Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

καλημερα σε ολα τα ομαρφα κοριτσια;;;!!!!!τι μου κανετε;;;;!!!!!!

ξεκουραζεστε;;;;!!!!!!!!εεεεε, σημερα το απαιτει η ημερα!!!!!!!!!!!!!

εχει καμια σας υγρα σαν της ωορρηξιας, αν γνωριζετε;;;;;αυτα που ειναι σαν βλενα;;;; (συγνωμη για την περιγραφη!!!!!)

τα εχω εδω κ λιγες μερες κ εχθες ειχα κ κατι πονους χαμηλα....:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

κατα τα αλλα ολα καλα εδω, ηρεμο σκ με βολτιτσες κ ξαπλες!!!!!!!εσεις;;;;


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα και απο μένα κορίτσια μου ! Όχι δεν ξέρω τι μπορεί να ειμαι αυτα τα υγρά αυτο που θα σου έλεγα είναι να πάρεις απλα ένα τηλ το γιατρο σου ... Να τον ρωτησεις! Μπορεί να μην είναι τίποτα μπορεί όμως να χρειάζεσαι κ ξεκούραση ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Φτου φτου Ελενιτσα !! Εμενα ο αιματοκριτης μου έπεσε 2 μονάδες σε 15 μέρες ... Δεν μπορώ όχι κρέας να φάω .... Ούτε να το σκεφτώ ... :(

Κι εγώ τα ίδια είμαι! Και μάλιστα στην κορη μου ο γιατρος φρικαρε οταν ειδε καποιο μήνα οτι εφτασα 28...ετοιμη για μετάγγιση ήμουν


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ερώτηση κρίσης και ελπίζω να μην ενοχληθειτε..στο θέμα το κρεβατικο είστε Οκ ; Είναι πολυ ευαίσθητο απλα οι σύντροφοι σας πως αντιμετωπίζουν την κατάσταση ;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολα τα ομαρφα κοριτσια;;;!!!!!τι μου κανετε;;;;!!!!!!

ξεκουραζεστε;;;;!!!!!!!!εεεεε, σημερα το απαιτει η ημερα!!!!!!!!!!!!!

εχει καμια σας υγρα σαν της ωορρηξιας, αν γνωριζετε;;;;;αυτα που ειναι σαν βλενα;;;; (συγνωμη για την περιγραφη!!!!!)

τα εχω εδω κ λιγες μερες κ εχθες ειχα κ κατι πονους χαμηλα....:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

κατα τα αλλα ολα καλα εδω, ηρεμο σκ με βολτιτσες κ ξαπλες!!!!!!!εσεις;;;;

Καλημερα κοπελα μου.... τα εχω και γω παλι,:oops::oops::oops: την μια ερχονται την αλλη εξαφανιζονται.... δεν πηρα ομωσ τον γιατρο μου γιατι την αλλη δευτερα εχω ραντεβου μαζι του..... και την προιγουμενη φορα που με ειχε δει γυναικολογικα μου ειπε οτι δεν ειναι τιποτα..... και ασπρα λεει να εχω να μην ανισυχω... αν δεν μου κανουν τσουξημο η γενικοσ δεν εχω καμια ενοχλιση βεβαια.... και πονακια ειναι φυσιολογικο να εχουμε... μεγαλονει η μητρα μασ....:):):)

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση κρίσης και ελπίζω να μην ενοχληθειτε..στο θέμα το κρεβατικο είστε Οκ ; Είναι πολυ ευαίσθητο απλα οι σύντροφοι σας πως αντιμετωπίζουν την κατάσταση ;

Καλημερα και σε σενα κοπελα μου!!!!!Εγω μετα απο ρεπο παλι στο γραφειο, και χθεσ ειχα ενα γαμο..... ειμαι τι να σασ πω.....:?:???::? για υπνο μονο......

Το θεμα το κρεβατικο, ο δικοσ μου ψαχνει ολη την ωρα ευκαιρια να με χουφτοσει......:oops::oops::oops: εχω κανει πολυ σεξυ σωμα τωρα και ωραιο στιθοσ και η κοιλιτσα λεει οτι τον τρελενει ακομα πιο πολυ.... εχει γινει μανιακοσ!!!!χαχαχαχ αλλα την ωρα που παει να ξεκηνισει με βαζει κατευθιαν απο πανω.....:oops::oops::oops: για να μην του ξεφυγει λεει και με πονεσει η μου κανει ζημια......:oops::oops::oops: αυτα..... εσυ τι θεμα εχεισ???

Link to comment
Share on other sites

Λινακη, μην διαβαζεισ πολλα, καποιεσ φορεσ δεν κανει καλο.... οτι ειναι να μαθεισ και να κανεισ θα στο πει ο γιατροσ σου......Και οσο για το γαμο, ειναι η πιο ονειρεμενη στηγμη καθε γυναικασ....και μονο απο την λαμψη στα ματια ομορφενει..... οποτε μην ανχονεσε καθολου!!!!! εγο παντρευομαι τελι οκτομβρι δεν βγαλαμε ακομα τισ αδιεσ γιαυτο δεν ξερω ακριβοσ μερα... αλλα απο τωρα τα σκεφτομαι και γω.... εχω ομοσ μια φιλη που εχει μαγαζι με νυφικα και βραδυνα, ειπε θα μου δενεισει οτι θελω..... μεχρι τωρα εχω δοκιμασει το μισο μαγαζι.....χαχχαχα Α ρε κοριτσια τι τραβαμε!!!!!

Βασηκα θελω και γω να ρωτισω κατι που ντρεπομαι να ρωτισω τον γιατρο μου γιατι ειναι ολη την ωρα η ο αντρασ μου διπλα η η μανα μου.....:oops::oops::oops: οταν κανουμε σεξ μπορει να μην βγει η δεν κανει??? καπου εχω δει οτι προκαλει το σπερμα συσπασεισ στην μητρα... και με προβλιματιζει αυτο.....

Καλημερα και σε σενα κοπελα μου!!!!!Εγω μετα απο ρεπο παλι στο γραφειο, και χθεσ ειχα ενα γαμο..... ειμαι τι να σασ πω.....:?:???::? για υπνο μονο......

Το θεμα το κρεβατικο, ο δικοσ μου ψαχνει ολη την ωρα ευκαιρια να με χουφτοσει......:oops::oops::oops: εχω κανει πολυ σεξυ σωμα τωρα και ωραιο στιθοσ και η κοιλιτσα λεει οτι τον τρελενει ακομα πιο πολυ.... εχει γινει μανιακοσ!!!!χαχαχαχ αλλα την ωρα που παει να ξεκηνισει με βαζει κατευθιαν απο πανω.....:oops::oops::oops: για να μην του ξεφυγει λεει και με πονεσει η μου κανει ζημια......:oops::oops::oops: αυτα..... εσυ τι θεμα εχεισ???

Καλημέρα κοπέλα μου !!! Εμείς είμαστε σε περίεργη φάση δηλαδή στις πολυ αρχές δεν τον έκανα καλα ... Απο τότε που έπαθα τη μίνι αποκόλληση ούτε κάνω κουβέντα για σεξ παρότι κ ο γιατρός είπε καλα αλλα χαλαρά ... Φοβάται να με ακουμπήσει λέει για να μη με χτυπήσει κτλ ..ενώ όλη μέρα ψάχνεται να με χουφτωσει όπως λες κ εσυ .. Παρακάτω. Δεν !και δεν ξέρω τι να κάνω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα Μανουλιτες μου...!!

Ελπιζω να σας βρισκω καλα...!!! Εγω παλι ειμαι αρκετα αγχωμενη.. τα συπτωματα εχουν αρχισει να υποχωρουν... εχω που και που καμμια ζαλαδα και αυτο ειναι... βεβαια η ορεξη μου δεν εχει ανοιξει... δεν μου παει τιποτα.. κρεας δεν θελω να του βλεπω, ακομα και το κοτοπουλο που ετρωγα δεν το θελω με τιποτα... γενικα ειμαι σε περιεργη φαση...!!

φοβαμε μην εχει συμβει παλι κατι κακο.. την Πεμπτη εχω ραντεβου με την γυναικολογο και μεχρι τοτε θα σκασω.. Με βλεπω ν απηγαινω στο νοσοκομειο να κανω κανεναν υπερυχο, γιατι δεν μπορω ν ακοιμηθω με τιποτα..ενω νυσταζω ειμαι αγχωμενη, που μολις ξαπλωνω κανω ενα δυωρο να κοιμηθω..!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μανουλιτες μου...!!

Ελπιζω να σας βρισκω καλα...!!! Εγω παλι ειμαι αρκετα αγχωμενη.. τα συπτωματα εχουν αρχισει να υποχωρουν... εχω που και που καμμια ζαλαδα και αυτο ειναι... βεβαια η ορεξη μου δεν εχει ανοιξει... δεν μου παει τιποτα.. κρεας δεν θελω να του βλεπω, ακομα και το κοτοπουλο που ετρωγα δεν το θελω με τιποτα... γενικα ειμαι σε περιεργη φαση...!!

φοβαμε μην εχει συμβει παλι κατι κακο.. την Πεμπτη εχω ραντεβου με την γυναικολογο και μεχρι τοτε θα σκασω.. Με βλεπω ν απηγαινω στο νοσοκομειο να κανω κανεναν υπερυχο, γιατι δεν μπορω ν ακοιμηθω με τιποτα..ενω νυσταζω ειμαι αγχωμενη, που μολις ξαπλωνω κανω ενα δυωρο να κοιμηθω..!!!

Γεωργια μου, μην αγχωνεσε!!!!! ολα ειναι μια χαρα..... εισαι στην 11 βδομαδα και μενα απο τοτε αρχησαν να μου περνανε ολα.... και μετα την 12 τιποτα απολιτοσ δεν ειχα..... θα περασουν ολα... μονο δυσπεψια θα εμφανιστει λογικα..... :):):) μην σκεφτεσε κακα πραγματα!!!!! καλυτερα πεσ ενα ομορφο τραγουδακι και χαιδεψε την κοιλιτσα..... θα σε ιρεμισει πολυ..... εγω τουλαχιστον αυτο κανω....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπέλα μου !!! Εμείς είμαστε σε περίεργη φάση δηλαδή στις πολυ αρχές δεν τον έκανα καλα ... Απο τότε που έπαθα τη μίνι αποκόλληση ούτε κάνω κουβέντα για σεξ παρότι κ ο γιατρός είπε καλα αλλα χαλαρά ... Φοβάται να με ακουμπήσει λέει για να μη με χτυπήσει κτλ ..ενώ όλη μέρα ψάχνεται να με χουφτωσει όπως λες κ εσυ .. Παρακάτω. Δεν !και δεν ξέρω τι να κάνω ...

Ξεκηνα μονη σου μπροστα του τιποτα.... :oops::oops::oops::oops: θα σου ορμηξει που θα παει... αντρασ ειναι.... χαχαχ η πειραξε τον εσυ λιγο..... αααα και η καλυτερι ιδεα..... το δεσιμο....χαχχα :oops::oops::oops::oops: τον κανεισ οτι θελεισ δεν σου ξεφευγει με τιποτα.... Ουφ τι λεω πρωι πρωι η γυναικα.....χαχαχ..... δεν ξερω απλα τελευταια εχω πολυ ορεξη και μου βγαινουν μονα τουσ.... σορυ

Link to comment
Share on other sites

Ξεκηνα μονη σου μπροστα του τιποτα.... :oops::oops::oops::oops: θα σου ορμηξει που θα παει... αντρασ ειναι.... χαχαχ η πειραξε τον εσυ λιγο..... αααα και η καλυτερι ιδεα..... το δεσιμο....χαχχα :oops::oops::oops::oops: τον κανεισ οτι θελεισ δεν σου ξεφευγει με τιποτα.... Ουφ τι λεω πρωι πρωι η γυναικα.....χαχαχ..... δεν ξερω απλα τελευταια εχω πολυ ορεξη και μου βγαινουν μονα τουσ.... σορυ

ΧΑ ΧΑ εχεις πολλή πλάκα .. Θα τα δοκιμάσω αυτα που λες κ μακάρι να πιάσουν ... Χωρίς να θέλω να τον δικαιολογήσω πιστεύω πως έπεσαν όλα μαζι..έχουμε το γάμο κ το τρέξιμο του για τραπεζια κτλ βαφουμε το σπίτι για το μικρούλι κ έπεσε κ η αποκόλληση στη μεση ... Δεν ξέρω μήπως τα λέω για να τ ακούω εγω .. Είναι κ τα έξοδα πολλα αλλα προβληματίζομαι μήπως φταίω εγω ...

Link to comment
Share on other sites

ΧΑ ΧΑ εχεις πολλή πλάκα .. Θα τα δοκιμάσω αυτα που λες κ μακάρι να πιάσουν ... Χωρίς να θέλω να τον δικαιολογήσω πιστεύω πως έπεσαν όλα μαζι..έχουμε το γάμο κ το τρέξιμο του για τραπεζια κτλ βαφουμε το σπίτι για το μικρούλι κ έπεσε κ η αποκόλληση στη μεση ... Δεν ξέρω μήπως τα λέω για να τ ακούω εγω .. Είναι κ τα έξοδα πολλα αλλα προβληματίζομαι μήπως φταίω εγω ...

Μην προβληματιζεσαι, δεν φταισ σε τιποτα!!!!!!!!!! τα ποδια πρεπει να σου φιλαει τωρα...... εχεισ το παιδι του μεσα σου!!!!! και τραβασ τοσα για το παιδι αυτο....δεν λεω, ειναι πρωτα απ ολα δικο μασ το μωρακι :rolleyes: αλλα ετσι για να καταλαβει και ο αντρασ τι τραβασ πρεπει να του το χτυπασ που και που.....:oops::oops::oops: καλα γενικοσ παρολο που ειναι υποτιθεται το δυνατο φυλο δεν αντεχουν στα ζωρια και παθενουν σοκ...... οσο και να κοκορευονται...χαχχαχαχα θα του περασει...χχχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...