Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Recommended Posts

οχι ..δε συμφωνω.!!!!...δεν ειναι δυνατον να σκεφτεσαι ετσι ρε κοριτσι μου ...ειπαμε ...

σκεψου το λιγο καλυτερα:rolleyes:

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

φοβαμαι οτι τα λογια μου εν βρασμο ψυχης παρεξηγηθηκαν,ειναι και το θεμα τοσο ευαισθητο που με συγκινει,ηθελα να πω πριν

....................................................................................................

......................................................................................................

.......................................................................................................

........................................................................................................

ελπιζω να εγινα κατανοητη


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

φοβαμαι οτι τα λογια μου εν βρασμο ψυχης παρεξηγηθηκαν,ειναι και το θεμα τοσο ευαισθητο που με συγκινει,ηθελα να πω πριν

....................................................................................................

......................................................................................................

.......................................................................................................

........................................................................................................

ελπιζω να εγινα κατανοητη

να προσεχεις τι λες λοιπον! αντε γιατι ...πολλα μας ειπες!!!

να αιτιολογεισ αλλη φορα και να εχεισ αποδειξεισ και οχι λογια του αερα ..!!!!

χααχαχαχαχχαχαχαχααχ


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

ενα ωραιο θεμα ειχα βρει και εγω να μιλαω και ερημωσε.θα μιλησω μονη μου

.........................................................................................................

.........................................................................................................

.........................................................................................................


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

ενα ωραιο θεμα ειχα βρει και εγω να μιλαω και ερημωσε.θα μιλησω μονη μου

.........................................................................................................

.........................................................................................................

.........................................................................................................

χααχαχαχαχαχαχ...........ρε γαμωτο σου !!!! παλι τα ιδια μας λες...αλλαξε θεμα ..αυτο το εχουμε ηδη λυσει!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

χααχαχαχαχαχαχ...........ρε γαμωτο σου !!!! παλι τα ιδια μας λες...αλλαξε θεμα ..αυτο το εχουμε ηδη λυσει!

ε αμα το λυσατε να την κανω και εγω,δεν ειμαι για βαριες συζητησεις,ειμαι του ελαφρου ρεπερτοριου

και για να μην ξεχνιομαστε....................................................................


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ε αμα το λυσατε να την κανω και εγω,δεν ειμαι για βαριες συζητησεις,ειμαι του ελαφρου ρεπερτοριου

και για να μην ξεχνιομαστε....................................................................

εμ ..τι θες βρε κοπελια και χωνεσαι σε συζητησεις...επιπεδου ..???

βλεπεις ,εδω ,ειμαστε μια -μια διαλεχτες..,υπαρχει μια ακαδημαικη κουβεντα υψηλου επιπεδου.!!!:tongue::tongue:Δεν μπορεις λοιπον να ανοιγεις την μμμπορτα και να μπουκαρεις μεσα ?????:evil::shock::-P:razz::-P


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

εμ ..τι θες βρε κοπελια και χωνεσαι σε συζητησεις...επιπεδου ..???

βλεπεις ,εδω ,ειμαστε μια -μια διαλεχτες..,υπαρχει μια ακαδημαικη κουβεντα υψηλου επιπεδου.!!!:tongue::tongue:Δεν μπορεις λοιπον να ανοιγεις την μμμπορτα και να μπουκαρεις μεσα ?????:evil::shock::-P:razz::-P

τοσο χαλια ε?μπουκαρα σε σαλονια απ τα αλωνια.αχ η ερμη.

θα γυρισω λοιπον στον μπαξε μου και τις ντοματες μου που δεν μου κλεινουν την πορτα καταμουτρα:tongue::tongue::tongue::tongue:


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

εγώ διαφωνώ με όλες σας

...............................................................................

..................................................................................

..................................................................................

και αν εξακολουθείτε να μην καταλαβαίνετε, ξαναρωτήστε με:tongue::tongue::tongue::tongue:


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

...ειστε εκτος θεματος ολες!...να φυγετεε ....να πατε αλλου !!:tongue::tongue:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμείς όλες είμαστε εντός θέματος!

Η θέματοθετρια είναι εκτός θέματος.

Λοιπόν έχω μια απορία. ................................. Η. ........................... Θέλω την γνώμη σας

ειναι θεμα που χωραει συζητηση ετσι που το θετεις,και αν και ειναι αρκετα προσωπικο θα πω την γνωμη μου ελπιζωντας οτι δεν θα με πειτε παλι εκτος; θεματος..............................

.......................................................................................................

........................................................................................................

........................................................................................................

απο την αλλη βεβαια............................................................................

...............................................................................................


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

α και δεν εχετε πιασει το νοημα τησ κουβεντας,,τοποθετειστε πολυ σωστα....για συνεχιστε ....:confused::evil::-P:razz::-P


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...