Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2013


Ειρήνη

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!

Συγνώμη που χάθηκα αλλά τρέχω πανικόβλητη με τις υποχρεώσεις των παιδιών και τις καθημερινές που αυξάνονται όσο πλησιάζουν οι γιορτές.

Έφτιαξα μια πρώτη παρτίδα από γούρια και θέλω πολύ να σας τα δείξω.

http://3.bp.blogspot.com/-gQOGawZmz1U/Uqx8u3fXOLI/AAAAAAAABGs/zSR8Cd7XynY/s1600/PicMonkey+CollageGouria.jpg

Ελπίζω να σας αρέσουν.

Θα επανέλθω με το δέντρο μου μόλις βρω το χρόνο πάλι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

STAVROULITSA Χρόνια πολλά με Υγεία να στολίσετε και του χρόνου.Πολύ ωραίος ο στολισμός σου και πολύ ωραία η ιδέα με την αλυσίδα με τις κόκκινες χάντρες στο τραπεζάκι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα!

Συγνώμη που χάθηκα αλλά τρέχω πανικόβλητη με τις υποχρεώσεις των παιδιών και τις καθημερινές που αυξάνονται όσο πλησιάζουν οι γιορτές.

Έφτιαξα μια πρώτη παρτίδα από γούρια και θέλω πολύ να σας τα δείξω.

http://3.bp.blogspot.com/-gQOGawZmz1U/Uqx8u3fXOLI/AAAAAAAABGs/zSR8Cd7XynY/s1600/PicMonkey+CollageGouria.jpg

Ελπίζω να σας αρέσουν.

Θα επανέλθω με το δέντρο μου μόλις βρω το χρόνο πάλι...

marvas πολύ ωραία τα γούρια! Και του χρόνου με υγεία και χαρά!

Από αύριο εγώ θα ξεκινήσω να φτιάχνω τα δικά μου μιας και μόλις χθες πήγα και πήρα τα υλικά. Για να δούμε...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις!!!!

Ας βάλω λοιπόν και εγώ το δεντράκι που στολίσαμε στο σπίτι μας. Έτσι για να ανεβούμε λιγάκι!!!!

978f.jpg

dljt.jpg

jf9z.jpg

lmlb.jpg

njoa.jpg

ujg8.jpg

n8c6.jpg

Μπραβο!!!! Και του χρόνου!!!! Εβαλες τάξη βλέπω,ε?????;)


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει κορίτσι μου.

Γιατί υπάρχουν πολλά τρολ στα θέματα, που ξύνουν τα νύχια τους για καυγάδες.

Εμείς ευτυχώς, δεν έχουμε τέτοια στο θεματάκι μας! ;)

Λες,ε???

Εμεις εδω μοοοοονο ξωτικά και μάλιστα δουλευτάρικα, ακούραστα, χρυσοχέρικα και ακρως δημιουργικά:P


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites

μαμα χρυσα απο σημερα σε χρηζω ντεκορατερ μου :tongue::tongue: αγαπω οτι ανεβαζεις :)

Χαχαχαχαχα!!! Ευχαριστως!!! οοοοοτι θες, οπου θες;)

Και συ πολύ ομορφος στολισμος! Μπραβο και του χρονου!!


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...