Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εδώ είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

αγαπητό ημερολόγιο.... μια ακόμα υπέροχη ημέρα μας ξημέρωσε εδώ στην αττική.....πλησιάζει το τέλος του χρόνου και μοιραία οι συλλογισμοί και οι απολογισμοί για το έτος που μας πέρασε....

περάσαμε πολλά.... άλλα άσχημα και άλλα όμορφα.... με το αντράκι είμαστε ακόμα δυνατοί κι ελπίζουμε....με τα οικονομικά τα φάγαμε τα χαστουκάκια μας.... υγεία όμως άφθονη....ευχαριστώ....

με τις ανθρώπινες σχέσεις....στην αρχή νόμισα πως μας τα χάλασες πολύ.... στενοχώρια... ύστερα θυμός.... μετά μεγαλύτερη στενοχώρια.... ύστερα η ηρεμία... το κάθετί πήγε στο κουτάκι του....πήρε την πραγματική του διάσταση.... καλό το εικονικό και φαντασιακό αλλά η αλήθεια λυτρώνει.... μου άφησες Άγιε μου Βασίλη τους πιο ταιριαστούς.......σ'ευγνωμονώ γι αυτό.... με έμαθες να ευχαριστώ γι αυτά που έχω και να μη στέκομαι σε αυτά που μου λείπουν... σε αυτά που με πληγώνουν.... δεν πιστεύω να νομίζεις πως ξόφλησες όμως..... το '14 σε θέλουμε Βασίλη-πελαργό να μας κουβαλήσεις τα ροζ, τα ευωδιαστά, τα πολύτιμα.....

καλά χριστούγεννα σε όλους

Friendship-Quotes-1.jpg


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πολύ με καλύπτεις Ειρηνάκι μου..να είσαι πάντα καλά και ευχομαι του χρόνου να σε βρει το τέλος του έτους με ένα ή και δύο μωράκια στην αγκαλίτσα σου..

Χρόνια πολλά και καλά!!!

newego_LARGE_t_1101_54140069_type12713.jpg


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλήμερα Αναστασάκι και Ειρηνάκι... σας ευχομαι ολοψυχα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ... με ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ....

Η Νέα Χρονιά να γεμίσει τις αγκαλιές μας με μωράκια!!!

Υγ. Ρηνιώ μου γλυκό, τί ωραίο το μήνυμά σου.... πόσο ΑΛΗΘΙΝΟ..... Με κάλυψες!!!!

Σας φιλώ πολύ!!!

ZXmas-baby-300x225.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παραμονή Χριστουγέννων... και σε λίγο μια ακόμη χρονιά φτάνει στο τέλος της...

Ονειρα, λάθη, ελπίδες, καήμοι, απογοητεύσεις μα και χαρές... πολλά θα αφήσει στο διάβα της....

ας κρατήσουμε μόνο τα καλά για τη νέα που έρχεται και ας αφήσουμε ανοιχτή την καρδιά μας στην αγάπη και την ομόνοια.

Η ζωή είναι τόσο μικρή και εμείς ακόμα πιο μικροί μπροστά Του, ας Του ανοίξουμε την πόρτα της καρδιάς μας.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ, ΥΓΕΙΑ σε όλο τον κόσμο.

105539.gif


url]
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ! Δυσκολο το 2013 για τις περισσοτερες! Ευχομαι ενα ευτυχισμενο 2014 για ολες μας!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!μακαρι το 2014 να φέρει αυτο που ποθείτε!

Εμείς γινόμαστε 6 μηνων αύριο! Πως περνάει ο καιρός!γιαυτο να απολαμβάνουμε κάθε στιγμή!

Φιλάκια πολλά


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Xρονια πολλα! Καλη χρονια με υγεια αγαπη και πολλα παιδια!

Κοριτσακια μου γλυκα ειμαστε πολυ πολυ καλα αν και λίγο κουρασμένη απο τις επισκέψεις οχι απο τον Νικολα ειναι το τελειο μωρο μαμ κακα και νανι κλαιει σπανια τι ευτυχισμενη μαμα που ειμαι ακομα αναρωτιέμαι αν αξίζω τέτοια ευλογια!

Χαρηκα που επανήλθατε και γραψατε ακόμα δεν εχω καταλάβει γιατι αυτη η διάσπαση και η πικρα αφου για εναν σκοπο παλεύουμε ολες! τεσπα. Αγαπη και πολλα φιλια στέλνω σε ολες!!!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μεθυσμένη και τρισευτυχισμένη.... εύχομαι σε όλες μια ΥΠΕΡΟΧΗ, ΜΑΓΙΚΗ, ΜΟΥΣΙΚΗ, ΓΛΥΚΙΑ ΚΙ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!

μάκιαααααααααααααα

zzzzzzzzzzzz

:tongue::tongue:


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλες μας με υγεία και ευτυχία...

Ειρηνάκι μου όπως ξημέρωσε αυτή η μέρα σήμερα ευχομαι να σε βρουν έτσι και οι επόμενες...βέβαια το μεθυσμένη ας μην είναι σε καθημερινή βάση γιατί σε βλέπω στους ΑΑ :tongue::tongue::tongue:....μεθυσμένη από ευτυχία όμως κάθε μέρα..

Φιλιά.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

πάντα με κάνεις και γελάω βρε Αναστασώ!!!!:D

άραγε τι θα μας επιφυλάξει το 2014? τι δώρα θα έχει καλά κρυμμένα για όλες μας?.... διαισθάνομαι πολλά δάκρυα χαράς.... πολλές αγωνίες για την πορεία της εγκυμοσύνης μας.... αγκαλιές εκτός από των αντρών μας από μικρά τοσούλικα χεράκια.... ματιές γεμάτες αγάπη πάνω από το μωρουδιακό κρεββάτι.... καρδούλες μας μην αργείτε... σας λαχταράμε καιρό.....

cute_baby_girl_2-normal.jpg


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...