Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

καλημερα!

βανεσσα ελπίζω να μην αδιαθέτησες!

μανουνιτα μου συντομα θα ερθει και η σημερα μας να χαρισουμε στα παιδακια μας αδελφακι!ακους Μηλιτσα??!

Ελενη νομιζω οτι πρεπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να παρεις και αλλη γνωμη ,δυστυχως υπάρχουν πολλοι γιατροι που τους ενδιαφερει μονο το χρημα!

η οωρηξια πρεπει να παρακολουθειτε σιγουρα αλλα με σαλπιγγογραφια??καλα εκανες βεβαια και την εκανες σου εφυγε ενα αγχος σιγουρα!

μαγδουλα μου και εμεις σε αγαπαμε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα. Ελενίτσα μου, θα πάρεις σίγουρα και μια δεύτερη γνώμη. Αφού τόσα κορίτσια έίχαν το ίδιο πρόβλημα και με χάπια το αντιμετώπισαν, γιατί να μην μπορείς κι εσύ το ίδιο;; και όντως υπάρχουν γιατροι που σε στέλνουν αμέσως για εξωσωματική, αλλά εμείς δεν χρειάζεται να τους ακούσουμε αμέσως. Εξαντλούμε κάθε πιθανότητα και μετά βλέπουμε. Να σκέφτεσαι θετικά., ότι είναι καλά οι σάλπιγγες και η μήτρα. Τα άλλα με σωστό γιατρό αντιμετωπίζονται.

Τώρα που λέμε για ωορρηξία, ούτε εγώ έκανα ποτέ παρακολούθηση ωορρηξίας. Η πα΄λιά γιατρός είπε ότι από τη στιγμή που έμεινα μια φορά έγκυος δεν τίθεται θέμα ούτε για ωορρηξία δική μου, ούτε για σπέρμα του άντρα μου. Αλλά εγώ κορίτσια θα το ψάξω. Πρέπει να ξέρω γιατί δεν μένω έγκυος. Εντάξει, μια σαλπιγγούλα έχω, αλλά πέρασαν τόσοι μήνες. 8 για την ακρίβεια. Πώς άλλα κορίτσια με μία σάλπιγγα μένουν;;Θα τακτοποιήσω τώρα το θέμα των μυκήτων ( αχ!) και θα πω στη νέα γιατρό να τα ψάξουμε όλα. Να δω τι γίνεται και με τον παλιοπολύδα ( αν έχω ή όχι) να κάνει και ο άντρας μου σπερμοδιάγραμμα, να ξέρουμε πως να κινηθούμε. Μέχρι τέλος Μαιου θα τα έχω δει όλα αυτά ( εκτός των μυκήτων που δεν ξέρω τελικά πως να τους αντιμετωπίσω. Δεν πειράζει)

Βανέσα μακάρι να είσαι έγκυος. Φιλιά σε όλες.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

θυμαστε που σας ειπα και εγω οτι πηγα σε 3 γιατρους, ρωτησα αλλους 2 τηλεφωνικως και ακρη δε βρηκα!που ειχα αιμορραγια μετα τη 15ημερα μεχρι την περιοδο αλλα σταγονες καθε μερα...λες για 2η γνωμη, εγω λεω και για τριτη...αστα βραστα, δεν ξερεις ποιον να εμπιστευτεις πια. ειχα κανει ορμονικες, αλλος τις εβλεπε καλες, αλλος οχι!απιστευτο ηταν.

κοριτσι (ελενη) μη στεναχωριεσαι και παρε μια 2η γνωμη οπωσδηποτε!

φιλακια σ ολους και καλη βδομαδα ευχομαι σε ολους μας


Κατερινούλα και Γιαννάκη σας λατρευω!!

Link to comment
Share on other sites

ελενιτσα μου,αφου πανω κατω ολες τα ιδια σου ειπαμε,παρε και μια δευτερη γνωμη. Αντι να πανηγυριζεις σημερα για τη σαλπιγγογραφια που ηταν καλη,καθεσαι και σκας. Α,περιμενω μνμ να σε παρω τηλ το πρωι. Μετα τις 10,γιατι ειμαι και υπναρουδικο. Αggela μου σου ευχομαι να απαλυνει ο χρονος τη στεναχωρια και το κενο που νιωθεις και να χαρεις συντομα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη. Καλε κατσε εδω στην παρεϊτσα μας,που πηγες? Νgeο μου,καλε γιατι εξαφανισες την κατερινουλα,ασπλαχνη μανα? Μαγδουλα μου,κι εγω σαγαπαω. Εχεις παντα μια γλυκεια κουβεντα για ολες μας... Και μια ανοιχτη αγκαλια για ολες. Πως να μη σαγαπαμε,βρε? Βανεσσα,μακαρι να εισαι εγκυουλα. Που εξαφανιστηκεςσημερα?και δε μπηκες ουτε στο ποτε θα γινω επιτελους μανουλα? Μανουτιτα μου,χαλαρωσε λιγο. Ειναι λογικο να φοβασαι. Κι εγω καθε φορα που κανω τεστ παπ εχω αγωνια για το αποτελεσμα. Ολα καλα θα ειναι. Μαργκι μου,εσυ μουδωσες την ιδεα κιανοιξα το θεμα για να χαλαρωσουμε. Ομως προσεξε,γιατι τον πελαργο δεν τον σβησανε,απλα τον κλειδωσανε.επειδη σε νιωθω λιγο αγχωμενη παλι,και με το δικιο σου ισως,αν ξαναπεσεις ψυχολογικα θα σεκβιασω. Θα βρω την απαντηση με τις υποσχεσεις σου και θα την ανεβαζω συνεχεια,μετα απο καθε σου απαντηση για να τη βλεπεις. Ειμαι παλαβη εγω. Προσεχε. Κραταω αποδεικτικα στοιχεια... Καλα θα κανεις να το ψαξεις λιγο,ομως μη μου αγχωνεσαι...Εγω δουλευα το πρωι,το μεσημερι ξεραθηκα,το απογευμα προκοψα κι εκανα τα πασχαλινα κουλουρια επιτελους και ασχοληθηκα με τα λουλουδακια μου και τωρα αφου σας ζαλισα παω για νανι.


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως Μηλιτσα ουτε ποτε θα αδιαθετησω δεν υπολογισα!!

αν δεν εχω αδιαθετησει μεχρι τις 1/5 τοτε θα ψαχτω!α δεν εχω δωσει και λιγα στα τεστ και τις χοριακες!!

κανω οποτε εχω ορεξη ειτε εγω ειτε ο αντρας μου και νιωθω πιο καλα....πηγα και στην εκκλησια την Κυριακη και μου εκανε καλο!

ειχα πεσει πολυ.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγω σας αγαπάω γιατι με ανεβάζετε όταν πεφτω και με κάνετε να γελάω οταν στεναχωριέμαι!!!!!!!

Βανέσσα μου που εισαι κοπέλα μου στο κόκκινο εχει φτάσει η αγωνία!!! Μακάρι να ειναι θετικά τα αποτελέσματα!!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σ ολους

μηλιτσα τι εννοεις που εξαφανισα την κατερινουλα;;;

εγω παλι κοριτσια δεν σκεφτομαι τιποτα, δεν αναμενω τιποτα, απλα σκεφτομαι το σημερα και καθολου πλεον το αλλο θεμα, βαρεθηκα, ο αντρας μου μου λεει να συνεχισουμε εγω εκλεισα για αυτο το μηνα και αν ειναι να εκατσε καλως αλλιως παμε για αλλα.

τα παιδια σχολειο εχουν ξεφυγει, τα νευρα μου, εχουν αυξηθει και οι απουσιες 30% και τρελαθηκαν ,ολο την κανουν και προσπαθω να τα μαζεψω. αφηστε τα!

θελω να βαλω και κατι λουλουδακια στο μπαλκονι και κανενα μεσα στο σπιτι, σε διακοσμητικο δηλαδη, ψευτικο αν και ειδα μια απιστευτη γλαστρα με μια νταλια (αν θυμαμαι καλα) τελεια, αλλα δεν θυμαμαι αν ειναι για μεσα η για εξω!ειμαι λιγο ασχετη σε αυτα!


Κατερινούλα και Γιαννάκη σας λατρευω!!

Link to comment
Share on other sites

Οχι, όχι Μηλίτσα μου!!!Μην ανεβάσεις τα μηνύματα μου, τα θυμάμαι, η χαζή, μην νομίζεις. Δεν θα το ξανακάνω, το υπόσχομαι. Παρασύρθηκα από την Ελενίτσα μας και αυτά που έλεγε για ωορρηξία, γι' αυτό έκανα αυτές τις σκέψεις. Εχω ηρεμήσει, αλήθεια λέω. Ρωτήστε και τον άντρα μου, που δεν τον κυνηγάω πλέον με το πιστόλι! Κι αν με ρωτήσεις σε ποια μέρα είμαι, δεν ξέρω να σου πω...Είδες πρόοδος!!!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

. Αggela μου σου ευχομαι να απαλυνει ο χρονος τη στεναχωρια και το κενο που νιωθεις και να χαρεις συντομα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη. Καλε κατσε εδω στην παρεϊτσα μας,που πηγες?.

σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου και σε εσένα το εύχομαι γρήγορα!!!;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σ ολους

μηλιτσα τι εννοεις που εξαφανισα την κατερινουλα;;;

εγω παλι κοριτσια δεν σκεφτομαι τιποτα, δεν αναμενω τιποτα, απλα σκεφτομαι το σημερα και καθολου πλεον το αλλο θεμα, βαρεθηκα, ο αντρας μου μου λεει να συνεχισουμε εγω εκλεισα για αυτο το μηνα και αν ειναι να εκατσε καλως αλλιως παμε για αλλα.

τα παιδια σχολειο εχουν ξεφυγει, τα νευρα μου, εχουν αυξηθει και οι απουσιες 30% και τρελαθηκαν ,ολο την κανουν και προσπαθω να τα μαζεψω. αφηστε τα!

θελω να βαλω και κατι λουλουδακια στο μπαλκονι και κανενα μεσα στο σπιτι, σε διακοσμητικο δηλαδη, ψευτικο αν και ειδα μια απιστευτη γλαστρα με μια νταλια (αν θυμαμαι καλα) τελεια, αλλα δεν θυμαμαι αν ειναι για μεσα η για εξω!ειμαι λιγο ασχετη σε αυτα!

Νgeο μου,ειχα συνηθισει στην υπογραφη σου το κατερινουλα μου σε λατρευω,ομως μπορει να μπερδευτηκα και να ηταν στο αρχικο παρεντς μονο. Η νταλια απ οτι ξερω ειναι εξωτερικου χωρου οπως και τα περισσοτερα λουλουδια. Ειναι ευαισθητο φυτο στις αρρωστιες. Εγω θα σουλεγα αμα δεν ξερεις απο φυτα πολλα να πας σε ενα φυτωριο και να ρωτησεις ολες τις λεπτομερειες. Και να ξεκινησεις απο ευκολα στη συντηρηση δηλαδη ανθεκτικα φυτα. Ρωτα να σε συμβουλεψουν. Α,τα παιδια εχουν δικιο! Ποιος εχει ορεξη για μαθημα? Ροδα τσαντα και κοπανα Fοr ever! Επιστρεφωωω

ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ατιμη κοινωνια! Ειμαι δουλεια,γιαυτο αργω! Μαργκι μου,ενταξει βρε! Δεν την ανεβαζω ακομα! Αγγελα μου,σευχαριστω πολυ πολυ! Μαριαεφη μου,μπραβο! Τοπιασες το νοημα... Βγαινω να κανω δουλειες. Θα μπω αργα. Ειναι απειλη αυτο!χε χε


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

α,ξεχασα να σας γραψω τα νεα μου. Εχω αγωνια,γιατι αυριο το πρωι θα παω να δω εναν κοπτοραπτη που βρηκα ευκαιρια να τον δοκιμασω και να δω αν μου κανει να τον καπαρωσω. Μετα κατευθειαν δουλεια. Οποτε,ολη μερα εξω θα ειμαι αυριο. Και θα πρεπει να μαγειρεψω κλπ σημερα. Γιαυτο μαλλον δε θα μπω. Στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια στη μανουτιτα μας για αυριο. Και περιμενω νεα απ τη Βανεσσα.ευχομαι τα καλυτερα! Φιλακια


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν πηγα στον γιατρο τον πηρα τηλ μου εδωσε κρεμουλα και θα παω την Δευτέρα!!!

Μου ειπε να παρω dectarin εξωτερικά και Μycomicen εσωτερικά!!!

Πολυ αγαπη εχει με τα Mycomicen!!!!

Πηγα τις πήρα αλλα αποφάσισα να βάλω μόνο την dactarin που μου ειπε και η φαρμακοποιος οτι δεν βλάπτει και την Δευτερα που θα παω θα ξερω εαν ειμαι ή οχι και αν χαπακοθώ ή οχι!!!!!!!!

Τωρα εχω ηρεμηση λιγάκι!!! Παω για υπνο για να μην το σκεφτομαι!!!!!!!!!

Καληνυχτα


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σου Μάγδα. Να μην βάλεις την mycomicene ακόμη. Περίμενε και θα δεις...Εγώ θα πάρω τα αποτελέσματα της καλλιέργειας την Τετάρτη το απόγευμα. Είμαι σίγουρη ότι έιναι μύκητες. Το θέμα είναι να μην μου βρουν κι άλλο μικρόβιο! Μακάρι να καθαρίσω κάποια στιγμή...Σκέφτομαι πολύ σοβαρά το θέμα του ομοιοπαθητικού, αν δεν μπορέσω να απαλλαγώ σύντομα. Τι γνώμη έχετε για αυτο;;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Μargi μου γνωστη μου ειχε το ιδιο πρόβλημμα με το που έκανε το 2 παιδάκι της καθάρισε τελειως χωρις να κάνει τπτ άλλο απολύτως!!!!!! αρα θα ηρεμησουν και οι δικιες μας οι ορμόνες!!! σκεψου και οτι οι καθημερινες επαφες που εχουμε γιατι ειμαστε στις προσπάθειες χειροτερευουν την κατάσταση μη σου πω οτι φταινε κιολας!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...