Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλημερα κούκλες! Sorry που εφυγα ετσι χθες βραδυ αλλα ξύπνησε η μικρή και μεχρι να την κοιμήσω με πήρε και μενα ο υπνος ξύπνησα και 3 φορες παλι πήγαινε ελα στο δωματιο της να συνηθίσει και παλι κομματια ειμαι.

Το καψατε πάλι χθες ε? σχετικα με τα dhea εγω τα πήρα και δεν μου εκαναν τίποτα αλλα εγω ειχα πολυ λίγα ωαρια ήταν μονοδρομος ο φυσικος.

Cacao υπομονη ολα θα πανε καλα θα δεις να εχεις πίστη μονο και να σκεφτεσαι οσο μπορεις λίγο σαν την Ναντια.

Ναντιουλα μου ξερεις ποσο πολυ σε θαυμαζω εισαι ξεχωριστη και εχεις την πιο τελεια προσεγγιση για οτι συμβαινει.

Βροχερουλα μου το μωρακι σου ηρθε για να μεινει και ουτε που θα το καταλάβεις ποτε θα περασει ο καιρος και θα το παρεις αγκαλιτσα.

Λινακι υπομονη και προσπαθησε να μην επηρεαζεσαι ο κόσμος τελικα δεν χρωσταει να πει καλη κουβεντα, εχεις εμας ομως που σε νιώθουμε και Σάγαπαμε καλη επιτυχια.

Annela θα σκασω προσπαθω να καταλαβω ποια ήσουν στον Ομιλο! Στειλε μου πμ να περιγραψεις, αν δες θες εδω.

Πολλα φιλια σε ολες!!!!

Καλη Κυριακη και χαμογελαστε υπάρχει λογος.

Αννιτακι μου μακαρι να σε δω απο κοντα θα πανε ολα καλα και τα εμβρυακια σου θα γαντζωθουν αχ ο Οκτωβρης θα ειναι ο μήνας των χοριακων!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...διάβασα τα χθεσίνα σας σεντόνια γιατί ήθελα να δω που θα καταλήξει η συζήτηση..

Cacao σε καταλαβαίνω απόλυτα....είμαι της ίδιας άποψης με σένα...ότι δεν θα τα καταφέρουμε όλες στο τέλος, αν όλο αυτό μου συνέβαινε πριν 10 χρόνια που ήμουν μικρότερη και που τα οικονομικά μου ήταν καλύτερα θα έλεγα ότι θα το παλέψω όσο πάει και κατα 90% θα πετύχω...τώρα τα δεδομένα είναι διαφορετικά...όμως για το θέμα της ορμόνης που δεν ήταν καλή θα σου πω ότι τον άλλο μήνα μπορεί να μην είναι έτσι...να κάνεις ραντεβού με τον γιατρό για να σου λύσει όλες της απορίες..

Dadaki όλα τα κέντρα που έχω πάει εγώ και εχω ρωτήσει χρεώνουν ξεχωριστά την κατάψυξη...μάλλον ο δικός σου του χρεώνει 1 φορά γιατί είσαι εκεί...έχω και γνωστή στον Πάντο που της κάνουν ακριβώς το ίδιο...κάθε φορά πληρώνει την κατάψυξη...και με τον γιατρό της Λαμπρινής που είχα μιλήσει μου είπε ωοληψία και κατάψυξη 600? τη φορά...

Μόρφω απλά δεν έχω λόγια για σένα....απορώ με τα κορίτσια που σε πάνε με το μαλακό....εμένα πολύ με έχεις νευριασει και δεν κάνω πλάκα τώρα....

Πόσο δύσκολο ήταν να φωτοτυπήσεις τις εξετάσεις σου και να τις κρατήσεις στο αρχείο σου???????Και να μην στο είχαμε πει εμείς...ήθελε πολύ μυαλό να το σκεφτείς????Μόρφω συγκεντρώσου....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Τηρώντας τον λόγο μου που πάντα τον κρατάω και επειδή δεν έχω μάθει να λεω ψέματα σας λέω πως σήμερα ξεκινάω. Θα κάνω την 1η ένεση.

Cacao λυπάμαι πολύ για το πως ήρθαν τα πράγματα. Δυστυχώς δεν ξέρω να σου πω αν είναι θέμα κύστης γτ δεν είχα δει ποτέ κατι αυξημένο και έτσι δεν ξέρω αν σχετίζεται.

Θα σου πω όμως να μην το βάλεις κάτω και να σκεφτείς πως απλά δεν έτυχε τώρα. Θα γίνει ομως.

Την 1η φορά και εγώ είχα ακυρώσει τον κύκλο γτ είχα κύστη. .. δεν το έβαλα κάτω. .. τότε έκανα διαλογισμο... ΟΟΟΟΟΟΟΜΜΜΜΜΜ έτσι πήγα στον επόμενο κύκλο. .. το αποτέλεσμα το ξέρεις. .. τη 2η φορά που είπα ωραία τώρα είμαστε χαλαρά. .. γτ ειχα 5 γονιμοποιημενα κατάψυξη. .. δεν κάναμε καν μεταφορά. .. δεν προχώρησε ούτε ένα. ... που θέλω να καταλήξω ... στο ότι δεν πρέπει να το βάζουμε κατω. Πάρε το χρόνο σου. . Τις ανάσες σου και πάμε πάλι.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα.

Τηρώντας τον λόγο μου που πάντα τον κρατάω και επειδή δεν έχω μάθει να λεω ψέματα σας λέω πως σήμερα ξεκινάω. Θα κάνω την 1η ένεση.

Cacao λυπάμαι πολύ για το πως ήρθαν τα πράγματα. Δυστυχώς δεν ξέρω να σου πω αν είναι θέμα κύστης γτ δεν είχα δει ποτέ κατι αυξημένο και έτσι δεν ξέρω αν σχετίζεται.

Θα σου πω όμως να μην το βάλεις κάτω και να σκεφτείς πως απλά δεν έτυχε τώρα. Θα γίνει ομως.

Την 1η φορά και εγώ είχα ακυρώσει τον κύκλο γτ είχα κύστη. .. δεν το έβαλα κάτω. .. τότε έκανα διαλογισμο... ΟΟΟΟΟΟΟΜΜΜΜΜΜ έτσι πήγα στον επόμενο κύκλο. .. το αποτέλεσμα το ξέρεις. .. τη 2η φορά που είπα ωραία τώρα είμαστε χαλαρά. .. γτ ειχα 5 γονιμοποιημενα κατάψυξη. .. δεν κάναμε καν μεταφορά. .. δεν προχώρησε ούτε ένα. ... που θέλω να καταλήξω ... στο ότι δεν πρέπει να το βάζουμε κατω. Πάρε το χρόνο σου. . Τις ανάσες σου και πάμε πάλι.

KALHMERA SE OLO TO PAREAKI!!!!!

Zettaki, kali arxi & kali epitixia!!!!!!!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Τηρώντας τον λόγο μου που πάντα τον κρατάω και επειδή δεν έχω μάθει να λεω ψέματα σας λέω πως σήμερα ξεκινάω. Θα κάνω την 1η ένεση.

Cacao λυπάμαι πολύ για το πως ήρθαν τα πράγματα. Δυστυχώς δεν ξέρω να σου πω αν είναι θέμα κύστης γτ δεν είχα δει ποτέ κατι αυξημένο και έτσι δεν ξέρω αν σχετίζεται.

Θα σου πω όμως να μην το βάλεις κάτω και να σκεφτείς πως απλά δεν έτυχε τώρα. Θα γίνει ομως.

Την 1η φορά και εγώ είχα ακυρώσει τον κύκλο γτ είχα κύστη. .. δεν το έβαλα κάτω. .. τότε έκανα διαλογισμο... ΟΟΟΟΟΟΟΜΜΜΜΜΜ έτσι πήγα στον επόμενο κύκλο. .. το αποτέλεσμα το ξέρεις. .. τη 2η φορά που είπα ωραία τώρα είμαστε χαλαρά. .. γτ ειχα 5 γονιμοποιημενα κατάψυξη. .. δεν κάναμε καν μεταφορά. .. δεν προχώρησε ούτε ένα. ... που θέλω να καταλήξω ... στο ότι δεν πρέπει να το βάζουμε κατω. Πάρε το χρόνο σου. . Τις ανάσες σου και πάμε πάλι.

ζεττάκι μου καλή αρχή σου εύχομαι...να πάνε όλα καλά αυτή την φορά.....;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...διάβασα τα χθεσίνα σας σεντόνια γιατί ήθελα να δω που θα καταλήξει η συζήτηση..

Cacao σε καταλαβαίνω απόλυτα....είμαι της ίδιας άποψης με σένα...ότι δεν θα τα καταφέρουμε όλες στο τέλος, αν όλο αυτό μου συνέβαινε πριν 10 χρόνια που ήμουν μικρότερη και που τα οικονομικά μου ήταν καλύτερα θα έλεγα ότι θα το παλέψω όσο πάει και κατα 90% θα πετύχω...τώρα τα δεδομένα είναι διαφορετικά...όμως για το θέμα της ορμόνης που δεν ήταν καλή θα σου πω ότι τον άλλο μήνα μπορεί να μην είναι έτσι...να κάνεις ραντεβού με τον γιατρό για να σου λύσει όλες της απορίες..

Dadaki όλα τα κέντρα που έχω πάει εγώ και εχω ρωτήσει χρεώνουν ξεχωριστά την κατάψυξη...μάλλον ο δικός σου του χρεώνει 1 φορά γιατί είσαι εκεί...έχω και γνωστή στον Πάντο που της κάνουν ακριβώς το ίδιο...κάθε φορά πληρώνει την κατάψυξη...και με τον γιατρό της Λαμπρινής που είχα μιλήσει μου είπε ωοληψία και κατάψυξη 600? τη φορά...

Μόρφω απλά δεν έχω λόγια για σένα....απορώ με τα κορίτσια που σε πάνε με το μαλακό....εμένα πολύ με έχεις νευριασει και δεν κάνω πλάκα τώρα....

Πόσο δύσκολο ήταν να φωτοτυπήσεις τις εξετάσεις σου και να τις κρατήσεις στο αρχείο σου???????Και να μην στο είχαμε πει εμείς...ήθελε πολύ μυαλό να το σκεφτείς????Μόρφω συγκεντρώσου....

το ξέχασα μαρή...ήθελα να τις βγάλω...και μετά πάπαλα.:D:D....ε δεν πειράζει θα κάνω άλλες...:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το ξέχασα μαρή...ήθελα να τις βγάλω...και μετά πάπαλα.:D:D....ε δεν πειράζει θα κάνω άλλες...:rolleyes::rolleyes:

Τι είναι οι εξετάσεις μαρη???Πασατέμπος που θα πας να πάρεις άλλο στο περίπτερο...

Καλημέρα...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι οι εξετάσεις μαρη???Πασατέμπος που θα πας να πάρεις άλλο στο περίπτερο...

Καλημέρα...

μόλις τους είδα να τις κρατάνε...λέω πω ρε φούστη μου...δεν τις έβγαλα φωτοτ.ευτυχώς ο γιατρός τις έβγαλε...:D...τώρα έγινε...θα πάω στην γιατρό μου να μου γράψει άλλες......καλημέρα.....

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η Αλέκα...αύριο ξεκινάω...

κοριτσάκι μου....καλή αρχή σου εύχομαι.....και ελπίζω το-τα μωρά που θα κάνεις να μην μοιάσουν σε εσένα.....μην είναι και αυτά στριμένα...:D:D....άσε μην γίνουν και κοντά....:D:D:D:D:D..καλή αρχή....φιλενάδα μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Τηρώντας τον λόγο μου που πάντα τον κρατάω και επειδή δεν έχω μάθει να λεω ψέματα σας λέω πως σήμερα ξεκινάω. Θα κάνω την 1η ένεση.

Cacao λυπάμαι πολύ για το πως ήρθαν τα πράγματα. Δυστυχώς δεν ξέρω να σου πω αν είναι θέμα κύστης γτ δεν είχα δει ποτέ κατι αυξημένο και έτσι δεν ξέρω αν σχετίζεται.

Θα σου πω όμως να μην το βάλεις κάτω και να σκεφτείς πως απλά δεν έτυχε τώρα. Θα γίνει ομως.

Την 1η φορά και εγώ είχα ακυρώσει τον κύκλο γτ είχα κύστη. .. δεν το έβαλα κάτω. .. τότε έκανα διαλογισμο... ΟΟΟΟΟΟΟΜΜΜΜΜΜ έτσι πήγα στον επόμενο κύκλο. .. το αποτέλεσμα το ξέρεις. .. τη 2η φορά που είπα ωραία τώρα είμαστε χαλαρά. .. γτ ειχα 5 γονιμοποιημενα κατάψυξη. .. δεν κάναμε καν μεταφορά. .. δεν προχώρησε ούτε ένα. ... που θέλω να καταλήξω ... στο ότι δεν πρέπει να το βάζουμε κατω. Πάρε το χρόνο σου. . Τις ανάσες σου και πάμε πάλι.

Zetta καλη αρχη!!!!

Μαλλον δεν ειναι θεμα κυστης αλλα κακης ωορηξιας.Μπερδευομαι γτ ουτε σιγουρα ξερω αλλα και γιατι αυτη η ορμονη ξερω ειναι ψηλη σε κοπελες με πολυκυστικες...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...