Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ


mamina

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μόλις πήρα στον Πυργο των Θαυμάτων δεν έχει πάρτυ την Δευτέρα 8/3. Οπότε πάμε εκεί αυτή την φορά.

Α πήρα κι εγώ. Το ίδιο μου είπαν, αλλά μου είπαν αν θέλουμε να κλείσουμε και κάποια τραπεζάκια. Να τα κλείσουμε? Αν ναι και το κάνει κάποια άλλη, ας είναι κοντά στο σημείο που είναι τα πιο μικρά για να μη σηκώνομαι συνέχεια!

Αντε άντε η Δευτέρα πλησιάζει κι έχω πολλά χρόνια να βγω με μεγάλη γυναικοπαρέα!!!!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Α πήρα κι εγώ. Το ίδιο μου είπαν, αλλά μου είπαν αν θέλουμε να κλείσουμε και κάποια τραπεζάκια. Να τα κλείσουμε? Αν ναι και το κάνει κάποια άλλη, ας είναι κοντά στο σημείο που είναι τα πιο μικρά για να μη σηκώνομαι συνέχεια!

Αντε άντε η Δευτέρα πλησιάζει κι έχω πολλά χρόνια να βγω με μεγάλη γυναικοπαρέα!!!!

Να κλείσω εγω θέλετε? Στο ονομα Ολίνα. 4ρεις μαμάδες και 5 παιδιά? Εγώ 3 παιδιά, Μαmina 1 παιδί, Maeleni 1 παιδί και το Πουλάκι? άλλη είναι που μου διαφεύγει?

Link to comment
Share on other sites

Να κλείσω εγω θέλετε? Στο ονομα Ολίνα. 4ρεις μαμάδες και 5 παιδιά? Εγώ 3 παιδιά, Μαmina 1 παιδί, Maeleni 1 παιδί και το Πουλάκι? άλλη είναι που μου διαφεύγει?

Το πουλάκι έχει 1 μικρότερο από το δικό μου.

Είναι και μια ακόμα κοπέλα, αλλά νομίζω ότι είναι πιο μωράκι το δικό της.

ΤΕΣΠΑ αν θέλεις από μένα λέω ναι εκτός απροόπτου γιατί είμαστε λίγο άρρωστοι σήμερα.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το πουλάκι έχει 1 μικρότερο από το δικό μου.

Είναι και μια ακόμα κοπέλα, αλλά νομίζω ότι είναι πιο μωράκι το δικό της.

ΤΕΣΠΑ αν θέλεις από μένα λέω ναι εκτός απροόπτου γιατί είμαστε λίγο άρρωστοι σήμερα.

ok παιρνω και κλείνω. Οτι τύχη ενημερώνουμε. Περαστικούλια σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ksehasa na sas po kati

Pos tha gnorisoyme i mia tin alli ??

Emena sigoyra tha me katalavete giati tha eimai i pio psili, ksanthia me katagalana matia kai poly adynati me athlitiko soma , enoite,

Maeleni mi gelasis tha se dakgoso sto afti (einai kai tis modas )

Γελάω από μέσα μου! Το πουλάκι θα το γνωρίσουμε λόγω κοιλιάς μάλλον. Τις υπόλοιπες.....χμ δεν ξέρω.

Αν ζήτάνε όλες το τραπέζι που θα λέει "olina" ή αν τους ζητήσουμε να βάλουν ένα καρτελάκι με το όνομα?????

Λέτε να χαθούμε??????


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Γελάω από μέσα μου! Το πουλάκι θα το γνωρίσουμε λόγω κοιλιάς μάλλον. Τις υπόλοιπες.....χμ δεν ξέρω.

Αν ζήτάνε όλες το τραπέζι που θα λέει "olina" ή αν τους ζητήσουμε να βάλουν ένα καρτελάκι με το όνομα?????

Λέτε να χαθούμε??????

Σιγά που θα πάμε και θα χαθούμε!!!!!!!!!! Εγώ είπα να κρατάμε ένα λουλουδάκι χα!χα! Αν και με την mamina πρέπει να είμαστε δίδυμες......... !!!!!!!!!!!!!!! Πάντος τα τραπέζια περιμένουν στο ονομά Ολίνα θα τα πούμε απο κοντά επιτέλους. Πως είναι ο Γρηγοράκης μας?

Link to comment
Share on other sites

Σιγά που θα πάμε και θα χαθούμε!!!!!!!!!! Εγώ είπα να κρατάμε ένα λουλουδάκι χα!χα! Αν και με την mamina πρέπει να είμαστε δίδυμες......... !!!!!!!!!!!!!!! Πάντος τα τραπέζια περιμένουν στο ονομά Ολίνα θα τα πούμε απο κοντά επιτέλους. Πως είναι ο Γρηγοράκης μας?

Είναι καλά με λίγες μυξούλες παροδικές. ελπίζω ως τη Δευτέρα να είμαστε καλά. Αλλιώς θα έρθω μόνη μου!!!!!!! Δε το χάνω!!!!!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...