Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

και με πολλά δωράκια! τι κάνεις χοτ-μάμα????

cool-funny-emoticon-christmas-11457114.jpg

Που είσαι ρε όμορφη, μου έλειψες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα πήρες τα φιλιά μου εεεεεε??????

Και πολύ γουστάρω που είσαι μέσα στο χριστουγεννιάτικο πνέυμα και σου δίνω το ελεύθερο να στολίσεις από τις 23 Νοέμβρη........Μια χαρά είναι να αλλάζει και η διαθεση μας.....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΔΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!Σας φιλω ολες!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κουκλιτσες!

Που εισαστε χαθηκαμε νόμιζα οτι ειχατε μετακομίσει στο παρεακι, μου λειψατε βρε, εμεις ειμαστε καλα μεγαλωνουμε ευτυχως ξεπερναμε την ιωσουλα σιγα σιγα και η μικρη θα μεινει σπίτι ως την Ανοιξη μαλλον για να ειμαστε ασφαλεις.

Αναστασια μου εσυ ποτε ξεκινας? φιλια πολλα

Ειρηνουλα Νασταζια!!!

Πολλα φιλια σε ολες


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιούπιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!;)

χαχαχαχχαχαχα πλάκα έχεις!

ΜΟρφάκι μου για λίγο δε σε τσουγκρισαμε.... Νεξτ τάιμ!!!!!

Αναστασώ που χάθηκες??? την έχεις πέσει στο αντράκι και του κανεις στενό κόρτε?

αννιτάκι αν καταφέρεις να έρθεις το Δεκέμβρη θα κάνουμε πάρτυ!!!!

Ναστάζια το περιποιήθηκες το αγόρι σου τώρα το σκ? ξεκουράστηκε καθόλου ο παπατρέχας σου?

ρικάκι μου θα στολίσω το σάββατο που μας έρχεται γιατί διαπίστωσα ότι μάλλον το σπίτι έχει πολλές δουλειές να γίνουν πριν από τα στολίσματα....:(:(:(

λαμπρινούλα μου περαστικά στο μικρουλάκο σου.....καλά κουράγια και με τα δύο μαζι μεχρι και την άνοιξη....

έφη αν έχεις νέα περιμένω sms ή pm!:D

την καλημέρα μου σε όλες από το βροχερό ναύπλιο!

σμουτς***

201311622564435886.jpg


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

τι ωραία βρε Αναστασώ που το στόλισες το σπιτάκι μας......

άντε να τσουγκρίσουμε εδώ μέσα να ανταλλάξουμε συνταγές!

τρελαίνομαι να το "παίζω" προκομένη! χαχχαχαχα


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...