Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωραίο θέμα .........................:D

ελπιζω να εχουμε πολλες απαντησεις!χααχχααχαχαχαχαχ


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


ρε τι ειστε εσεις βρεηηηηη...

αλλου ηθελα να ριξω απαντηση και ανοιξα καταλαθοσ θεμα...καιδεν σβηνει το ατιμο!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε μην το χαλας τωρα και ειχα πολλα να πω πανω στο θεμα,ειναι το στοιχειο μου,ξεκιναωωω

..........................................................................................................

..........................................................................................................

και

...........................................................................................................


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε μην το χαλας τωρα και ειχα πολλα να πω πανω στο θεμα,ειναι το στοιχειο μου,ξεκιναωωω

..........................................................................................................

..........................................................................................................

και

...........................................................................................................

θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου!!!.................................................................................................................................................................................................................................................................................και μια μικρη παρενθεση απο μενα..........................................................................................................................................

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου!!!.................................................................................................................................................................................................................................................................................και μια μικρη παρενθεση απο μενα..........................................................................................................................................

λες ε?αυτη η παρενθεση σου δινει αλλη τροπη στο θεμα

.........................................................................................................

..........................................................................................................

..........................................................................................................

αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη περι αυτου


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

λες ε?αυτη η παρενθεση σου δινει αλλη τροπη στο θεμα

.........................................................................................................

..........................................................................................................

..........................................................................................................

αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη περι αυτου

οχι ..δε συμφωνω.!!!!...δεν ειναι δυνατον να σκεφτεσαι ετσι ρε κοριτσι μου ...ειπαμε ...

σκεψου το λιγο καλυτερα:rolleyes:

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...