Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Xerw gw! oute egw to xa katalavei oti exw toso. Twra tis teleytaies 3-4 meres!

Να σου πω..μήπως να σταματήσεις λίγο να το σκέφτεσαι όλο αυτό???

Μπορεί να φταίμε και εμείς που σε πιέσαμε....

Να σου πω χαλαρά...όποτε θες και όποτε μπορείς και αν θες...τίποτα δεν είναι υποχρεωτικό μη χάσουμε και το μυαλό μας κιόλας...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σαι καλά κοριτσάρα μου!!! ενταξει μωρε ολα θα γινουνε ας εχουμε την υγειά μας.... απλα εχω ξενερωσει πολυ και με τα πεθερικα.... πολυ γαιδουρια.... να μην παιρνουνε ενα τηλ. τον παιδι τους?? προχτες ειχαμε επετειο γαμου(4χρονια) και εννοειται δεν τηλ.... τί να πω.....:confused:

MH ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!!

Εσυ να εισαι καλα με το αντρακι σου!!!! ;);)

βρε Εφάκι ... μην παιδεύεις πολύ το μυαλουδάκι σου, όπως είπες είσαι του μαθηματικού πεδίου ... 1+1 δεν κάνει τέσσερα ... απλά είναι τα πράγματα ... ούτε και εγώ είμαι 100% σίγουρη εκεί που είμαι ... όμως είδα οτι ο ντοκ θέλει να παλέψει μαζί μου ... δεν ήταν απλά μια αποτυχία του και ε και τι έγινε ...

σκέψου οτι οι 3 που σε είδαν κάτω σε βλέπαν 1η φορά .. δεν ξέρουν τι μπορεί να τους βγει στην πορεία ... ο λόγος που έμεινα στο κέντρο είναι το οτι τώρα ξέρουν ... αλλιώς θα πήγαινα σε άλλον (τον είχα βρει και τον άλλον) όμως θα του ήταν άγνωστος ο οργανισμός μου ...

Συμπέρασμα για μένα όσους κι αν δεις τόσο πιο πολύ θα μπερδευτείς ... η τελευταία που ήσουν δεν αξίζει άλλη μια ευκαιρία ??? Ίσως να ξαναπήγαινες να ξανακάνεις μια συζήτηση πάλι μαζί της τώρα που έχεις και τις γνώμες άλλων γιατρών...

¨οσο για το εξωτερικό, εγώ που έχω πει τόσα για εντός και εκτός, σε αυτό είμαι απόλυτη, για εξώ μόνο Ελλάδα άντε και το πολύ Βέλγιο που είναι top όμως έχεις αλλα μειονεκτήματα εκεί ... και επίσης δεν ξερω αν σε παίρνει και η τσέπη σου ...

Αυτά με πολύ αγάπη ... φιλάκια ...

ααα και ένα τελέυταίο ... δλδ οι άλλες πως πηγαίναν τις εξετάσεις ??? εγώ τις έχω όλες αρχειοθετημένες σε ένα κλασερ μέσα σε διαφάνειες χρονολογικά, χωρισμένες οι δικές μου χωρισμένες του άντρα ... και το θεωρώ δεδομένο ... :confused::confused::confused:

Το ξερω....η υπερανάλυση θα με φαει...:rolleyes::cool:

εσυ Ζεττουλα μου για ποτε το σκεφτεσαι?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ωραια.... καλα το πας και εσυ.... εγω καθε βραδυ βλεπω οτι γενναω.... κανω υπερηχους απλους, αυχενικες κτλ.... βλεπω τον Μ.Μ τον γυναικολογο μου τον θειο μου(γυναικ).....

Αν συνεχισουμε ετσι αμαζονα μας βλεπω στο ιδιο δωματιο στο Δαφνι...:-P

πρεπει να ηρεμησουμε λιγο.... εσυ πως το βλεπεις? θα δεις κανεναν γιατρο ακομα??

Exw meso sto Sinoureio!! Thn souita tha mas kleisw.

Oxi tipota den tha kanw mexri na iremisw kai na to parw ligo alliws.

Link to comment
Share on other sites

δεν σε ηρεμει η γιογκα?? νομιζα οτι αυτο κανει:confused:

Πίστεψε με μωρό ότι η γιόγκα είναι από της πιο βαρβάτες γυμναστικές....βέβαια από τα ανοίγματα χαλαρώνουν οι μυς... βέβαια στο δικό μας μυαλό τι σου κάνει και η γιόγκα???


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πίστεψε με μωρό ότι η γιόγκα είναι από της πιο βαρβάτες γυμναστικές....βέβαια από τα ανοίγματα χαλαρώνουν οι μυς... βέβαια στο δικό μας μυαλό τι σου κάνει και η γιόγκα???

Kala nai profawns. Den kathomai na kanw dialogismo! Full gymnastikh einai hardcorila kiolas!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου μικρή μου λολίτσα ...

σταμάτα βρε να πηγαίνεις κάθε τρεις και λίγο, απλά πιέζεις τον οργανισμό με αυτόν τον τρόπο ... πάνε π.χ κάθε 40 λεπτά, πάλι θα προλάβεις, άντε μωρό μου καλή επιτυχία αυτήν την φορά θα πετύχεις.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...!!!!!!!!!!

να σαι καλά κοριτσάρα μου!!! ενταξει μωρε ολα θα γινουνε ας εχουμε την υγειά μας.... απλα εχω ξενερωσει πολυ και με τα πεθερικα.... πολυ γαιδουρια.... να μην παιρνουνε ενα τηλ. τον παιδι τους?? προχτες ειχαμε επετειο γαμου(4χρονια) και εννοειται δεν τηλ.... τί να πω.....:confused:

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΝΑ ΖΗΣΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ...!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω..μήπως να σταματήσεις λίγο να το σκέφτεσαι όλο αυτό???

Μπορεί να φταίμε και εμείς που σε πιέσαμε....

Να σου πω χαλαρά...όποτε θες και όποτε μπορείς και αν θες...τίποτα δεν είναι υποχρεωτικό μη χάσουμε και το μυαλό μας κιόλας...

Nai nomizw ayto prepei na kanw!!

Link to comment
Share on other sites

Παω για μπανακι και μετα μαγαζι!!!

θα ξαναμπω απο εκει καποια στιγμη!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΕΙΝΑΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρήηη δεν ήθελα να το γράψω για να μη μαμήσω το θέμα...τι να σε κάνω που έχεις όρεξη σήμερα...

εεε το μάμησα εγώ .... τι να κανω ????

Egw kathe vrady exw efialtes oti kanw ormones kai pathainw asfyxia!

α καλά ... χάιντε χάιντε ... εγώ πάλι έχω αϋπνίες ...

καλά πάμε ...

Το ξερω....η υπερανάλυση θα με φαει...:rolleyes::cool:

εσυ Ζεττουλα μου για ποτε το σκεφτεσαι?

θα σε φάει βρε μωρό γι αυτό χαλάρωσε ...

εγώ σταμάτησα να σκέφτομαι ...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τον κάψαμε τον ρημάδι τον εγκέφαλο μας με όλα αυτά....

Αη σιχτιρ πιά....

Εγώ κορίτσια το έχω αποφασίσει...είναι η τελευταία μου προσπάθεια...βαρέθηκα να φέρνω το μυαλό μου κάθε μέρα γύρω απο το ίδιο θέμα....βαρέθηκα να προγραμματίζω και να λέω..."να περάσει το καλοκαίρι να κάνω προσπάθεια, να περασουν τα Χριστούγεννα να βρω γιατρό, να πάω να κάνω εξετάσεις"...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Exw meso sto Sinoureio!! Thn souita tha mas kleisw.

Oxi tipota den tha kanw mexri na iremisw kai na to parw ligo alliws.

αμα ειναι για σουιτα δεν λεω τιποτα... οπου θες ερχομαι

να μην κανεις τιποτα μεχρι να ηρεμησεις... το καλυτερο....

και για μενα το λεω να τα ακουω... μην νομιζεις:P

Link to comment
Share on other sites

Τον κάψαμε τον ρημάδι τον εγκέφαλο μας με όλα αυτά....

Αη σιχτιρ πιά....

Εγώ κορίτσια το έχω αποφασίσει...είναι η τελευταία μου προσπάθεια...βαρέθηκα να φέρνω το μυαλό μου κάθε μέρα γύρω απο το ίδιο θέμα....βαρέθηκα να προγραμματίζω και να λέω..."να περάσει το καλοκαίρι να κάνω προσπάθεια, να περασουν τα Χριστούγεννα να βρω γιατρό, να πάω να κάνω εξετάσεις"...

Nai re sy. Edwmetaxy oses xerw pou xoun kanei exwsw lene e me thn prwth. Ti diaolo? Malon psemata lene!

A xerw kai mia pou xei kanei 13. Alla mia!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...!!!!!!!!!!

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΝΑ ΖΗΣΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ...!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστω Ανιτάκι μου!! και σε σενα ευχομαι 2 μωρακια!!! θελω να σκεφτεσαι θετικα και εσυ και τα αλλα μας κοριτσια και να ειστε ηρεμες.... αντε καντε την αρχη... λεμε:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...