Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα στα κοριτσια μου! Ειστε καλα??? Εγω ξυπνησα 800 φορες μεσα στη νυχτα! Τη μια γτ ενω ξεκινησε με δροσια ο αερας σταματησε κ εσκασα,ειχε κουνουπια, ειχα εφιαλτες, πονουσε λιγο η κοιλια μου κ δε μπορουσα να βολευτω, ηταν κ το στομαχι μου -α κο μα- χαλια, τι να πω αυτο δεν ηταν υπνος, βασανιστηριο ηταν! :?

Σημερα θα παρω τη μικροβιολογο να δω αν ειναι ετοιμες οι αιματος απο αυτο το περιβοητο α τεστ, να τα παω στον γιατρο να τα δει....

Παω να παιξω λιγο με το κοριτσι μου, σας φιλω! Φαϊ ευτυχως εχω απο εχθες!

Ρεβυθακιααααα! Απο τα ελααααχιστα φαγητα που εχω ορεξη να φαω, τα αγαπωωω!

Α! Χρονια πολλα στις εορταζουσες ή σε οσες εχετε να γιορταζουν!

Μεγαλη γιορτη σημερα! :-D

Γιορταζει κ η πεθερουλα μου! :mrgreen:


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στα κοριτσια μου! Ειστε καλα??? Εγω ξυπνησα 800 φορες μεσα στη νυχτα! Τη μια γτ ενω ξεκινησε με δροσια ο αερας σταματησε κ εσκασα,ειχε κουνουπια, ειχα εφιαλτες, πονουσε λιγο η κοιλια μου κ δε μπορουσα να βολευτω, ηταν κ το στομαχι μου -α κο μα- χαλια, τι να πω αυτο δεν ηταν υπνος, βασανιστηριο ηταν! :?

Σημερα θα παρω τη μικροβιολογο να δω αν ειναι ετοιμες οι αιματος απο αυτο το περιβοητο α τεστ, να τα παω στον γιατρο να τα δει....

Παω να παιξω λιγο με το κοριτσι μου, σας φιλω! Φαϊ ευτυχως εχω απο εχθες!

Ρεβυθακιααααα! Απο τα ελααααχιστα φαγητα που εχω ορεξη να φαω, τα αγαπωωω!

Α! Χρονια πολλα στις εορταζουσες ή σε οσες εχετε να γιορταζουν!

Μεγαλη γιορτη σημερα! :-D

Γιορταζει κ η πεθερουλα μου! :mrgreen:

Να την χαιρεσαι!!!Εγω δεν εχω κανενα να γιωρταζει σημερα.....

Και μενα ποναει η κοιλιτσα μου σαν να τραβαει στα πλαγια και η μεση..... μεγαλονουμε...χαχαχ μεσα στο προγραμμα ειναι και ο πονοσ......χαλαλη.... την αλλη βδομαδα την τριτη παω στον γιατρο να δουμε το μωρακι..... εχω πολυ αγωνια γιατι εχω να το δω τωρα 3 εβδομαδεσ και θα σκασω μεχρι την τρητη... πωσο λεσ να χει μεγαλοσει τωρα ???? την αλλη φορα 13+2 εβδομαδεσ ητανε 11 ποντουσ.... τωρα πωσο θα ειναι ????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!τι μου κανετε;;;;!!!!!

εγω εκλεισα σημερα ραντεβου για την αυχενικη!!!!!στις 30.09!!!!!!!!!

η κοπελα μου ειπε να εχω μαζι μου κ το βιβλιαριο μου, για να μου γραψει τις αιματος!!!!!!γραφονται, λεει!!!!!!!απο μονη της μου το ειπε!!!!!!!!!!κ ειναι κ ιδιωτικο, γιατι δεν προλαβα τα ραντεβου του νοσοκομειου!!!!!!!ειμαι πολυ ενθουσιασμενη!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

εσεις τι μου κανετε;;;;!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Να την χαιρεσαι!!!Εγω δεν εχω κανενα να γιωρταζει σημερα.....

Και μενα ποναει η κοιλιτσα μου σαν να τραβαει στα πλαγια και η μεση..... μεγαλονουμε...χαχαχ μεσα στο προγραμμα ειναι και ο πονοσ......χαλαλη.... την αλλη βδομαδα την τριτη παω στον γιατρο να δουμε το μωρακι..... εχω πολυ αγωνια γιατι εχω να το δω τωρα 3 εβδομαδεσ και θα σκασω μεχρι την τρητη... πωσο λεσ να χει μεγαλοσει τωρα ???? την αλλη φορα 13+2 εβδομαδεσ ητανε 11 ποντουσ.... τωρα πωσο θα ειναι ????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Κανω υπομονη αν κ ειναι μερες -οπως σημερα- που εχω πολλααααα νευρα κ νιωθω πολυ κουρασμενη γενικα, οχι μονο σωματικα.

Εμεις τα ξεπερασαμε τα 15 εκατοστα, συγκεκριμενα ο γιατρος ειπε "δε χωραμε"...

Παναγιτσα μου τι με περιμενει! :tongue:


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!τι μου κανετε;;;;!!!!!

εγω εκλεισα σημερα ραντεβου για την αυχενικη!!!!!στις 30.09!!!!!!!!!

η κοπελα μου ειπε να εχω μαζι μου κ το βιβλιαριο μου, για να μου γραψει τις αιματος!!!!!!γραφονται, λεει!!!!!!!απο μονη της μου το ειπε!!!!!!!!!!κ ειναι κ ιδιωτικο, γιατι δεν προλαβα τα ραντεβου του νοσοκομειου!!!!!!!ειμαι πολυ ενθουσιασμενη!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

εσεις τι μου κανετε;;;;!!!!!!

Καλη επιτυχια σου ευχομαι για την αυχενικη.....!!!! εναι πολυ ομορφη εμπιρια... ζητα και CD να παρεισ..... Εγω νυσταζω χαχαχ......

Κανω υπομονη αν κ ειναι μερες -οπως σημερα- που εχω πολλααααα νευρα κ νιωθω πολυ κουρασμενη γενικα, οχι μονο σωματικα.

Εμεις τα ξεπερασαμε τα 15 εκατοστα, συγκεκριμενα ο γιατρος ειπε "δε χωραμε"...

Παναγιτσα μου τι με περιμενει! :tongue:

Και μασ ειναι πολυ μεγαλο το μωρακι.... και γενικοσ το πιο μικρο μωρο που εχουμε στο σοι μου ειναι 4200 ..... και στο σοι του αντρα μου 4100 ....... φαντασου...... εγω απο τωρα ξερω τι με περιμενει...χαχχα αλλα γερω να ναι και ασ με ραβουνε τρεισ μετα...χαχαχα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Κανω υπομονη αν κ ειναι μερες -οπως σημερα- που εχω πολλααααα νευρα κ νιωθω πολυ κουρασμενη γενικα, οχι μονο σωματικα.

Εμεις τα ξεπερασαμε τα 15 εκατοστα, συγκεκριμενα ο γιατρος ειπε "δε χωραμε"...

Παναγιτσα μου τι με περιμενει! :tongue:

λογικο το βρισκω...αν εχεις κ ενα παιδι να προσεχεις....σε καταλαβαινω απολυτα!!!!!!!!!να χαιρεσαι την πεθερα σου!!!!!!!

Καλη επιτυχια σου ευχομαι για την αυχενικη.....!!!! εναι πολυ ομορφη εμπιρια... ζητα και CD να παρεισ..... Εγω νυσταζω χαχαχ......

Και μασ ειναι πολυ μεγαλο το μωρακι.... και γενικοσ το πιο μικρο μωρο που εχουμε στο σοι μου ειναι 4200 ..... και στο σοι του αντρα μου 4100 ....... φαντασου...... εγω απο τωρα ξερω τι με περιμενει...χαχχα αλλα γερω να ναι και ασ με ραβουνε τρεισ μετα...χαχαχα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ετσι, ετσι!!!!!!!!!!!γερο πανω απ'ολα!!!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολες!! Τι κανετε? Dms ο υπνος μας ταλαιπωρει λιγακι.. κι εγω ξυπναω 100 φορες για τουαλετα, το καλοκαιρι ζεσταινομουν, τωρα ευτυχως περασε αυτο!Αλλα γενικα κανω ανησυχο υπνο!Δεν πειραζει ομως ειναι για καλο!! Georgia μην ανησυχεις για τα συμπτωματα, σιγα-σιγα θα υποχωρουν, αλλα σε λιγο θα βλεπεις την κοιλιτσα και θα εισαι ηρεμη!! Κι εγω ειμαι πολυ καλυτερα εδω και μια εβδομαδα. Μονο τρομερη δυσπεψια εχω, τρωω κατα τις 5 σιγα-σιγα και ελαφρια παντα και μεχρι τις 12-1 δεν μπορω να χωνεψω, λες και εχω φαει ενα βοδι ολοκληρο!! Sspyr επιτελους φτανει η αυχενικη! Κι εγω την αλλη Τριτη θα την κανω..αχ ποσο ανυπομονω! Valentina τι ωραια που μεγαλωνει το μωρακι σου! Θα εχει φουσκωσει και η κοιλιτσα σου τωρα, ε?? Elenitsa αστα, θα μας τρελανουν οι ορμονες! Πολλα νευρα και χωρις λογο.. Τι να κανουμε, δεν φταιμε!χαχα! Οσο για το σεξουαλικο που λεγατε, στην αρχη φοβοταν λιγο ο καλος μου, κι εγω δεν μπορω να πω, γιατι μας ειπε ο γιατρος να ειμαστε προσεκτικοι το πρωτο τριμηνο. Καναμε βεβαια απλα οχι καθε μερα! Τωρα που φτανω στο τελος του τριμηνου επανερχομαστε σιγα-σιγα στο μερα παρα μερα προς το παρον! Νομιζω μετα την αυχενικη θα ηρεμησουμε εντελως! Ορεξη παντως εχουμε πολυ και οι δυο! Αυτα απο μενα.. Sorry για το μεγαλο post! Εχω να μπω μερες και τα εγραψα μαζεμενα!!


WBCAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ασχετο, πηρα το περιοδικο parents γιατι ειχε ενα παιχνιδακι για τη μικρη μου κ ειχε μεσα αρθρο για την προετοιμασια της προικας του μωρου. λογικα θα τα εχουν λιγο φουσκωμενα αλλα δεν ειναι κ εντελως αχρηστο αρθρο. τον επομενο μηνα θα εχει αφιερωμα στον θηλασμο, θα το παρω οπωσδηποτε! Ωρα για νανι, η κορη μου τραγουδαει ακομα στο κρεβατι της αλλα θα αποκοιμηθει που θα παει.

Εγω πεφτω ξερή, σας φιλω!

(εξακολουθω να μην βρισκω ουτε ΜΙΑ που να εχει κανει 'Α τεστ..... :?


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολες!! Τι κανετε? Dms ο υπνος μας ταλαιπωρει λιγακι.. κι εγω ξυπναω 100 φορες για τουαλετα, το καλοκαιρι ζεσταινομουν, τωρα ευτυχως περασε αυτο!Αλλα γενικα κανω ανησυχο υπνο!Δεν πειραζει ομως ειναι για καλο!! Georgia μην ανησυχεις για τα συμπτωματα, σιγα-σιγα θα υποχωρουν, αλλα σε λιγο θα βλεπεις την κοιλιτσα και θα εισαι ηρεμη!! Κι εγω ειμαι πολυ καλυτερα εδω και μια εβδομαδα. Μονο τρομερη δυσπεψια εχω, τρωω κατα τις 5 σιγα-σιγα και ελαφρια παντα και μεχρι τις 12-1 δεν μπορω να χωνεψω, λες και εχω φαει ενα βοδι ολοκληρο!! Sspyr επιτελους φτανει η αυχενικη! Κι εγω την αλλη Τριτη θα την κανω..αχ ποσο ανυπομονω! Valentina τι ωραια που μεγαλωνει το μωρακι σου! Θα εχει φουσκωσει και η κοιλιτσα σου τωρα, ε?? Elenitsa αστα, θα μας τρελανουν οι ορμονες! Πολλα νευρα και χωρις λογο.. Τι να κανουμε, δεν φταιμε!χαχα! Οσο για το σεξουαλικο που λεγατε, στην αρχη φοβοταν λιγο ο καλος μου, κι εγω δεν μπορω να πω, γιατι μας ειπε ο γιατρος να ειμαστε προσεκτικοι το πρωτο τριμηνο. Καναμε βεβαια απλα οχι καθε μερα! Τωρα που φτανω στο τελος του τριμηνου επανερχομαστε σιγα-σιγα στο μερα παρα μερα προς το παρον! Νομιζω μετα την αυχενικη θα ηρεμησουμε εντελως! Ορεξη παντως εχουμε πολυ και οι δυο! Αυτα απο μενα.. Sorry για το μεγαλο post! Εχω να μπω μερες και τα εγραψα μαζεμενα!!

Να μπαινεισ πιο συχνα κοπελα μου να μασ λεσ τα νεα σου!!!! Για την κοιλιτσα εχεισ δικαιο αρχισε να φουσκωνει και ειναι γελιο.... ειμαι πολυ αδυνατη και σαν να χω φαει ενα πεπονακι ολοκλυρο.....ο αντρασ μου τρελενεται ομωσ....χαχαχ... ολη την ωρα με το φαι στο χαιρι ειναι και τρεχει απο πισο....χαχαχ εχω παρει 1 κιλο προσ το παρων και ανισυχει οτι δεν τροει καλα το μωρακι....χαχαχα :mrgreen::mrgreen::mrgreen: σε φιλω.....

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο, πηρα το περιοδικο parents γιατι ειχε ενα παιχνιδακι για τη μικρη μου κ ειχε μεσα αρθρο για την προετοιμασια της προικας του μωρου. λογικα θα τα εχουν λιγο φουσκωμενα αλλα δεν ειναι κ εντελως αχρηστο αρθρο. τον επομενο μηνα θα εχει αφιερωμα στον θηλασμο, θα το παρω οπωσδηποτε! Ωρα για νανι, η κορη μου τραγουδαει ακομα στο κρεβατι της αλλα θα αποκοιμηθει που θα παει.

Εγω πεφτω ξερή, σας φιλω!

(εξακολουθω να μην βρισκω ουτε ΜΙΑ που να εχει κανει 'Α τεστ..... :?

Καλησπέρα!

Έχω ξανααναφέρει ότι εγώ την έκανα στην 1η μου εγκυμοσύνη. Είναι εξέταση αίματος και ανιχνεύει κάποια θέματα τρισωμιών καθώς και νευρολογικής φύσεως. Τι ακριβώς θέλεις να μάθεις?


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Έχω ξανααναφέρει ότι εγώ την έκανα στην 1η μου εγκυμοσύνη. Είναι εξέταση αίματος και ανιχνεύει κάποια θέματα τρισωμιών καθώς και νευρολογικής φύσεως. Τι ακριβώς θέλεις να μάθεις?

Δεν ειχα δει οτι το εχεις αναφερει. Μωρε δε θελω να μαθω κατι, μου εξηγησε κ ο γιατρος τι αφορα η εξεταση αλλα μου εκανε εντυπωση γτ οχι μονο δε την ειχα κανει στο κοριτσι μου, αλλα δεν ξερω ως τωρα κ καμμια γυναικα να την εχει κανει! Ετσι κι αλλιως τωρα πηρα τα αποτελεσματα απο τη μικροβιολογο κ θα του τα παω να τα δει....;)


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κορίτσια δεν ξέρω τι καιρό έχει στα μέρη σας,εδώ κάνει ψιλοκρύο κ ετοιμάζεται να βρέξει!!!!!!μου αρέσει παρά πολυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!χειμώνας,τζάκι,χαλαρααααααααα!!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...