Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια να ρωτησω εξετασεις θυροειδη εχετε κανει?

Γιατι????Ειχεσ ποτε προβλημα??? αν οχι δεν υπαρχει λογοσ.... ετσι και αλλιοσ στην εγκυμοσυνη θα ειναι παντα αυξημενεσ..... μην τα σκεφτεσε !!! Οτι ειναι να κανει σθα στο πει ο γιατροσ!!! και μην προβληματιζεσε αδικα.... πωσ κανανε απο 10 παιδια η καθε μια και δεν ειχαν και κανενα προβλημμα και ουτε στον γιατρο πηγεναν........:D:D:D:D Χαλαροσε και απολαυσε την κατασταση!!! εγω παντοσ μολησ κλεισω για το χειμονα το γραφειο θα την εκμεταλεφτο φουλ την εγκυμοσυνη......:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι????Ειχεσ ποτε προβλημα??? αν οχι δεν υπαρχει λογοσ.... ετσι και αλλιοσ στην εγκυμοσυνη θα ειναι παντα αυξημενεσ..... μην τα σκεφτεσε !!! Οτι ειναι να κανει σθα στο πει ο γιατροσ!!! και μην προβληματιζεσε αδικα.... πωσ κανανε απο 10 παιδια η καθε μια και δεν ειχαν και κανενα προβλημμα και ουτε στον γιατρο πηγεναν........:D:D:D:D Χαλαροσε και απολαυσε την κατασταση!!! εγω παντοσ μολησ κλεισω για το χειμονα το γραφειο θα την εκμεταλεφτο φουλ την εγκυμοσυνη......:oops::oops::oops:

οχι μου πε να κανω βγηκαν εντος οριων αλλα λιγο τσιμπημενες κ δεν του αρεσε μου πε να παρω κ γνωμη ενδοκρινολογου:confused:


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αν σου συστισε και γιατρο, μου φενεται οτι απλα σου τρωει λεφτα...... πολυ παραξενο μου φενεται χωρισ να εχεισ προβλιμα να σε στειλι για εξετασεισ..... και οπωσ σου ειπα στην εγκυμοσυνη ειναι παντα αυξημενεσ οι εξετασεισ αυτεσ....... παρε γνωμη αλλου γιατρου και ολεσ τησ εξετασεισ μπορεισ να τησ κανεισ στο δημοσιο χωρισ να πληρωσεισ τιποτα..... απλα στα γραφει... δεν στο ειπε αυτο????? για ψαξε το λιγο παραπανω.....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να ρωτησω εξετασεις θυροειδη εχετε κανει?

Συμφωνω με την Βαλεντίνα γραψτες αν οι τιμες σου ειναι ανεβασμενες κ πήγαινε κανε τις στο νοσοκομείο δωρεάν. ;)


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια να ρωτησω εξετασεις θυροειδη εχετε κανει?

γεια σου elenitsamou! να σου πω αν θες για την δικη μου περιπτωση,εμενα οι τιμες πριν απο την πρωτη εγκυμοσυνη ηταν οριακες επειδη ειχα κανει προληπτικες εξετασεις.Για την περιοδο της εγκυμοσυνης ομως η γιατρος μου εδωσε και επαιρνα ενα χαπακι ετσι ωστε να τις διατηρησω καθ ολη την διαρκεια μεσα στα επιτρεπτα ορια(το ιδιο κανω και τωρα στη δευτερη),δεν ειναι τιποτα!εγω σου προτεινω χωρις να σε αγχωνει φυσικα οταν εχεις το χρονο να πας να μιλησεις με εναν ενδοκρινολογο μπορει στην περιπτωση σου να μην χρειαζεται καν. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αχ πωσο θελω και γω να κοιμιθω......:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: αλλα δουλεια δεν μαφηνει..... ενασ μηνασ και μερικεσ μερεσ μεινανε..... πωσ να περασουν θεε μου.........και γω θα παω να φαω κατι τωρα και μετα παλι γραφειο......:(:(:(

Καλη ορεξη σε ολεσ μασ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ πωσο θελω και γω να κοιμιθω......:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: αλλα δουλεια δεν μαφηνει..... ενασ μηνασ και μερικεσ μερεσ μεινανε..... πωσ να περασουν θεε μου.........και γω θα παω να φαω κατι τωρα και μετα παλι γραφειο......:(:(:(

Καλη ορεξη σε ολεσ μασ!!!!

υπομονη τι ειναι ενας μηνας


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια μου καλησπέρα κ από μένα!!!!!!τι μου κάνετε;;;!!!!!ελπίζω όλα καλά για όλες!!!!!

οι τελευταίες 3μέρες,είναι λίγο δύσκολες για μένα,έχει πολύ δουλειά κ πολύ τρέξιμο!!!!!αλλά όλα οκ!!!!!!!!

μαρακι μου,συγνώμη,θύμισε μου,που είχαμε πει ότι θα παω;;;;;;!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο μένα.....

Έχω κ εγώ ένα θαυματάκι μέσα μου κ ελπίζω να μου πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος..... το ίδιο εύχομαι κ σε όλες εσάς....

Η περίοδος αυτή που ζούμε τώρα, όσο όμορφη κ ξεχωριστή κ αν είναι, τόσο άγχος κ αγωνία έχει για ένα κ μοναδικό λόγο.....να είναι καλά το μωράκι μας!!!!!! Αυτό μόνο κ τίποτα άλλο......έτσι τουλάχιστον πιστεύω εγώ.....

Να είστε όλες καλά .....


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου ! Χαίρομαι που διαβάζω πως παρά τις ζαλαδουλες μας είμαστε όλες λίγο πολυ καλα και με πολυ κουράγιο ! !! Να ρωτήσω εμείς που πρώτα ο Θεός θα γεννησουμε Μάρτιο ποτε μπορούμε να σταματήσουμε τη δουλειά ; Μαζί με τις αναρρωτικες βέβαια που έμαθα πως δικαιούμαστε ! Πως κ πως περιμένω να καθισω σπίτι μου..!Σημερα δημοσιεύθηκε και στην εφημερίδα η αναγγελία του γάμου μας και συγκινηθηκΑμε με τον αντρουλη μου ;) έχει πλάκα τελικά ...... !!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο μένα.....

Έχω κ εγώ ένα θαυματάκι μέσα μου κ ελπίζω να μου πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος..... το ίδιο εύχομαι κ σε όλες εσάς....

Η περίοδος αυτή που ζούμε τώρα, όσο όμορφη κ ξεχωριστή κ αν είναι, τόσο άγχος κ αγωνία έχει για ένα κ μοναδικό λόγο.....να είναι καλά το μωράκι μας!!!!!! Αυτό μόνο κ τίποτα άλλο......έτσι τουλάχιστον πιστεύω εγώ.....

Να είστε όλες καλά .....

Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες ! Ακριβώς όπως τα λες είναι απλα να ξέρεις πως στο συγκεκριμένο φόρουμ θα νιώσεις τόσο οικεία κ άνετα λες και ξέρεις όλα τα κορίτσια καιρό..τουλάχιστον αυτο εισπράττω εγω..και γνώμη μου είναι να αλλάξεις το "βροχερη" σε "απέραντη λιακάδα"

Σου εύχομαι να σου πανε όλα τέλεια .Φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες ! Ακριβώς όπως τα λες είναι απλα να ξέρεις πως στο συγκεκριμένο φόρουμ θα νιώσεις τόσο οικεία κ άνετα λες και ξέρεις όλα τα κορίτσια καιρό..τουλάχιστον αυτο εισπράττω εγω..και γνώμη μου είναι να αλλάξεις το "βροχερη" σε "απέραντη λιακάδα"

Σου εύχομαι να σου πανε όλα τέλεια .Φιλακια

Σ΄ευχαριστώ για το καλωσόρισμα κ ανταποδίδω τις ευχές σου!!!!

Το να δένονται τόσο πολύ κοπέλες με ίδια θέματα-απορίες-προβλήματα, είναι χαρακτηριστικό αυτού του φόρουμ...;) τα ίδια ισχύουν σε όλες τις ενότητες κ χαίρομαι πολύ γι αυτό.....;)

Το "βροχερή" δεν είναι κατάθλιψη για μένα...... η βροχή είναι ερωτας, παραμύθι, ρομαντισμός...... οπότε με εκφράζει απόλυτα...;)

Υ.Γ. Απίστευτο!!! Μόλις άρχισε να βρέχει!!!!!!! :D

φιλιά......


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...