολοι ευγενικοι και υπομονετικοι...

στην 1η εξω ημασταν και οι 2 αρρωστοι με γαστρεντεριτιδα... και ειχα αφησει μηνυμα και με πηρε ο ιδιος απο το σπιτι του.... εχει γινει αυτο 2 φορες(τηλ.απο το σπιτι του)

ΟΧΙ, ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ...!!!!!!!!!

ΝΑΙ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ....ΑΜΕΣΩΣ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΙΣΩ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ...!!!!!!!!:P:p:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΟΧΙ, ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ...!!!!!!!!!

ΝΑΙ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ....ΑΜΕΣΩΣ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΙΣΩ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ...!!!!!!!!:P:p:p

ANNITAKI μου ποσο παιρνει επισκεψη?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Αννιτακι μου Καλη επιτυχια ευχομαι απο καρδιας αυτη η προσπαθεια να ειναι η τυχερη σου, οσο για τον γιατρο μην εχεις αμφιβολιες εγω ξερω δυο κοπελες που εχουν μήνα στο Μαστρ/μηνα και μαλιστα με την πρωτη η μια εχει δίδυμα αντε να εχεις κι εσυ την ίδια τύχη.

Εφακι μου κι εσυ μην το ζαλίζεις πολύ πήγαινε σε εναν που σου κανει κλικ η καθε μιας μας ειναι διαφορετικη περίπτωση εγω εχω τρελλα με τον Αρκ γιατι εκει εχω κανει δυο παιδια αλλη τα εχει κανει στον Μαντουδη αλλη στον Παντο η καθε μια θα σου λεει τις επιτυχιες της και θα μπερδευεσαι περισσοτερο εσυ διαλεξε εναν κι ας εχεις κι αμφιβολια μην νομίζεις κι εγω ΄ποτε δεν ενιωθα σιγουρα για κανενα γιατρο παρα μόνο οταν κρατησα το μωρο μου αγκαλια. Η μονη επιβεβαιωση για τον γιατρο ειναι το αποτελεσμα!

Δημητρουλα μου χαζομαμα ε? αχ ειναι μαγικες στιγμες αυτες! Οσο για το χρωμα μην το βαψετε πολυ ατονο να ειναι χαρούμενο χρωμα εγω του μπεμπη το εχω φυστικί και εχω κολλησει πολλα αυτοκολλητα χαμος γίνεται.

Nastazia ανεβα γλυκεια μου λίγο ετσι ειναι η ζωη δυστυχως εμεις ομως ειμαστε για τα δύσκολα! και θα βγουμε νικητες! Να ζήσετε για την επετειο σας και του χρονου να εχετε και το μπομπιρακι σας!

Annella μου τι ονειρα ειναι αυτα καλε απο το αγχος ειναι καλα εγω πριν κανω παιδι δεν κοιμόμουν καθολου καλα θυμαμαι ολο εφιαλτες και υπνο 3 με 4 ωρες την μερα.

Πηνελοπη προχωραμε ολοταχως 30 εβδομαδες σήμερα γιουπι!!!

Τι ωραια θα εχουμε πολλα μωρακια τον επομενο μήνα μακαρι η γεννηση του μπεμπη μου να φερει σε ολες γουρι!

Πολλα φιλια!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Αννιτακι μου Καλη επιτυχια ευχομαι απο καρδιας αυτη η προσπαθεια να ειναι η τυχερη σου, οσο για τον γιατρο μην εχεις αμφιβολιες εγω ξερω δυο κοπελες που εχουν μήνα στο Μαστρ/μηνα και μαλιστα με την πρωτη η μια εχει δίδυμα αντε να εχεις κι εσυ την ίδια τύχη.

Εφακι μου κι εσυ μην το ζαλίζεις πολύ πήγαινε σε εναν που σου κανει κλικ η καθε μιας μας ειναι διαφορετικη περίπτωση εγω εχω τρελλα με τον Αρκ γιατι εκει εχω κανει δυο παιδια αλλη τα εχει κανει στον Μαντουδη αλλη στον Παντο η καθε μια θα σου λεει τις επιτυχιες της και θα μπερδευεσαι περισσοτερο εσυ διαλεξε εναν κι ας εχεις κι αμφιβολια μην νομίζεις κι εγω ΄ποτε δεν ενιωθα σιγουρα για κανενα γιατρο παρα μόνο οταν κρατησα το μωρο μου αγκαλια. Η μονη επιβεβαιωση για τον γιατρο ειναι το αποτελεσμα!

Δημητρουλα μου χαζομαμα ε? αχ ειναι μαγικες στιγμες αυτες! Οσο για το χρωμα μην το βαψετε πολυ ατονο να ειναι χαρούμενο χρωμα εγω του μπεμπη το εχω φυστικί και εχω κολλησει πολλα αυτοκολλητα χαμος γίνεται.

Nastazia ανεβα γλυκεια μου λίγο ετσι ειναι η ζωη δυστυχως εμεις ομως ειμαστε για τα δύσκολα! και θα βγουμε νικητες! Να ζήσετε για την επετειο σας και του χρονου να εχετε και το μπομπιρακι σας!

Annella μου τι ονειρα ειναι αυτα καλε απο το αγχος ειναι καλα εγω πριν κανω παιδι δεν κοιμόμουν καθολου καλα θυμαμαι ολο εφιαλτες και υπνο 3 με 4 ωρες την μερα.

Πηνελοπη προχωραμε ολοταχως 30 εβδομαδες σήμερα γιουπι!!!

Τι ωραια θα εχουμε πολλα μωρακια τον επομενο μήνα μακαρι η γεννηση του μπεμπη μου να φερει σε ολες γουρι!

Πολλα φιλια!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...!!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ ΣΟΥΣΟΥΡΑΔΑ....ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ....

ΟΤΑΝ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΘΑ ΣΑΣ ΔΩ ΟΛΕΣ....ΕΣΥ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ, ΘΑ ΕΡΘΩ Ή ΣΠΙΤΙ Ή ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ....ΠΑΝΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΕ ΔΩ..!!!!!!!!!;);):P:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...