Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Κοριτσάκι μου

Οι πιθανότητες βάσει των εξετάσεων είναι απειροελάχιστες....

Οι γυνοκολόγοι και των 2 μας είναι μάλλον παλαιάς κοπής, αφού μας προτεινουν την εξεταση λόγω ηλικίας...οι νεότεροι δεν δέχονται τετοιου είδους θεωρείες.....η αμνιο από τα χέρια ενός έμπειρου γιατρού είναι παιχνιδάκι......τι να σου πω....και εγώ αμφιταλαντεύομαι, αλλά νομίζω ότι δεν μπορώ να ζω με την αγωνία μέχρι τη γέννα....ρίσκο? ναι, αλλά η αναμονή εμένα με σκοτώνει.....

Ό,τι και αν αποφασίσεις, σου εύχομαι τα καλύτερα....

όσο για αναγούλες, ζαλάδες και λιποθυμίες που ανέφερες? συνεχώς.....

Καλό σου βράδυ......

Και εγω στο κλαμπ με τις ζαλαδες! Αναγουλες ευτυχώς δεν έχω πολλές πλέον ούτε λιποθυμια μέχρι στιγμής...αλλα2 μέρες τώρα και ειδικά σήμερα δεν μπορώ να ανοίξω τα ματιά μου! Μπορεί να φταίει και το 3ωρο σιδερωμα :( Αύριο θα πάω στο γιατρουλη μου ..Θα σας έχω νέα κ ελπίζω ευχάριστα !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και εγω στο κλαμπ με τις ζαλαδες! Αναγουλες ευτυχώς δεν έχω πολλές πλέον ούτε λιποθυμια μέχρι στιγμής...αλλα2 μέρες τώρα και ειδικά σήμερα δεν μπορώ να ανοίξω τα ματιά μου! Μπορεί να φταίει και το 3ωρο σιδερωμα :( Αύριο θα πάω στο γιατρουλη μου ..Θα σας έχω νέα κ ελπίζω ευχάριστα !!!!

τριωρο σιδερωμα? τι ν αυτα που ακουω?εγω κοριτσια δεν κανω τιποτα μονο μαγειρεμα


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν είμαστε να μιλάμε μόνο για σοβαρά θέματα, αλλά κ για χαζά......;)

Αυτό μας έλειπε να σας διορθώνω.....χαχααχχαχα!!!!! Αλίμονο!!!! Θα πάρω το μαστίγιο!!!!!!! :tongue::D

Σε ποια εβδομάδα είσαι Λινάκι??

Πότε έχεις γιατρό?

Το φύλο το είδατε όλες ??

ΧΑ ΧΑ ΧΑ! Γλυκιά μου βροχερουλα! Για να σε βάλω στο κλίμα ειμαι 25 και ημερολογιακα ειμαι 13 εβδομάδων ! Ο γιατρός μου μου είπε πως δε βλεπει τίποτα ανάμεσα στα ποδαρακια του (την περασμένη Πέμπτη) και 2 μέρες μετα στν αυχενικη μου είπε πως μάλλον είναι αγοράκι. Δεν ξέρω..κατα τ αλλα έχω αύριο γιατρό γιατι είχα λίγο ειμαι την περασμένη βδομάδα και μ έχει στο κρεβάτι 7 μέρες με utrogestan ...Αυτα!!!

Link to comment
Share on other sites

τριωρο σιδερωμα? τι ν αυτα που ακουω?εγω κοριτσια δεν κανω τιποτα μονο μαγειρεμα

Δε γίνεται βρε ελενιτσα μου.. Ο αντρας μου καθαρίζει τζάμια τουαλέτες σκουπιζει και μαγειρεύει..και δουλεύει ! Η πεθερά μου τρέχει με τα χαρτιά του γάμου μονής της και η μαμά μου είναι στο πατρικό μου 250 χιλιόμετρα μακριά..κάποιος πρέπει να τα κάνει ,.μην ειμαι και αχ άριστη !

Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεται βρε ελενιτσα μου.. Ο αντρας μου καθαρίζει τζάμια τουαλέτες σκουπιζει και μαγειρεύει..και δουλεύει ! Η πεθερά μου τρέχει με τα χαρτιά του γάμου μονής της και η μαμά μου είναι στο πατρικό μου 250 χιλιόμετρα μακριά..κάποιος πρέπει να τα κάνει ,.μην ειμαι και αχ άριστη !

κοιταξε κ γω μεχρι την προηγουμενη εβδομαδα τα εκανα ολα κανονικα

αλλα επειδη στον υπερηχο ειδαμε οτι ειναι πολυ χαμηλα μας ειπε καθολου δουλειες,ξαπλα κ ξεκουραση, οποτε αυτο κανουμε

α και φυσικα για sex ουτε λογος,του πε του δικου μου να το δεσει κορδελακια:)


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΑ ΧΑ όντως σεξ καθόλου και μένα του είπε να το βάλει στο ράφι !!!! ΧΑ ΧΑ τους λυπαμαι λίγο .. Για να δούμε αύριο ! Καληνύχτα και καλή ξεκούραση ! Όνειρα γλυκά !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Κοριτσακια μου...!!!

Δυο μερες ειμαι χαλια.. και που μπαινω ειναι υπερβαση.. εχω ενα φοβερο φουσκωμα.. η κοιλιτσα μου φαινετε..και οτι τρωω το βγαζω.. δεν μποερω να κρατησω σχεδον τιποτα.. Με ποναει και λιγο το δοντακι μου.. τεσπα...Ολα καλα..!!

Βροχερη Καλως Ορισες... Να εχουμε μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη...!!!!

Κοριτσακια εχω μια ερωτηση... !!! εσεις κλαιτε χωρις λογο...??? ας πουμε αν ακουσετε μια μελωδια.. και αας μην την εχετε ξανακουσει βαζετε τα κλαμματα..???

εγω κλαιω με το παραμικρο και συγκινουμε...!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

τριωρο σιδερωμα? τι ν αυτα που ακουω?εγω κοριτσια δεν κανω τιποτα μονο μαγειρεμα
Καλησπερα Κοριτσακια μου...!!!

Δυο μερες ειμαι χαλια.. και που μπαινω ειναι υπερβαση.. εχω ενα φοβερο φουσκωμα.. η κοιλιτσα μου φαινετε..και οτι τρωω το βγαζω.. δεν μποερω να κρατησω σχεδον τιποτα.. Με ποναει και λιγο το δοντακι μου.. τεσπα...Ολα καλα..!!

Βροχερη Καλως Ορισες... Να εχουμε μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη...!!!!

Κοριτσακια εχω μια ερωτηση... !!! εσεις κλαιτε χωρις λογο...??? ας πουμε αν ακουσετε μια μελωδια.. και αας μην την εχετε ξανακουσει βαζετε τα κλαμματα..???

εγω κλαιω με το παραμικρο και συγκινουμε...!!!

Καταρχάς .... Περαστικά! ΧΑ ΧΑ ! Υπομονή! Αυτο λες ; Εγω πλανταξα στο κλάμα με τη ληξιαρχική πράξη γεννησεως μου..που έλεγε :δηλώθηκε απο τον πατερα κ τέτοια ... Γέλασε ο κόσμος μαζί μου

Άσχετο .ποναω παρα πολυ και παρα πολυ χαμηλά ..ν ανησύχησω η απλα

είναι που μεγαλώνει η μήτρα κτλ ; Πονάει κ η μεση μου ... :(

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς .... Περαστικά! ΧΑ ΧΑ ! Υπομονή! Αυτο λες ; Εγω πλανταξα στο κλάμα με τη ληξιαρχική πράξη γεννησεως μου..που έλεγε :δηλώθηκε απο τον πατερα κ τέτοια ... Γέλασε ο κόσμος μαζί μου

Άσχετο .ποναω παρα πολυ και παρα πολυ χαμηλά ..ν ανησύχησω η απλα

είναι που μεγαλώνει η μήτρα κτλ ; Πονάει κ η μεση μου ... :(

Καλημερααα...!!!!

ασε και εμενα με κοροιδευουν συνεχεια... !! οσοι με βλεπουν λενε βρε καλως την χντρουλα... !!!

λοιπον.. τα πονακια χαμηλα μου ειχε πει η γιατρος μου δεν σημαινουν τιποτα εαν ειναι αριστερα και δεξια.. αν ειναι πολυ χαμηλα και στο κεντρο και πολυ δηνατα ισως να σημαινουν κατι.. ομως εσυ καλο μου εισαι σε μεγαλητερη βδομαδα απο εμενα αν θυμαμε καλα.. και εμενα μου το ειχε πει αυτο για το πρωτο τριμηνο...!!!

εγω εχω τραβηγματα τωρα.. και φαινετε οτι ειναι εειδη μεγαλωνει η μητρα μου...!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΧΑ ΧΑ όντως σεξ καθόλου και μένα του είπε να το βάλει στο ράφι !!!! ΧΑ ΧΑ τους λυπαμαι λίγο .. Για να δούμε αύριο ! Καληνύχτα και καλή ξεκούραση ! Όνειρα γλυκά !!!

Καλημερα κοπελα μου!!! καλη επιτυχια σου ευχομαι για σημερα!!!!!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν είμαστε να μιλάμε μόνο για σοβαρά θέματα, αλλά κ για χαζά......;)

Αυτό μας έλειπε να σας διορθώνω.....χαχααχχαχα!!!!! Αλίμονο!!!! Θα πάρω το μαστίγιο!!!!!!! :tongue::D

Σε ποια εβδομάδα είσαι Λινάκι??

Πότε έχεις γιατρό?

Το φύλο το είδατε όλες ??

Καλημερα Βροχερη!!!Εμασ μασ ειπε στην αυχενικη αγορι και μετα στον επομενο υπεριχο το ιδιο.... το ειδαμε και μεισ... επρεπε να δεισ το χαμογελο του αντρα μου.........:D:D:D αυτοσ απο την 6 βδομαδα τσουτσουνι εψαχνε....χαχαχχααχ....... γερα να ειναι κοπελα μου......!!!! πανο απ ολα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια μου πώς είστε; Εγω εχθες πήρα το τρυπανι κ κρεμασα κουρτινοξυλα κ κατι κρεμαστρακια για τις πετσετες του μπανιου.

Σημερα έχουμε α τεστ κ μαααααλλον θα δουμε κ φυλλο.

Στην αρχή να ξερετε εαν "βλεπουν" κατι δεν είναι το...πιπι, αλλα οι σφυγμοι της καρδιάς κ η θεση της ουροδόχου κ παλι πέφτουν εξω.

Ιδωμεν...


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου εχτες περασα μια πολυ δυσκολη μερα ξαφνικα με επιασε αιμοραγια απο το πουθενα και εχασα και ενα μεγαλο κομματι ευτυχως το μωρακι μου ειναι καλα ακουσαμε καρδουλα μια μικρη αποκολληση κοντα στη μητρα γι αυτο δε ποναγα κιολας ευτυχως κοντεψα να πεθανω απο την αγωνια μου εχω ραντεβου παλι σε δυο βδομαδες

εγω αργω ακομα για αυχενικη κλαψ κλαψ οσες ξερετε φυλλο συμπληρωστε το στη λιστα να ξερουμε

καλη επιτυχια dms για σημερα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια μου πώς είστε; Εγω εχθες πήρα το τρυπανι κ κρεμασα κουρτινοξυλα κ κατι κρεμαστρακια για τις πετσετες του μπανιου.

Σημερα έχουμε α τεστ κ μαααααλλον θα δουμε κ φυλλο.

Στην αρχή να ξερετε εαν "βλεπουν" κατι δεν είναι το...πιπι, αλλα οι σφυγμοι της καρδιάς κ η θεση της ουροδόχου κ παλι πέφτουν εξω.

Ιδωμεν...

Γεια σου!!! καλη επιτυχια σου ευχομαι για σημερα!!!! μα τι ειναι το Α τεστ??? εγω εχω κανει αυχενικη διαφανεια και το παππα.... αλλα ειμαι και 2 βδομαδεσ λιγοτερο απο σενα..... Για το φυλλο, εμασ εχει πολυ καλο μιχανιμα και οτιν ειχε ανοιχτα τα μπουτακια προλαβε ο γιατροσ και εβγαλε μια φωτο το αυτο του:oops::oops::oops::oops: χαχαχ φενοτανε ξεκαθαρα!!! σε καμια 20 χρονια θα του το δειχνω και θα γελαμε.....χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...