Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου ! Μου έλειψε η παρέα σας ;) ελπίζω να μου είστε καλα κ εσείς και τα μωρά και σας ! Είχα μια περιπετειουλα.. Είδα λίγο ροζ αίμα τηνπεμπτη κ την Παρασκευή και ο γιατρός μου έδωσε αυτά τα ατιμα τα utrogestan τα οποία μ έχουν πεθάνει στην υπνηλια :( τον άκουσα ανήσυχο κ μάλιστα μου είπε 4 μέρες μ ο ν ο κρεβάτι άντε κ στην τουαλέτα .. Τοπεριεργο είναι πως όλα αυτά έγιναν αφού έκλεισα και τον τρίτο μήνα .. Αν κάποια απο εσάς είχε κάτι παρόμοιο ας μου πει παρακαλώ πολυ :) Φιλακια πολλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια μου ! Μου έλειψε η παρέα σας ;) ελπίζω να μου είστε καλα κ εσείς και τα μωρά και σας ! Είχα μια περιπετειουλα.. Είδα λίγο ροζ αίμα τηνπεμπτη κ την Παρασκευή και ο γιατρός μου έδωσε αυτά τα ατιμα τα utrogestan τα οποία μ έχουν πεθάνει στην υπνηλια :( τον άκουσα ανήσυχο κ μάλιστα μου είπε 4 μέρες μ ο ν ο κρεβάτι άντε κ στην τουαλέτα .. Τοπεριεργο είναι πως όλα αυτά έγιναν αφού έκλεισα και τον τρίτο μήνα .. Αν κάποια απο εσάς είχε κάτι παρόμοιο ας μου πει παρακαλώ πολυ :) Φιλακια πολλα!

Καλημέρα κορίτσι!!!!!!!

Να μην ανυσυχείς καθόλου, αλλά να κάτσεις ξάπλα εντελώς. Και εγώ την προηγούμενη Παρασκευή είδα αίμα κανανικό, αρκετό, και τελικά είχα μια μικρή αποκολληση. Με πλάκωσε στα φάρμακα και στις αντιβιώσεις, κάθησα 4 ημέρες στο κρεβάτι και την τετάρτη ξαναπήγα στο γιατρό, όπου είδε οτι η αποκκόληση μίκρυνε. Τώρα συνεχίζω απλώς τα φάρμακα και βέβαια τα Utro, όπου και εμένα με πειράζουν, όχι μόνο υπνηλία αλλά και φοβερές ζαλάδες.....

Πρόσεχε και ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και όλα θα πάνε καλά....αλήθεια, τώρα είσαι καθαρή?

Σε φιλώ


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλες τις μανούλες. Έχασα πολλά επεισόδια γιατί είμαι ακίνητη ένα μήνα τώρα. Μετά από τη μικρή αιμορραγία, ήρθε μια μεγάλη, οπότε καταλαβαίνετε τι ζόρι περάσαμε. Σας παρακαλώ να με βάλετε και μένα στη λίστα, μπας και πάει γούρι και πάνε όλα καλά, γιατί τρέμει η ψυχούλα μου κάθε μέρα. Τελικά είμαι μάλλον για 12/04/14 βάση ημερομηνίας σύλληψης. Σας φιλώ όλες και όποτε μπορώ θα μπαίνω να μαθαίνω τα νεάκια σας. Κάντε μια προσευχούλα να τα καταφέρει το μικράκι μου. Δεν μπορώ και να σηκωθώ για να πάω να κάνω υπέρηχο να δω αν είναι όλα οκ.


L2jgp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσι!!!!!!!

Να μην ανυσυχείς καθόλου, αλλά να κάτσεις ξάπλα εντελώς. Και εγώ την προηγούμενη Παρασκευή είδα αίμα κανανικό, αρκετό, και τελικά είχα μια μικρή αποκολληση. Με πλάκωσε στα φάρμακα και στις αντιβιώσεις, κάθησα 4 ημέρες στο κρεβάτι και την τετάρτη ξαναπήγα στο γιατρό, όπου είδε οτι η αποκκόληση μίκρυνε. Τώρα συνεχίζω απλώς τα φάρμακα και βέβαια τα Utro, όπου και εμένα με πειράζουν, όχι μόνο υπνηλία αλλά και φοβερές ζαλάδες.....

Πρόσεχε και ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και όλα θα πάνε καλά....αλήθεια, τώρα είσαι καθαρή?

Σε φιλώ

Καλησπέρα!!! Ειμαι καθαρή και γενικώς ρίζα ελάχιστο ροζουλι αίμα 1-2 φορές .Ογιατρος με ρώτησε αν είναι φρέσκο και όταν του είπα ναι ανησύχησε. Για αποκόλληση δε μου είπε τίποτα απο σένα το ακούω και στα αλήθεια στεναχωριεμαι.εκεινος για να με ησυχάσει μου είπε ότι μπορεί να είναι και απο απότομη κίνηση ..Το θέμα είναι αυτά τα πονακια που έχω :( τα είχες και εσυ έτσι ; Είμαστε μάλλον και συνονοματες ;)

Link to comment
Share on other sites

:-D ..Μωρακια Μαρτιου-Απριλιου 2014...:-D

Dms1912 --> 19/2 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

Linaki1988 -->10/3/2014

ValentinaSp --> 5/3/2014

lenachania --> 6/3/2014

KMG! --> 21/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

sspyr82 --> 28/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

dinask -- > 7/4/2014

MarilenaDim --> 13/4/2014

georgia-kak --> 14/4/2014

elenitsamou --> 16/4/2014

stavr77 --> 17/4/2014

χαρα25--> 10/4/2014

Διορθώνω λίγο τη δική μου ημερομηνία !!!ειναι 17/03 !!φιλακια ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σε όλες τις μανούλες. Έχασα πολλά επεισόδια γιατί είμαι ακίνητη ένα μήνα τώρα. Μετά από τη μικρή αιμορραγία, ήρθε μια μεγάλη, οπότε καταλαβαίνετε τι ζόρι περάσαμε. Σας παρακαλώ να με βάλετε και μένα στη λίστα, μπας και πάει γούρι και πάνε όλα καλά, γιατί τρέμει η ψυχούλα μου κάθε μέρα. Τελικά είμαι μάλλον για 12/04/14 βάση ημερομηνίας σύλληψης. Σας φιλώ όλες και όποτε μπορώ θα μπαίνω να μαθαίνω τα νεάκια σας. Κάντε μια προσευχούλα να τα καταφέρει το μικράκι μου. Δεν μπορώ και να σηκωθώ για να πάω να κάνω υπέρηχο να δω αν είναι όλα οκ.

Να πανε όλα να όλα τέλεια !!!!!και να μην ανησυχείς καθόλου γιατι το μικρακι σου θα είναι τέλεια ;) η αιμορραγία θα μπορούσε να είναι απο οποιοδήποτε λόγο .Κοιτα να είσαι ήρεμη και όλα θα φτιάξουν. Και εγω μια απο τα ίδια ειμαι 3η μέρα σπίτι απο κάτι αντίστοιχο .συμβαινει πολυ συχνά.Να προσεχείς κ να ακους το γιατρό σου .φιλακια πολλα

Link to comment
Share on other sites

:-D ..Μωρακια Μαρτιου-Απριλιου 2014...:-D

Dms2310 --> 19/2 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

Linaki1988 -->17/3/2014

ValentinaSp --> 5/3/2014

lenachania --> 6/3/2014

KMG! --> 21/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

sspyr82 --> 28/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

dinask -- > 7/4/2014

Tsoupina -->12/4/2014

MarilenaDim --> 13/4/2014

georgia-kak --> 14/4/2014

elenitsamou --> 16/4/2014

stavr77 --> 17/4/2014

χαρα25--> 10/4/2014

____________


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να πανε όλα να όλα τέλεια !!!!!και να μην ανησυχείς καθόλου γιατι το μικρακι σου θα είναι τέλεια ;) η αιμορραγία θα μπορούσε να είναι απο οποιοδήποτε λόγο .Κοιτα να είσαι ήρεμη και όλα θα φτιάξουν. Και εγω μια απο τα ίδια ειμαι 3η μέρα σπίτι απο κάτι αντίστοιχο .συμβαινει πολυ συχνά.Να προσεχείς κ να ακους το γιατρό σου .φιλακια πολλα

Σ' ευχαριστώ πολύ Λινάκι μου για τα παρηγορητικά σου λογάκια. Και σε σένα εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μια ήρεμη και απροβλημάτιστη εγκυμοσύνη από δω και πέρα.


L2jgp3.png
Link to comment
Share on other sites

:-D ..Μωρακια Μαρτιου-Απριλιου 2014...:-D

Dms2310 --> 19/2 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

Linaki1988 -->17/3/2014

ValentinaSp --> 5/3/2014

lenachania --> 6/3/2014

KMG! --> 21/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

sspyr82 --> 28/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

dinask -- > 7/4/2014

Tsoupina -->12/4/2014

MarilenaDim --> 13/4/2014

georgia-kak --> 14/4/2014

elenitsamou --> 16/4/2014

stavr77 --> 17/4/2014

χαρα25--> 10/4/2014

____________

Αχ ευχαριστώ πολύ πολύ. Με το καλό όλες μας.


L2jgp3.png
Link to comment
Share on other sites

:-D ..Μωρακια Μαρτιου-Απριλιου 2014...:-D

Dms2310 --> 19/2 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

Linaki1988 -->17/3/2014

ValentinaSp --> 5/3/2014

lenachania --> 6/3/2014

KMG! --> 21/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

sspyr82 --> 28/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

dinask -- > 7/4/2014

Tsoupina -->12/4/2014

MarilenaDim --> 13/4/2014

georgia-kak --> 14/4/2014

elenitsamou --> 16/4/2014

stavr77 --> 17/4/2014

χαρα25--> 10/4/2014

____________

αντε ν μεγαλωνει η λιστα σιγα σιγα


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου , πως εισαστε...

εγω περασα ενα δυσκολο βραδυ, και ακομα μια ποιο δυσκολη μερα..!!

με επιασε πονος στο δοντι.. εχω πρηστει, δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ, εκανα πλυσεις με ρακι..

περιμενα πως και πως να ξημερωσει για να παρω την γυναικολογο μου και τον οδοντιατρο μου τηλεφωνο..!!!

ξεκινησα αντιβιωση με τις οδηγιες τους, και εχω παρει και ολη μερα δυο παυσηπονα.. αυριο το πρωι στις 9.30 εχω ραντεβου..!!

απο σημερα θα με εβλεπε, αλλα απο την στιγμη που δεν πινω αντιβιωση δεν μπορουσε να με αγγιξει.. !! γιατι θα γινοταν χειροτερα.. με βλεπω για σφραγισμα..!!!

μπορουμε στην εγκυμοσυνη οταν ειναι ετσι νωρις να κανουμε σφραγισμα...??


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλες τις μανούλες. Έχασα πολλά επεισόδια γιατί είμαι ακίνητη ένα μήνα τώρα. Μετά από τη μικρή αιμορραγία, ήρθε μια μεγάλη, οπότε καταλαβαίνετε τι ζόρι περάσαμε. Σας παρακαλώ να με βάλετε και μένα στη λίστα, μπας και πάει γούρι και πάνε όλα καλά, γιατί τρέμει η ψυχούλα μου κάθε μέρα. Τελικά είμαι μάλλον για 12/04/14 βάση ημερομηνίας σύλληψης. Σας φιλώ όλες και όποτε μπορώ θα μπαίνω να μαθαίνω τα νεάκια σας. Κάντε μια προσευχούλα να τα καταφέρει το μικράκι μου. Δεν μπορώ και να σηκωθώ για να πάω να κάνω υπέρηχο να δω αν είναι όλα οκ.

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά! Να έχεις θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά:P:p:p:p:p:p.....σε καταλαβαίνω, αλλά προσπάθησε να είσαι αισιόδοξη......πάρε τα φαρμακάκια σου και ξάπλωνε συνεχώς.....όλα θα πανε καλά....

Σε φιλώ


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου , πως εισαστε...

εγω περασα ενα δυσκολο βραδυ, και ακομα μια ποιο δυσκολη μερα..!!

με επιασε πονος στο δοντι.. εχω πρηστει, δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ, εκανα πλυσεις με ρακι..

περιμενα πως και πως να ξημερωσει για να παρω την γυναικολογο μου και τον οδοντιατρο μου τηλεφωνο..!!!

ξεκινησα αντιβιωση με τις οδηγιες τους, και εχω παρει και ολη μερα δυο παυσηπονα.. αυριο το πρωι στις 9.30 εχω ραντεβου..!!

απο σημερα θα με εβλεπε, αλλα απο την στιγμη που δεν πινω αντιβιωση δεν μπορουσε να με αγγιξει.. !! γιατι θα γινοταν χειροτερα.. με βλεπω για σφραγισμα..!!!

μπορουμε στην εγκυμοσυνη οταν ειναι ετσι νωρις να κανουμε σφραγισμα...??

ωχ περαστικα

δε μιλησες με το γιατρο? τι σου πε?


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...