Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

οκ θα στην δωσω.....

ωραια τα μελομακαρονα αλλα δεν τα εχω τολμησει ακομα.... νομιζω οτι ειναι πιο δυσκολα... τουλαχιστον στο μελωμα..... τα θελω καλά μελωμένα..:wink:;-):wink:

μπα κι εγώ που είμαι μπιτ άχρηστη στα γλυκά τα έκανα μούρλια -όπως μου είπαν... κι ότι ήταν το πιο ευωδιαστό σιρόπι που είχαν δοκιμάσει!

ένα μεγάλο ρισπέκτ στον παρλιάρο!


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

μπα κι εγώ που είμαι μπιτ άχρηστη στα γλυκά τα έκανα μούρλια -όπως μου είπαν... κι ότι ήταν το πιο ευωδιαστό σιρόπι που είχαν δοκιμάσει!

ένα μεγάλο ρισπέκτ στον παρλιάρο!

μπραβο καλό μου!! αντε φετος και με σοκολάτα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι εχεις ξεκινήσει προσπάθεια;;; ή οχι ακομα;;;:tongue:

πάντως δεν πρέπει να έβρεξε πολύ ούτε εδώ αθήνα! το κατάλαβα από τις ορδές των "βαρβάρων" που πέρασαν σήμερα από τη δουλειά.... μαμάκα μου!!!!!

άρτεμις ακούς?

άη άη μάμμυυυυυυ!:tongue:


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο καλό μου!! αντε φετος και με σοκολάτα:lol:

και πέρσι μισά μισά τα είχα κάνει...μισά μελωμένα και τα μισά λευκή ή μαύρη σοκολάτα.... το αντράκι μου το λιχούδικο την έπεσε στα σοκολατένια!:-D:grin::-D


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πάντως δεν πρέπει να έβρεξε πολύ ούτε εδώ αθήνα! το κατάλαβα από τις ορδές των "βαρβάρων" που πέρασαν σήμερα από τη δουλειά.... μαμάκα μου!!!!!

άρτεμις ακούς?

άη άη μάμμυυυυυυ!:tongue:

νωρίς το πρωί εβρεξε αρκετα..... απλα υπαρχουνε και καποιοι που ειναι Παντός Καιρου.....:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

και πέρσι μισά μισά τα είχα κάνει...μισά μελωμένα και τα μισά λευκή ή μαύρη σοκολάτα.... το αντράκι μου το λιχούδικο την έπεσε στα σοκολατένια!:-D:grin::-D

έλαααα...... σταμάτααααα..... :lol:μου πεσανε τα σάλια..... χιχιχι....

Link to comment
Share on other sites

νωρίς το πρωί εβρεξε αρκετα..... απλα υπαρχουνε και καποιοι που ειναι Παντός Καιρου.....:roll::roll::roll:

ναι βρε γμτ! νατασούλι μου πάω να τελειώσω το φαγητό... θέλω να κάνω τραπέζι φέτος -ναι! τα χριστούγεννα!- και κάνω από τώρα πειράματα στο στομάχι του στεφανιού! χιχιχιχι! τώρα φτιάχνω μοσχάρι στη γάστρα με κυδώνι και κάστανο! ποιος τον ακούει αν δεν τρώγεται...χαχαχχαχαχαχααα


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι βρε γμτ! νατασούλι μου πάω να τελειώσω το φαγητό... θέλω να κάνω τραπέζι φέτος -ναι! τα χριστούγεννα!- και κάνω από τώρα πειράματα στο στομάχι του στεφανιού! χιχιχιχι! τώρα φτιάχνω μοσχάρι στη γάστρα με κυδώνι και κάστανο! ποιος τον ακούει αν δεν τρώγεται...χαχαχχαχαχαχααα

μμμμμμμμμμμμμμμ.... πολυ ωραίο ακουγεται... ειμαι σιγουρη οτι θα το εχεις πετύχει... είσαι εσύ μία μαγείρισσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε καλή συνεχεια.....

Και πού εισαι.... μη χανομαστε!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μμμμμμμμμμμμμμμ.... πολυ ωραίο ακουγεται... ειμαι σιγουρη οτι θα το εχεις πετύχει... είσαι εσύ μία μαγείρισσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε καλή συνεχεια.....

Και πού εισαι.... μη χανομαστε!!!!!!!!!!!

αχ ναι! πολύ μου άρεσε το σημερινό.... πολύ χαρά έχω.... μάκια μάκιααααααααα


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...