Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

λοιπον κοριτσια, εγω σας χαιρεταω!!!!!!σημερα θα παρω τον αντρα της ζωης μου (το γιο μου!!!!!!!!) κ θα παμε 3ημερο στη μαμα μου!!!!!!!!εκει δεν εχω internet οποτε θα τα πουμε απο δευτερα!!!!!!!!!!!

καλο σκ σε ολες σας!!!να προσεχετε κ να περασετε τελεια!!!!!!!!

ελενακι μου καλη επιτυχια με τον γιατρο σου!!!!!!θα διαβασω τα νεα σου τη δευτερα!!!!!!!!φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!

Καλα να περασεισ κοπελα μου και να ξεκουραστεισ καλα!!!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

dms ...χρησιμη η λιστα σου!!οι ήδη μανούλες έχουν παντα περισσότερη πηρα!!

valentina το όνομα που θέλει ο άντρας σου αρχικά είναι πολύ όμορφο!δευτερον καλό είναι αν μην τον κακοκαρδίζεις...θα έχει το λόγο του και θα τον ευχαριστήσει!κάντο για να ευχαριστήσεις τον άντρα σου στην τελική, χάνουν τόσο πολλά απο τα παιδιά τους, δεν νιώθουν τις πρώτες κινήσεις που θανιώσεις εσυ στην κοιλίτσα σου σύντομα, δεν νιώθουν τι θαύμα της γέννησεις, δεν θα τραφεί ποτέ το παιδί τους απο το σώμα τους , οπως με το θηλασμό! είναι πάντα λίγο παρατηρητές σε πολλά και σημαντικά!δεν πιστεύω οτι είναι τοσο σημαντικό το όνομα...αν αυτό κανει ευτηχισμένο τον άντρα σου δέξου το με χαρά και κάντον να χαρεί!!

Απο την μια τον καταλαβενω, αλλα απο την αλλη με το που ακουσω κανεναν να φοναζει Μανολη, και γυριζει η μιση κρητη τρελενομαι.....:(:(:( Θα τουσ βαλω ενα ομωσ ωρο... θα τον φοναζουν ολοι η Εμανουηλ, η Ακησ... μονο ετσι... εγω θελω να νιωθω οτι το παιδι μου θα ειναι μοναδικο, αλλα με αυτο το ονομα δεν ειναι ετσι....καποια στιγμη θα το παρω αποφαση.....:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

:-D ..Μωρακια Μαρτιου-Απριλιου 2014...:-D

Dms2310 --> 19/2 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

Linaki1988 -->10/3/2014

ValentinaSp --> 5/3/2014

lenachania --> 6/3/2014

KMG! --> 21/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

sspyr82 --> 28/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

dinask -- > 7/4/2014

MarilenaDim --> 13/4/2014

georgia-kak --> 14/4/2014

elenitsamou --> 16/4/2014

stavr77 --> 17/4/2014

χαρα25-->


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

:-D ..Μωρακια Μαρτιου-Απριλιου 2014...:-D

Dms1912 --> 19/2 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

Linaki1988 -->10/3/2014

ValentinaSp --> 5/3/2014

lenachania --> 6/3/2014

KMG! --> 21/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

sspyr82 --> 28/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

dinask -- > 7/4/2014

MarilenaDim --> 13/4/2014

georgia-kak --> 14/4/2014

elenitsamou --> 16/4/2014

stavr77 --> 17/4/2014

χαρα25--> 10/4/2014


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τελικά μου έμεινε η "ρετσινιά" με την ημερομηνία..!

Χαχαχαχαχαχαχαχα Καλημέρα κορίτσια μου καλό Σαββατοκυριακο! !!! Σήμερα το μενού έχει θάλασσα, είναι πολύ ωραία η μέρα!


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερααααα Μανουλιτες...

Εμας εδω παντως σημερα εχει συννεφια.. δεν ειναι για θαλασσα... ωστοσο κανει και λιγη ψυχρα...!!!!

εσεις πως εισαστε σημερα...????


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στο Ηρακελιο δεν κουναει φυλο!!!!! ειναι τελια, πρωτη φορα μεσα σε ολο το καλοκαιρι ειναι τοσο υσιχα...... εχει λιγα συνεφα αλλα δεν κανει κρυο.... οτι πρεπει ειναι..... σημερα ειναι μερα για εγκυουλεσ που δεν κανει να βγουμε στον ηλιο..... χαχαχαχ και γω δουλευωωωω......:(:(:( κατα τα αλλα ολα καλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανουλες,γυρισαμε απ το γιατρο

ειμαστε στους 180 χτυπους κ μαλλον παμε για αγορι μας ειπε,μεγαλωνουμε πολυ καλα

το μονο θεμα ειναι οτι ειναι πολυ χαμηλα στη μητρα κ θελει πολυ προσοχη:(


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας μανουλες,γυρισαμε απ το γιατρο

ειμαστε στους 180 χτυπους κ μαλλον παμε για αγορι μας ειπε,μεγαλωνουμε πολυ καλα

το μονο θεμα ειναι οτι ειναι πολυ χαμηλα στη μητρα κ θελει πολυ προσοχη:(

Μην ανχονασαι... θα ανεβει σιγα σιγα... δεν θελει αποτομεσ κινισεισ και σκυψημο!!!!.... μια χαρα μαλλον θα κανουμε μια μικρι ομαδουλα ποδοσφερου...χαχχα ετσι πωσ παμε με τα αγορια.....χαχχα Με το καλο κουκλα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μην ανχονασαι... θα ανεβει σιγα σιγα... δεν θελει αποτομεσ κινισεισ και σκυψημο!!!!.... μια χαρα μαλλον θα κανουμε μια μικρι ομαδουλα ποδοσφερου...χαχχα ετσι πωσ παμε με τα αγορια.....χαχχα Με το καλο κουκλα μου!!!

μακαρι σε ολες μας

17,8 mm ειμαστε δε ρωτησα αν ειναι κοντο

η καρδια σαν κομπρεσερ ακουγοταν


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανουλες,γυρισαμε απ το γιατρο

ειμαστε στους 180 χτυπους κ μαλλον παμε για αγορι μας ειπε,μεγαλωνουμε πολυ καλα

το μονο θεμα ειναι οτι ειναι πολυ χαμηλα στη μητρα κ θελει πολυ προσοχη:(

μακαρι σε ολες μας

17,8 mm ειμαστε δε ρωτησα αν ειναι κοντο

η καρδια σαν κομπρεσερ ακουγοταν

Μπραβο Κοριτσακι μου.. ολα τελεια ειναι... Αντε με το καλο... Μαην αγχωνεσαι οτι ειναι κχαμηλα.. γενικα στην αρχη ειναι χαμηλα.. εξαρτατε και απο το που πιαστηκε.. εμενα πισατηκε πολυ ψηλα στην μητρα...!!!

απλα δεν θελει πολλα σκιψιματα.. αλλα και παλι.. το πρωτο τριμινο πρεπει να προσεχουμε.. μην αγχωνεσαι...!!

Ποσο εισαι...?? εμενα 8w+3d ηταν 18mm


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

μακαρι σε ολες μας

17,8 mm ειμαστε δε ρωτησα αν ειναι κοντο

η καρδια σαν κομπρεσερ ακουγοταν

Χαχα.... στην αρχη ετσι ακουγεται.... χαχαχα μετα θα εχει λιγοτερουσ χτυπουσ..... μα ποσω εισαι τωρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...