Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ


mamina

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, λοιπόν να σας ενημερώσω που είναι ο Peter Pan μόλις περνάς την Φένα έχοντας την Φένα στο δεξί χέρι προχωράς πιο κάτω συναντάσ την Εστία (φούρνος) και στρίβεις δεξιά η οδός λέγεται Στρ. Σαράφη στο 55 είναι ο παιδότοπος. Αλλά όπου ρωτήσεις στην περιοχή θα σου πούνε. Μιλάμε τώρα για τις 8/3? Άντε θα χαρώ να βρεθούμε. Βάλτε τα καλά σας και να κρατάτε το λουλουδάκι στο χέρι να σας γνωρίσω.............................χα!χα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Hello kai pali,

Ο Πετερ παν είναι¨..περνάς το υποθηκοφυλάκιο στρίβεις δεξιά και προχωρας ευθεία πάνω. Είναι τεράστιο ΔΕΞΙΑ και φαινεται πανω στο δρόμο.

Αρα θα συναντηθούμε εκεί κορίτσια , μόνο παρακαλώ η ΟΛΙΝΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΨΕΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ.

ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6 ΚΑΙ ΜΙΣΉ ?

Κι εγώ αναρωτιέμαι το ίδιο.

Olina διαφώτισέ μας, είναι σημαντικό. Ο δικός μου είναι μικρός. Δεν μπορεί να είναι με τα μεγάλα παιδάκια κι επίσης αν δεν έχει κανέναν δεν θα με αφήσει σε ησυχία!!!!!

Εγώ να πω κατά τις 7 για μας, γιατί ξυπνάμε αργά και μέχρι να ετοιμαστούμε.......


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!εμεις μενουμε πανοραμα και παιρνουμε απο ενα κρεοπωλειο στη θερμη καταπληκτικο κρεας..αλλα φανταζομαι θα σου πεφτει μακρυα..οσο για το μασουτη αγοραζαμε απο κει πριν ανακαλυψουμε το κρεοπωλειο αυτο και νομιζω πως δεν εχει ασχημη ποιοτητα στο κρες του

Link to comment
Share on other sites

Το ότι θα υπάρχει κοπέλα θα υπάρχει "τι τα έχουμε τα μέσα!!!!!" απλά απο πείρα μιλάω σαν μαμά στην ηλικία του Γρηγοράκι είναι λίγο και στο παιδάκι εμένα ο δικός μου ξεκόλλησε να ΄παίξει άνετα μετά τα 2 σε παιδότοπο. Πάντος είναι καλά τα κορίτσια εκεί εγώ είμαι ευχαριστημένη και είναι πολύ καθαρός. Εξάλλου μια δοκιμή θα σας πείσει βεβαια μην σας πάρω στο λαιμό μου εάν θέλετε αλλου πες τε το. Κορίτσια μίλησα μαζί με την υπεύθηνη αλλά την 8/3 και 9/3 έχει πάρτυ και δεν θα το προτεινα για τα μικρούλια σας να το κανονίσω 10/3? θα είναι χαλαρά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ασχετο αλλά θα ρωτήσω, εσείς μανούλες ανατολικά απο που προμηθευεστε κρέατα ? Είναι ένα κρεοπωλείο κοντά στον Αγ.Νικόλαο στη Καλαμαριά αλλά είναι πανάκριβο γμτ. Επαιρνα παλιά απο κεί αλλά το έχουν παρακάνει με τις τιμές και το εκοψα τώρα. Η μαμά μου παιρνει απο το Μασούτη πιστά τα τελευταία χρόνια, δεν μαρεσουν ομως.

Καμια ιδέα ????

Εγώ παίρνω κρεατάκι για την ζουζούνα μου από ένα κρεοπωλείο με βιολογικά, στην Στ.Τάττη στην Αγία Σοφία. Είναι πάρα πολύ καλά, πεντανόστιμα και από τιμές, για βιολογικά, αρκετά καλές, το ποντίκι για παραδειγμα το έχει περίπου 15,00? το κιλό. Για μας παίρνω από ένα χασάπη στην γειτονιά της μαμάς μου, στην Λ.Στρατού αλλά τώρα με είπαν για έναν καλό στον Τρίλοφο και λέω να δοκιμάσω και από εκεί.

Οσο για την συνάντηση, εμείς δυστυχώς δεν μπορούμε Τετάρτη, μόνο Δευτέρες :( Ελπίζω η επόμενη συνάντηση να γίνει Δευτέρα! Ελπίζω να περάσετε τελεια :)


tt66427.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nai koritsia pame alloy tin Deftera kai sto Piter pan mia alli mera

As pame sto pyrgo pou eimastan me ti maeleni , an thelete vevea

Ego mesa gia Deftera, Tetarti den mporo o antras moy paizei podosfero

Επεξεργάστηκαν by mamina

jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Nai koritsia pame alloy tin Deftera kai sto Piter pan mia alli mera

As pame sto pyrgo pou eimastan me ti maeleni , an thelete vevea

Ego mesa gia Deftera, Tetarti den mporo o antras moy paizei podosfero

Δεν θυμάμαι που έβαλα την κάρτα να ρωτήσω μήπως έχουν κι εκεί κανένα πάρτυ.

Olina εσύ θα είσαι σύμφωνη για το άλλο που λέμε?


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι που έβαλα την κάρτα να ρωτήσω μήπως έχουν κι εκεί κανένα πάρτυ.

Olina εσύ θα είσαι σύμφωνη για το άλλο που λέμε?

Καλημέρα κοριτσια!!! Τις ελευταιες μέρες έχω γίνει πρωινή αλλά το βράδυ δεν με αφήνει ο μικρός. Για πες τε μου έτσι είναι τα αγοράκια με τις μαμάδες? Τρελλό έρωτα με έχει. Όλα τα θέλει απο μένα ΄λλαγμα, ντύσιμο, μπάνιο, τάισμα Ο Λ Α !!!! Αφού έρχετε η μαμά μου να με ξεκουράσει και δεν θέλει τιποτα απο γιαγιά και απο κανέναν γενικώς. Ευτυχώς όταν φεύγω για καμία δουλειά δεν κλαιει. (κάτι είναι και αυτό). Τα κορίτσια μου και αυτά με έχουν τρέλλα απλά σε πιο ήπιους τόνους. Εκτος απροόπτου με τα 3 πιτσιρίκια μου και εγώ μέσα είμαι. Τι ώρα λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!!! Τις ελευταιες μέρες έχω γίνει πρωινή αλλά το βράδυ δεν με αφήνει ο μικρός. Για πες τε μου έτσι είναι τα αγοράκια με τις μαμάδες? Τρελλό έρωτα με έχει. Όλα τα θέλει απο μένα ΄λλαγμα, ντύσιμο, μπάνιο, τάισμα Ο Λ Α !!!! Αφού έρχετε η μαμά μου να με ξεκουράσει και δεν θέλει τιποτα απο γιαγιά και απο κανέναν γενικώς. Ευτυχώς όταν φεύγω για καμία δουλειά δεν κλαιει. (κάτι είναι και αυτό). Τα κορίτσια μου και αυτά με έχουν τρέλλα απλά σε πιο ήπιους τόνους. Εκτος απροόπτου με τα 3 πιτσιρίκια μου και εγώ μέσα είμαι. Τι ώρα λέτε?

Την ίδια που έιχαμε πει, 6:30 με 7:00, αρκεί να είμαστε καλά μέχρι τότε, γιατί κοιμηθήκαμε με πυρετό.

Απλά θα ήθελα να κάνω ένα τηλ να δω αν μπορούν να μας καλύψουν.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...