Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

      Εγώ σε αυτή την εμβρυομεταφορα τα πήρα τα utrogestan από το στόμα και μου έφεραν τρελή θολούρα και ζάλη...δυσκολεύομουν πολύ στη δουλειά...σε παλιότερες φορές δε με είχαν επηρεάσει τόσο. Παρολαυτα τα προτιμω απο το στομα ...κολπικα βάζω vasclor και cyclacur και με αγχώνει...και γιατι πεφτουν καποιες φορες αρα δε ξέρω αν απορροφάται όλο και μαζεύει η περιοχή vasclor μετά από πολλές μέρες, δεν απορροφάται όλη και είναι μια μόνιμη υγρασία στην περιοχή που ευνοεί την ανάπτυξη μυκητων...καπου το διαβασα. ..δε ξερω αν ισχυει 100%. Άρα παρολη τη θολούρα αν μπορούσα θσ τα έπαιρνα όλα από στόμα.. 

      Όλα να σου πάνε καλά!!! Να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!! 🙏

      εμένα μ είπε ο γιατρός από 9-13 ! εκεί γύρω 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2013


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωραία ιδέα για τον μπουφε μου! Να βάλω 2-3 κουτσουρα για να δώσω ''υψος'' και να τοποθετησω επάνω ισως τις σαλατιέρες μου!!!!! ( και ταιριάζει και στο όλο στυλ διακόσμησης μουυυυυ!!!!)

inspiring-rustic-christmas-table-setting-5.jpg


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ετσι μπράβο! Ετσι σε θέλω! Θαύματα έκανες! ΜΠΡΑΒΟ! Και του χρόνου, με υγεία και χαρά.

Υ.Γ. Το δέντρο σου, ΥΠΕΡΟΧΟ! :D

Ευχαριστώ πολύ Ειρηνάκι μου. Είναι που έχω "δυνατή παρότρυνση από εσάς"!!!

Link to comment
Share on other sites

095_zpsafd8e4ea.jpg

089_zpsadef867d.jpg

086_zps1c5f91f5.jpg

082_zps4df205d1.jpg

077_zps9b0ad63c.jpg

075_zps61c7edf7.jpg

073_zps14eb77e0.jpg

Τί όμορφος που είναι ο "πολυέλαιος-στεφάνι"... λιγουλάκι "ζηλεύω"!

Και το δέντρο σας και ο στολισμός του σπιτιού υπέροχος και είπαμε.... τα καλοριφέρ πια είναι "μόνο για στολισμό"!!! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο!!!! Και του χρόνου!!!! Εβαλες τάξη βλέπω,ε?????;)

ΈΕΕΕΕ μα πιαααααα δεν γινόταν άλλο!!! Παρέδωσα και πολλές από τις παραγγελίες οπότε άνοιξε ο χώρος (δόξα το Θεό)!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρύσα μας προσφέρεις τέλειες εικόνες καθημερινά! Σ ευχαριστούμε!

Στην τελευταία εικόνα, αφαίρεσε το φυτό απ το γλαστράκι του, έπλυνε καλά τις ρίζες απ τα χώματα και το έβαλε στο βάζο το οποίο είναι ίσα-ίσα οπότε δεν πέφτει αλλά είναι και η ποικιλία του φυτού τέτοια (δε ξέρω πως τα λένε) που δεν κινείται μες το νερό.

Εγώ έχω αρχίσει να δίνω τα δώρα των εορτών σε όσους δεν θα δούμε καθόλου αυτές τις μέρες και πολύ το χαίρομαι!

Για μένα η υπόθεση στολισμός δεν έχει τελειώσει καθώς θα στολίσω και το πατρικό μου σε λίγες ημέρες οπότε θα πάρω μαζί τα εργαλεία και τα υλικά μου και θα μεταμορφώσω κάποια απ τα στολίδια της μαμάς μου!

Ποια κοιμάται ακόμα;;;

066e048b142c90bd7c1ec15152685d07.jpg


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Χρύσα μας προσφέρεις τέλειες εικόνες καθημερινά! Σ ευχαριστούμε!

Στην τελευταία εικόνα, αφαίρεσε το φυτό απ το γλαστράκι του, έπλυνε καλά τις ρίζες απ τα χώματα και το έβαλε στο βάζο το οποίο είναι ίσα-ίσα οπότε δεν πέφτει αλλά είναι και η ποικιλία του φυτού τέτοια (δε ξέρω πως τα λένε) που δεν κινείται μες το νερό.

Εγώ έχω αρχίσει να δίνω τα δώρα των εορτών σε όσους δεν θα δούμε καθόλου αυτές τις μέρες και πολύ το χαίρομαι!

Για μένα η υπόθεση στολισμός δεν έχει τελειώσει καθώς θα στολίσω και το πατρικό μου σε λίγες ημέρες οπότε θα πάρω μαζί τα εργαλεία και τα υλικά μου και θα μεταμορφώσω κάποια απ τα στολίδια της μαμάς μου!

Ποια κοιμάται ακόμα;;;

066e048b142c90bd7c1ec15152685d07.jpg

Να σαι καλα!;)

Λες,ε? Ωραία ιδέα παντως.....( ολο ιδεες ειμαι....)

Οσο για το οτι δεν εχεις τελειωσει με τον στολισμο( ΖΗΛΕΥΩΩΩΩ), αν θες βοηθεια στης μαμας σου.....σφυρα κι ερχομαι!!!:-D:grin:

Υ.Γ 1 ...κι εγω λεω οτι τελειωσα με τον στολισμο, αλλά χθες μου κανανε δωρο ενα τελειο σετ λαμπακια-μπαλες και ακομη ψαχνω που να το βάλω...

Υ.Γ 2 ....Τι φανταστικό κραβάτι!!!!


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...