Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Recommended Posts

μια κουβεντα θα πω μονο και ας μου πειτε οτι εχω αδικο!!!"..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

....εχεις αδικο...,παλι στραβα τα βλεπεις .....:(


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

κατσε να το δω ισια λοιπον................................................................................................................................................................................................................................................................................ μη μου πεις οτι και τωρα διαφωνεις??????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Διαφωνώ...animaatjes-stippen-36127.jpg[/

Ωχ. Αυτή η διαφωνία μου φαίνετε σηκώνει φασαρία.

Εγώ έχω να προτείνω ειρήνη κ .......................................

ΕΛΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ...ΣΧΕΣΕΙΣ....και στο θεμα ..."μονο για δυο λογουσ παντρευτηκα" ...θα σου ..γυρισει το ματι ..αν δεισ τι γραφει καποιοσ!!!!! ελα ελα !


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

δε μου αρεσει να επαναλαμβανομαι αλλα νομιζω οτι ειναι καπως ετσι"....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ath_gal1 νομιζω καταλαβα που ηθελες να γραψεις κ απο την συγχυση σου μπερδευτηκες!

μην συγχυζεσαι ομως κοριτσι μου γιατι εισαι σε φαση προσπαθειας κ δεν θελουμε νευρακια!!

ενταξει καλη μου?? :D:D

ααα κ μην ξεχνιομαστε..............................................................................................................................................................................................................................


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλε μ αρεσει πολυ το ολο θεμα... που ηθελα να προσθεσω...................................με συνεπεια να................

χωρις κανενα ενδιασμο!!!............

θα..... :rolleyes:......θα........... :rolleyes:........θα...... :rolleyes:......!!!!!!!!.......................:P;):D


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

επιτελους συνανταω ανοιχτομυαλους ανθρωπους που βλεπουν πολυπλευρα το θεμα.

εγω που λετε..................................................................................

..................................................................................................

....................................................................................................

και μετα...........................................................................................

....................................................................................................

μην σας κουραζω ομως,καλη σας μερα


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

Ονείρουλα σοβαρά? Ρε συ εκείνα με το στόμα ανοιχτό:eek:

.

Μπράβο,λοιπόν στην αρχή έτσι όπως το διάβασα βιαστικά κατάλαβα αυτό ..................... Ε λέω κάτι δεν μου βγαίνει καλά,το ξαναδιάβασα κ μετά κατάλαβα ότι λες αυτό ................................................

Link to comment
Share on other sites

αχαχχαχα.. α ρε κοριτσια ..σοβαρολογειτε?

στα αληθεια η............ και μετα..............................

απο .............................

απιστευτο - απιστευτο!!!!

για εξηγειστε μου πως εγινε...............................?


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...