Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα μανουλες

ποιες ξερετε τι μωρακι εχετε??

εμενα ειχε 117 παλμους αλλα δε μου ειπε οτι απο παλμους δε ειναι σιγουρο το φυλλο

Και εγω οταν το ακουσα πρωτη φορα ηταν 127.. μετα την δευτερη 147 και την τελευταια φορα στο νοσοκομειο.. δεν μου εγραφε στον υπερυχο.. παντως ηταν πιο πανω απο το 147 μου φανηκε... !!!

Και εμενα η γιατρος μου ειπε οτι μαλλον πως ειναι γιος... θα δειξει η διαφανεια...!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια εμενα μου ειπε ο γιατροσ οτι δεν ισχει κατι τετιο...στην αρχι λεει οτι μεχρι την 9 εβδομαδα παντα χτυπαει πολυ γρηγωρα και μετα ελατονει τουσ παλμουσ.. και οντοσ εμενα οι παλμοι του μωρου ηταν παντα πανω απο 165 αλλα ειναι αγορι!!!! δεν ξερω.... μου ειπε κατι αλλο ομωσ, πολλεσ φορεσ αν ειναι αγορι μετα την 10 βδομαδα βγαζουμε παραπανω χνουδι στην κοιλια......αυτο σε μενα ισχει.... εγεινε χνουδοτη η κοιλιτσα...χαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω γενικα παντως εχω γινει ποιο τριχωτη... απο την αρχη της εγκυμοσυνης, στις 9 ξυριζομουν στις 11 ειχα τριχα παλι...

και η κοιλιτσα μου εχει τριχουλες.. και επισης εχω βγαλει την μαυρη γραμμουλα απο την κοιλια και κατω... δεν ξερω γιατι...!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οποτε μαλλον και συ Georgia αγορι θα εχεισ..... Για την σοδα αυτο πρωτη φορα το ακουω..... χαχαχ λεσ, να δουμε εγω που ξερω οτι ειναι αγορι να ω και καμια που ξερει οτι ειναι κοριτσι... για να δουμε αν υσχει.....:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!!

Τι κάνετε σήμερα?

Γεωργία σήμερα ήρθα σταμέρη σου, ήταν τέλεια.....

Κάτι διάβασα για τους χτύπους, εμένα ήταν 166 παλμοί 8 w. Μάλλον πάω για αγόρι πάλι, έτσι? Πάνε τα φρου-φρου και τα ροζέ....:(:(:(:(:(

Χαρά, τί ήταν αυτό με τη σόδα? Δηλαδή βάζεις η σόδα καιι νερό και αν αφρίσει είναι αγόρι και αν δεν αφρίσει κορίτσι? Δεν κατάλαβα η ξανθιά......

Πάντως εγώ ξέρω το άλλο κόλπο......κάποιος σου κρύβει σε μία καρέκλα ένα ψαλίδι κα ένα μαχαίρι και εσύ αν κάτσεις σστο μαχαίρι είναι αγόρι, ενώ στο ψαλίδι είναι κορίτσι....εμένα στο πρώτο έπιασε πάντως......


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι βαζεις μια κουταλια σοδα σ ενα πλαστικο ποτηρι και στο αλλο τα ουρα σου βαζεις λιγα ουρα μεσα στο ποτηρι με τη σοδα λιγο οχι πολυ και αν αφρισει η κανει οπως οταν βαζεις παγακια σε αναψυκτικο ειναι αγορι αν δε κανει τιποτα ειναι κοριτσι


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπραβο Κοριτσακι μου.. ολα τελεια ειναι... Αντε με το καλο... Μαην αγχωνεσαι οτι ειναι κχαμηλα.. γενικα στην αρχη ειναι χαμηλα.. εξαρτατε και απο το που πιαστηκε.. εμενα πισατηκε πολυ ψηλα στην μητρα...!!!

απλα δεν θελει πολλα σκιψιματα.. αλλα και παλι.. το πρωτο τριμινο πρεπει να προσεχουμε.. μην αγχωνεσαι...!!

Ποσο εισαι...?? εμενα 8w+3d ηταν 18mm[/quote

8 + 4d αχ κοντοστουπικο θα βγει


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις τι λέτε, απο τωρα για ύψη και βάρη;;;;

Εμενα η μικρη μου ηταν μια σταλιτσα κ ξαφνικα πηρε φορα κ οταν γεννησα ηταν 52 εκατοστα! Χωρις να ειμαστε μπασκετες! 1.66 ειμαι εγω και 1.82 ο άντρας μου.

Εξαλλου υπάρχει και μια ιατρική ατάκα που λέει "ψηλό παιδί, κοντός εφηβος"...

Δε μπορούμε λοιπόν να ξέρουμε.....

Ολα ανατρεπονται! Ας έχουμε την υγεία μας και εμείς κ εκεινα κ ολα τα αλλα ειναι λεπτομέρειες! ;)


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...