Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ


mamina

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα Κοριτσάρες,

Επιτέλους μπορω να γράψω εντυπώσεις για την συνάντηση μας.

Περάσαμε ευχάριστα με την Μαελενη ή οποία μου φάνηκε πολύ ευγενής, χαμογελαστός άνθρωπως και τον Γρηγοράκο της ένας πραγματικός "κύριος" . Ποιος διαδίδει φήμες ότι είναι ζωηρούλης απορώ δηλαδή... Περασε πολύ γρήγορα η ώρα και ούτε καταλάβαμε. Βεβαια η Μικρούλα μου με την βοήθεια της Ελένης κέρδισε και ένα κομάτι τουρτας απο διπλανό πάρτι. "Κλέψαμε" και ένα τυροπιτάκι δηλαδή γλυτώσαμε το βραδυνό, ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Την επόμενη φορά κορίτσια να είμαστε πιο πολλές για να περάσουμε τελεια και να γελάσουμε πολύυυυυυυυ,

Φιλάκιααααααααα


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κοριτσάρες,

Επιτέλους μπορω να γράψω εντυπώσεις για την συνάντηση μας.

Περάσαμε ευχάριστα με την Μαελενη ή οποία μου φάνηκε πολύ ευγενής, χαμογελαστός άνθρωπως και τον Γρηγοράκο της ένας πραγματικός "κύριος" . Ποιος διαδίδει φήμες ότι είναι ζωηρούλης απορώ δηλαδή... Περασε πολύ γρήγορα η ώρα και ούτε καταλάβαμε. Βεβαια η Μικρούλα μου με την βοήθεια της Ελένης κέρδισε και ένα κομάτι τουρτας απο διπλανό πάρτι. "Κλέψαμε" και ένα τυροπιτάκι δηλαδή γλυτώσαμε το βραδυνό, ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Την επόμενη φορά κορίτσια να είμαστε πιο πολλές για να περάσουμε τελεια και να γελάσουμε πολύυυυυυυυ,

Φιλάκιααααααααα

Να 'σαι καλά για τα καλά σου λόγια Ιωάννα μου. Η εκτίμηση αμοιβαία. Πάντως όντως είχε περάσει η ώρα και δεν το είχαμε καταλάβει.

Αντε να το επαναλάβουμε σύντομα.

Κι επειδή είχα μια επικοινωνία με το πουλάκι1989 και τέθηκε το θέμα αν υπάρχει κάποιος παιδότοπος πιο κοντινός σας, στην Πυλαία π.χ. μήπως έχεις καμιά ιδέα Ιωάννα μου?

Αν είναι γράψτο. Το πουλάκι1989 επιστρέφει την Παρασκευή και θα έχει καμιά βδομάδα περιθώριο μέχρι να γεννήσει, όπως διαβάζω παραπάνω. Οπότε.....ας βιαστούμε!!!!

Φιλιά σε όλες.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μόλις μου ήρθε μια ιδέα πίνοντας το πρωίνο μου καφεδάκι....... Θέλετε να κανονίσουμε συνάντηση στις 8/3 που είναι ημέρα της γυναίκας, μαζί με τα ζουζουνάκια μας βέβαια στον Peter Pan? Γράψτε ποιές είναι μέσα να κανονίσω έξτρα περιποίηση στον παιδότοπο μιας και τους ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μόλις μου ήρθε μια ιδέα πίνοντας το πρωίνο μου καφεδάκι....... Θέλετε να κανονίσουμε συνάντηση στις 8/3 που είναι ημέρα της γυναίκας, μαζί με τα ζουζουνάκια μας βέβαια στον Peter Pan? Γράψτε ποιές είναι μέσα να κανονίσω έξτρα περιποίηση στον παιδότοπο μιας και τους ξέρω.

Καλημέρα olina

Την επόμενη Δευτέρα είναι ε?

Εκτός απροόπτου θα το ήθελα πολύ. Αρκεί να έχουν χώρο για τα πιο μικρά παιδάκια και κάποιον να τα προσέχει :)

Εκεί που πήγαμε την Παρασκευή είχε άτομο συνέχεια με τα μικρούλια μας κι έτσι κι εγώ ήπια όλο το καφεδάκι μου.

Ας δούμε και τα υπόλοιπα κορίτσια τι θα πουν?


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερούδια,

Και εγώ ΜΕΣΑ ειμαι για Δευτέρα, θα "πεταχτούμε" απο τη Πυλαία για το Πιτερ Παν.

Να δούμε τι θα πεί το πουλάκι1989 ? Μπορεί εκτός Πυλαίας ? Εδώ δεν έχει ωραίο παιδότοπο, έχει ένα που είναι εστιατόριο, γυράδικο, παιδοτοπο, καθόλου φιλόξενο , δεν μ'αρέσει. Βασικά τίποτα δεν έχει εδώ, μετάνοιωσα πικρά που ήρθαμε αλλά δεν εκφράζομαι στον άντρα μου γιατί ετοιμος είναι να μετακομίσει.

Φιλάκιααααα

Επεξεργάστηκαν by mamina

jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια σας διαβαζω γρηγορα γιατι πρεπει να φυγω!!που ειναι ο πιτερ παν??ασχετη εγω με τετοια!!ακομη τουλαχιστον!!θα ξαναμπω βραδακι αλλα ειμαι κι εγω μεσα καποιος θα βρεθει να με πεταξει μιας και εγω δεν οδηγω ακομη!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια σας διαβαζω γρηγορα γιατι πρεπει να φυγω!!που ειναι ο πιτερ παν??ασχετη εγω με τετοια!!ακομη τουλαχιστον!!θα ξαναμπω βραδακι αλλα ειμαι κι εγω μεσα καποιος θα βρεθει να με πεταξει μιας και εγω δεν οδηγω ακομη!!

Νομίζω ότι είναι πίσω από τη fena ή κάπου εκεί. Στον Αη Γιάννη. Δες λίγο στην 1η σελίδα, κάπου το αναφέρει.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

τη φενα που ειναι εκει στο φοινικα κοντα λετε?εγω παντως ειμαι μεσα!!ο αντρας μου μολις μου ειπε πως μπορει να με φερει και αν οχι εκεινος θα ειναι και ο παπους σπιτι!!οποτε να δουμε ποτε και που!!εχει κοπελα για να απασχολει τα μικρα μας?γιατι αλλιως καφε δε θα πιω παλι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τη φενα που ειναι εκει στο φοινικα κοντα λετε?εγω παντως ειμαι μεσα!!ο αντρας μου μολις μου ειπε πως μπορει να με φερει και αν οχι εκεινος θα ειναι και ο παπους σπιτι!!οποτε να δουμε ποτε και που!!εχει κοπελα για να απασχολει τα μικρα μας?γιατι αλλιως καφε δε θα πιω παλι!

Αχ δεν ξέρω. Κι εγώ το ίδιο αναρωτιέμαι. Ας μας πει η olina που ξέρει. Αλλιώς ας πάμε εκεί που πήγαμε προχτές που είχε συνέχεια άτομο και πολλές δραστηριότητες για τα παιδάκια.

Νομίζω είναι πίσω από το υποθηκοφυλακείο Καλαμαριάς ο Πήτερ Παν, αν κατάλαβα καλά. Πίσω από το παλιό fena stock. Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει όποια ξέρει παραπάνω.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Hello kai pali,

Ο Πετερ παν είναι¨..περνάς το υποθηκοφυλάκιο στρίβεις δεξιά και προχωρας ευθεία πάνω. Είναι τεράστιο ΔΕΞΙΑ και φαινεται πανω στο δρόμο.

Αρα θα συναντηθούμε εκεί κορίτσια , μόνο παρακαλώ η ΟΛΙΝΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΨΕΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ.

ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6 ΚΑΙ ΜΙΣΉ ?


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλά θα ρωτήσω, εσείς μανούλες ανατολικά απο που προμηθευεστε κρέατα ? Είναι ένα κρεοπωλείο κοντά στον Αγ.Νικόλαο στη Καλαμαριά αλλά είναι πανάκριβο γμτ. Επαιρνα παλιά απο κεί αλλά το έχουν παρακάνει με τις τιμές και το εκοψα τώρα. Η μαμά μου παιρνει απο το Μασούτη πιστά τα τελευταία χρόνια, δεν μαρεσουν ομως.

Καμια ιδέα ????


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...