Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

κοριτσια μου εχτες περασα μια πολυ δυσκολη μερα ξαφνικα με επιασε αιμοραγια απο το πουθενα και εχασα και ενα μεγαλο κομματι ευτυχως το μωρακι μου ειναι καλα ακουσαμε καρδουλα μια μικρη αποκολληση κοντα στη μητρα γι αυτο δε ποναγα κιολας ευτυχως κοντεψα να πεθανω απο την αγωνια μου εχω ραντεβου παλι σε δυο βδομαδες

εγω αργω ακομα για αυχενικη κλαψ κλαψ οσες ξερετε φυλλο συμπληρωστε το στη λιστα να ξερουμε

καλη επιτυχια dms για σημερα

Χαρα, τωρα θελει πολυ προσοχη!!!! μην κανεισ χαζομαρεσ!!!! ξεκουρασου...... Και απολαυσε την κατασταση!!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια μου εχτες περασα μια πολυ δυσκολη μερα ξαφνικα με επιασε αιμοραγια απο το πουθενα και εχασα και ενα μεγαλο κομματι ευτυχως το μωρακι μου ειναι καλα ακουσαμε καρδουλα μια μικρη αποκολληση κοντα στη μητρα γι αυτο δε ποναγα κιολας ευτυχως κοντεψα να πεθανω απο την αγωνια μου εχω ραντεβου παλι σε δυο βδομαδες

εγω αργω ακομα για αυχενικη κλαψ κλαψ οσες ξερετε φυλλο συμπληρωστε το στη λιστα να ξερουμε

καλη επιτυχια dms για σημερα

Καλησπέρα Χαρά!

Μη φοβάσαι, η αποκόλληση με μια εβδομάδα ξάπλα και Utro περνά. Και εγώ είχα στην 8η εβδομάδα και με πλάκωσε ο γιατρός στην προγεστερόνη και τις αντιβιώσεις και μετα από μία εβδομάδα όλα καλά! Θέλει προσοχή όμως, μόνο κρεβάτι και τουαλέτα, τίποτε άλλο. Εγώ τις τελυταίες μέρες έχω ξεθαρέψει και εχθές πάλι είχα καφέ και λίγο ροζ....όταν έχεις και άλλα παιδιά είναι πολύ δύσκολο, το ξέρω καλά....έχεις κανένα για βοήθεια?

Θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά....να ξέρεις ότι η αποβολή, εκτός από αιμορραγία έχει και πάρα πολύ πόνο........άρα, όλα καλά θα πάνε....

Πολλά φιλιά


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια μου πώς είστε; Εγω εχθες πήρα το τρυπανι κ κρεμασα κουρτινοξυλα κ κατι κρεμαστρακια για τις πετσετες του μπανιου.

Σημερα έχουμε α τεστ κ μαααααλλον θα δουμε κ φυλλο.

Στην αρχή να ξερετε εαν "βλεπουν" κατι δεν είναι το...πιπι, αλλα οι σφυγμοι της καρδιάς κ η θεση της ουροδόχου κ παλι πέφτουν εξω.

Ιδωμεν...

Καλά επιτυχια για σήμερα!

Να υποθέσω ότι πας για το γιο? (έχεις ήδη ένα κοριτσάκι?)

Όλα καλά θα πάνε, πες μας νέα μόλις μπορέσεις...

Φιλιά


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

κόριτσια μου,καλησπέρα κ από μένα!!!!!τι μου κάνετε;;;;!!!!!!!

βροχερη μου,καλώς ήρθες στην παρέα μας κ με το καλό να κρατήσεις το μωρακι σου αγκαλιά!!!!!!!

μαρία μου περιμένουμε νέα από το γιατρό!!!!!

λινακι το ίδιο ισχύει κ για σένα,έτσι;;;!!!!!!!

χαρά μου η αποκόλληση δεν είναι κάτι σοβαρό...πρόσεχε μην κουράζεσαι κ θα περάσει...βέβαια με δύο παιδιά δεν είναι εύκολο αλλά προσπάθησε....δεν έχεις βοήθεια;;;;

οι υπόλοιπες πως είσαστε;;;

εγώ σήμερα εχω ένα μόνιμο πόνο χαμηλά....δεν ξέρω τι είναι...μπορεί να είναι που φορούσα ένα.στενό τζιν σήμερα....ειδομεν....


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου ευχαριστω

δυστωχως το πρωτο πρωτο παιδακι μου το εχασα και ξερω πως ειναι

ευτυχως μου ειπε ο γιατρος που ειναι ακριβως μπροστα απο τη μητρα οποτε δε κανω συσπασεις για να βγει το αιμα ακι αυτο με βοηθησε πολυ

ευτυχως επισης εχω τη μανουλα αλλα απο το μεσημερι και μετα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!!!

1.Χαρα μου περαστικουλια σου,δεν ειναι τιποτα μονο να προσεχεις να μην ταλαιπωρειται το νινι αυτες τις μερες..αν και μενα ο γιατρος μου ειπε πως το νινακι λειτουργει μονο του σαν αυτονομος οργανισμος!κοινως κανει ο,τι θελει!!Επειδη ομως πρεπει να προσεξουμε και εμας για να ναι καλα τα μωρακια μας ,ξαπλα γρηγορααααααα και ολα θα ερθουν στα ισια τους !!!υπομονη και ευχες πολλες πολλες!!- παρεπιπτοντως και εγω με UTRO ειμαι απο την περασμενη παρασκευη γιατι ειδα λιγο αιματακι και ειμαι στη 13η εβδομαδα πλεον ...

2.sspyr82 μου καλησπερα και σε σενα και εννοειται πως το βραδυ θα χω νεα... γεωμετρικα !!χαχαχαχαχ ελπιζω τουλαχιστον να ναι ολα καλα!!

3.Valentina μου ευχαριστω πολυ πολυ και ελπιζω να ειναι ολα καλα αποψε!Πως και πως περιμενω να μοιραστω νεα μαζι σας ... και επιτελους να δουμε και το πιπινακι του αχαχχαχα!!!

4.Georgia-kak μου αυτα τα πονακια με ειχαν τρομαξει και μενα αλλα μεγαλωνει η μητρα και το νινι κανει εργασιες εκει μεσα για να βολευεται αρα φυσιολογικα λεει ο γιατρος και εχεις και απολυτο δικιο

5.βροχερη μου στη 13η εβδομαδα ειμαι πλεον(ημερολογιακα τουλαχιστον)

Σας φιλω γλυκα ολες και ανυπομονω να τα πουμε το βραδυ!!Περαστικα και δυναμη στα κοριτσακια μας με τα πονακια.. Ειναι ΟΛΑ περαστικα !!μακια μακια μακια

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου επανηλθα!!!!Τελικα το σποριιακι μου ειναι γιος , 100 γραμμαρια (χαχαχαχα) 7 εκατοστα και πολυ ζωηρος...εως υπερκινητικος!! ;)

α εσεις ειστε ολοκληροι αντρες:)

συγχαρητηρια κοριτσι μου


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


α εσεις ειστε ολοκληροι αντρες:)

συγχαρητηρια κοριτσι μου[/

χαχαχαχα ναι τωρα θα παμε στρατο!ευχαριστω ελενιτσα μου !!!το επομενο λεω κοριτσακι....και θελω και κοριτσακι οπωσδηποτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να μας πανε ολα καλα τιποτα αλλο!Σε ολες μας!Αγορακια η κοριτσακια ειναι δημιουργηματακια μας και τα αγαπαμε ηδη παρα πολυ ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου! Τι κανετε!;

Χαρα,ξεκουρασου!

Εχθες έμαθα για μια εξαδελφη μου που ειναι στον 5ο κ θα τξν κρατήσουν μέσα στο νοσοκομειο ως το τελος γτ εχει μεγαλο τράχηλο κ ειναο ετοιμη να γεννησει.!

Πολυ πικρα.

Εμεις καναμε το α τεστ, στην μικρη μου δεν το είχα κάνει κ δε το ηξρρα, ειναι σαν την αυχενικη (παλι υπερηχος με αιμα) αλλα σε αυτο πλέον εξετάζονται νευρολογικες παθησεις κλπ.

Δυστυχώς δεν γραφεται -αν κ θα παρω ενα τηλ στον εοπυυ-κ ειναι μονο οι αιματολογικες καπου στο 75αρι....

Φυλλο δε μας είπε, μας ειπε μονο οτι "δεν χωραμε" (δλδ ειναι μεγαλο το παιδι) Ειδα η αληθρια ειναι ενα τεραστιο ποδι! :)

Τωρα περιμένω να βγουν και τα αίματα να τα δει ολα μαζι.

Εχθες 4 ωρες εψαχνα να βρω να κλεισω ραντεβού για το β επιπέδου αλλα στα δημοσια νοσοκομεία που το κανουν τα ραντεβού εχουν παει για Νοέμβρη κ στα ιδιωτικά δε το καλύπτει ο εοπυυ. Οσες θελετε κ εχετε περιθωριο κλειστε το απο τωρα αν δε θέλετε να πληρωνετε.

Το πιτσιρικι μου απο προχθές που ξεκινησε να κουνιέται δεν εχει σταματήσει καθολου! Χιχιχι

Ευχομαι να εχετε ολες μια υπέροχη μέρα! Σας φιλω για την ωρα!


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου επανηλθα!!!!Τελικα το σποριιακι μου ειναι γιος , 100 γραμμαρια (χαχαχαχα) 7 εκατοστα και πολυ ζωηρος...εως υπερκινητικος!! ;)

Συγχαρητήρια και με το καλό ο γιόκας σου! Είστε και μεγάλοι άνδρες πια! Θα νιώσεις αυτη τη μοναδική σχέση μάνας-γιου....είναι έρωτας:P:p:p:p:p

Καλημερα κοριτσια μου! Τι κανετε!;

Χαρα,ξεκουρασου!

Εχθες έμαθα για μια εξαδελφη μου που ειναι στον 5ο κ θα τξν κρατήσουν μέσα στο νοσοκομειο ως το τελος γτ εχει μεγαλο τράχηλο κ ειναο ετοιμη να γεννησει.!

Πολυ πικρα.

Εμεις καναμε το α τεστ, στην μικρη μου δεν το είχα κάνει κ δε το ηξρρα, ειναι σαν την αυχενικη (παλι υπερηχος με αιμα) αλλα σε αυτο πλέον εξετάζονται νευρολογικες παθησεις κλπ.

Δυστυχώς δεν γραφεται -αν κ θα παρω ενα τηλ στον εοπυυ-κ ειναι μονο οι αιματολογικες καπου στο 75αρι....

Φυλλο δε μας είπε, μας ειπε μονο οτι "δεν χωραμε" (δλδ ειναι μεγαλο το παιδι) Ειδα η αληθρια ειναι ενα τεραστιο ποδι! :)

Τωρα περιμένω να βγουν και τα αίματα να τα δει ολα μαζι.

Εχθες 4 ωρες εψαχνα να βρω να κλεισω ραντεβού για το β επιπέδου αλλα στα δημοσια νοσοκομεία που το κανουν τα ραντεβού εχουν παει για Νοέμβρη κ στα ιδιωτικά δε το καλύπτει ο εοπυυ. Οσες θελετε κ εχετε περιθωριο κλειστε το απο τωρα αν δε θέλετε να πληρωνετε.

Το πιτσιρικι μου απο προχθές που ξεκινησε να κουνιέται δεν εχει σταματήσει καθολου! Χιχιχι

Ευχομαι να εχετε ολες μια υπέροχη μέρα! Σας φιλω για την ωρα!

Τελικά το μωράκι σας κάνει ναζάκια και κρύβεται!!!!!! Δεν πειράζει, θα δείτε το φύλο στη Β' Επιπέδου!:P! Και εγώ είχα κάνει το Άλφα Τεστ στο πρώτο αλλά νόμιζα ότι πλέον δεν γίνεται!!!!! Όντως, ειναι πολύ ακριβές αυτές οι αιματολογικές......

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κοριτσάκια.....εύχομαι να είστε όλες καλά....και εγώ το μεσημέρι θα πάω έκτακτα στο γιατρό να με δει γιατί πάλι είχα κάποια καφέ και ροζουλια....τί είχες Γιάννη, τι είχα πάντα......

Φιλιά


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου επανηλθα!!!!Τελικα το σποριιακι μου ειναι γιος , 100 γραμμαρια (χαχαχαχα) 7 εκατοστα και πολυ ζωηρος...εως υπερκινητικος!! ;)

Καλημερα!!!! με το καλο κοπελα μου!!! αντε, τωρα εχουμε μια μινη ομαδουλα....χαχαχαχ.....:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...