Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Τι κάμετε κορίτσια μου !!! Μου έκλεισαν το πρώτο υπέρηχο να δπυμε πως προχωράμε κ εάν είναι όλα καλα στις 7 εβδομάδες … αλλά νιώθω τρομερή αδυναμία … λαχάνιασμα θέλω να είμαι μόνο στο κρεβάτι να κοιμάμαι … μήπως μου λείπει Σίδηρος ; Τους πήρα τηλέφωνο σήμερα αλλά δεν με έχουν καλέσει ακόμα πίσω .. 

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ πιστεύω πως έγινε ........................... Κ μετά .................. Και περίπου Στο τέλος .........................

Αααααά βαρέθηκα να γράφω πολύ μεγάλη ιστορία

εε... με κουρασες .....κατεβατα ολοκληρα!

τελικα ηταν .................................ενω ξεσκονιζε...........................................μεγαλυτερο απο ....................................για να τελειωσει καποια στιγμη???


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια ξεχνατε ενα βασικο στοιχειο.το..............................................

......................................................................................................

για σκεφτειτε το

ξεκινησαμε με μια σκεψη το θεμα αυτο,και η πρωτη σκεψη ηταν αυτολεξης αυτη.........

και φυσικα μετα εβαλε ο καθενας ην ιδεα του αλλα τελικα το βασικο θεμα ειναι το αρχικο .........


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock::shock:

Θα σας τα πω όλα αναλυτικά κι από την αρχή

...........................................................................................................

......................................................................................................

.....................................................................................................

.....................................................................................................

........................................................................................................

........................................................................................................

........................................................................................................

........................................................................................................

.......................................................................................................

................................................................................................... και .....................................................................................................

..................................................................................................

μετά μου είπανε ...............................................................................

...................................................................................................

....................................................................................................

τελικά...................................!!! Σωστή;;; Soryy για το σεντόνι....:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock::shock:

Θα σας τα πω όλα αναλυτικά κι από την αρχή

............. και .............................................................................................

..................................................................................................

μετά μου είπανε ...............................................................................

τελικά...................................!!! Σωστή;;; Soryy για το σεντόνι....:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

καλημερα κοπελια...εκει στην τεταρτη γραμμη ..δεν μπορω να βγαλω νοημα ...

δεν μου το εξηγεις καλυτερα???

εμενα καποτε...............................................................δεν πηγα ............................................................3 μερες μονο....

ισως και να ηταν αυτο ...................................τι να πω ...:(


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοπελια...εκει στην τεταρτη γραμμη ..δεν μπορω να βγαλω νοημα ...

δεν μου το εξηγεις καλυτερα???

εμενα καποτε...............................................................δεν πηγα ............................................................3 μερες μονο....

ισως και να ηταν αυτο ...................................τι να πω ...:(

Κάτσε να σου εξηγήσω εγώ που νομίζω πως κατάλαβα,η κοπέλα λέει ότι .............................. Κ ..................... Κάτσε τώρα μπερδεύτηκα μήπως λέει ...................... Α δεν μπορώ από την πολύ σκέψη πόνεσε το κεφάλι μου.

Λες να λέει αυτό ....................................... Ή αυτό ........................ Κοίτα που νόμιζα πως το κατάλαβα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοπελια...εκει στην τεταρτη γραμμη ..δεν μπορω να βγαλω νοημα ...

δεν μου το εξηγεις καλυτερα???

εμενα καποτε...............................................................δεν πηγα ............................................................3 μερες μονο....

ισως και να ηταν αυτο ...................................τι να πω ...:(

:(:(:( τι να πω για την περίπτωσή σου...ένα πράγμα μόνο .................... μα 3 μέρες μόνο;;.......................Εγώ για 2 ήξερα.........................................................................και................

αλλά.................................................κρίμα.......................:cry:

Κάτσε να σου εξηγήσω εγώ που νομίζω πως κατάλαβα,η κοπέλα λέει ότι .............................. Κ ..................... Κάτσε τώρα μπερδεύτηκα μήπως λέει ...................... Α δεν μπορώ από την πολύ σκέψη πόνεσε το κεφάλι μου.

Λες να λέει αυτό ....................................... Ή αυτό ........................ Κοίτα που νόμιζα πως το κατάλαβα

Μισό να σας κάνω πιο λιανά την τέταρτη γραμμή....έλεγα πως.................. γιατί............................και μετά.............αλλά...............δεν................και............αυτά!! Ελπίζω να το καταλάβατε τώρα...;):tongue::D

Link to comment
Share on other sites

:(:(:( τι να πω για την περίπτωσή σου...ένα πράγμα μόνο .................... μα 3 μέρες μόνο;;.......................Εγώ για 2 ήξερα.........................................................................και................

αλλά.................................................κρίμα.......................:cry:

Μισό να σας κάνω πιο λιανά την τέταρτη γραμμή....έλεγα πως.................. γιατί............................και μετά.............αλλά...............δεν................και............αυτά!! Ελπίζω να το καταλάβατε τώρα...;):tongue::D

ελα βρε ..............σοβαρα....................???????? αυτο ηταν οταν ελεγες .....................................και μετα..................................................................πως συνεβη το ολο θεμα .......................

για πες??????


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κάτσε να σου εξηγήσω εγώ που νομίζω πως κατάλαβα,η κοπέλα λέει ότι .............................. Κ ..................... Κάτσε τώρα μπερδεύτηκα μήπως λέει ...................... Α δεν μπορώ από την πολύ σκέψη πόνεσε το κεφάλι μου.

Λες να λέει αυτό ....................................... Ή αυτό ........................ Κοίτα που νόμιζα πως το κατάλαβα

............μιλαμε τωρα που διαβασα και αυτο .......................γαμώ ειναι !

απλα μπερδευτηκα λιγακι..................................τελικα ομως ................................τα εξηγεις πολυ τζιτζι................


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Το παλεύω να τα πω όσο πιο κατανοητά και πιο ...........................Μπορώ! Την .................. Λέξη αυτή πρώτη φορά μην διάβασα πιο πανω κ μου φάνηκε κάπως κ δύσκολη αλλά από δω και πέρα η λέξη ..................... Θα υπάρχει συνέχεια στο λεξιλόγιο μου.

Link to comment
Share on other sites

...........και η απαντηση !!!!!................++++++++++++++++++++++++++...........342,8 χοριακη!!!!!!!.......................


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...