Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2013


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Φέτος, καλά να είμαστε, θα κάνω κουλουράκια και γω με το φιογκάκι μου.

Πάρτε ιδέες :P

gingerbread-cookies-473-mld108759_vert_zpsd2fd1ad8.jpg

Τέλεια και λαχταριστά.

Και καλά θα είστε και κουλουράκια θα φτιάξετε και άλλα πολλά.


7q1Np2.png0ulEp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ωραιο! νομιζω εχουμε το ιδιο χρωμα κουφωματα κ εσυ λευκο μαρμαρο κατω??

επισης 2-3 χρονιες στολιζα ενα δεντρο μεσα και ενα τεραστιο εξω στο μπαλκονι :tongue: μονο με λευκα φωτακια αλλα με 7.000 φωτακια!!!!!!!!!!!

(μου το ειχε χαρισει το πρωην αφεντικο μου το ειχαμε στο μαγαζι)

μετα βαρεθηκα να τα στολιζω κ τα δυο ασε κ το ρευμα που εκαιγε...

να σας πω τι ειχα παθει μια χρονια??? να γελασετε να κλαψετε????

εχουμε τρια δεντρα:cool: ακριβα κ πολυ ωραια το ενα ειχαμε αγοραει τα 2 μας τα χαρισανε μετα:rolleyes:

ενα εκ των οποιων πηγα να στολισω, ανεβαζω τις κουτες κ οπως τις κουνουσα ακουγα κατι χριτς χριτσ απο μεσα βρε μπας???? λεω!:confused: ευτυχως μου εκοψε κ το εβγαλα στο μπαλοκονι πριν το ανοιξω.... και τι να δω ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ!!!!!!!!!!!! πολλες!!!!!!!!! επαθα σοκ:shock::shock: βουταω το τεζα κ αρχισα να εξολοθρευω με την τριχα καγκελο αλλα τι να εκανα να τις αφηνα να κοβουν βολτες στο μπαλκονι?? να μην τα πολυλογω το αφησα εκει εξω 3-4 μερες αφου ειχα αδειαζει 2 τεζα πανω του κ μετα το χαρισα στην κουνιαδα μου να το στολισει στον κηπο της!:tongue::tongue:

τα καλυτερα κατσαριδοχριστουγεννα ever! :lol::lol:

στολισα το δικο μας μετα, φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια και λαχταριστά.

Και καλά θα είστε και κουλουράκια θα φτιάξετε και άλλα πολλά.

Σ' ευχαριστώ ματάκια μου.

Να είμαστε όλοι καλά!

Γραφω μια γρηγορη καλημερα για να παρακολουθω το θεμα και οταν προλαβω θα σας μελετησω με την ησυχια μου.

Λαμπογυαλο θα το κανουμε και φετος!!

Οχι, που θα μας ξεφύγει! :tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

να σας πω τι ειχα παθει μια χρονια??? να γελασετε να κλαψετε????

εχουμε τρια δεντρα:cool: ακριβα κ πολυ ωραια το ενα ειχαμε αγοραει τα 2 μας τα χαρισανε μετα:rolleyes:

ενα εκ των οποιων πηγα να στολισω, ανεβαζω τις κουτες κ οπως τις κουνουσα ακουγα κατι χριτς χριτσ απο μεσα βρε μπας???? λεω!:confused: ευτυχως μου εκοψε κ το εβγαλα στο μπαλοκονι πριν το ανοιξω.... και τι να δω ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ!!!!!!!!!!!! πολλες!!!!!!!!! επαθα σοκ:shock::shock: βουταω το τεζα κ αρχισα να εξολοθρευω με την τριχα καγκελο αλλα τι να εκανα να τις αφηνα να κοβουν βολτες στο μπαλκονι?? να μην τα πολυλογω το αφησα εκει εξω 3-4 μερες αφου ειχα αδειαζει 2 τεζα πανω του κ μετα το χαρισα στην κουνιαδα μου να το στολισει στον κηπο της!:tongue::tongue:

τα καλυτερα κατσαριδοχριστουγεννα ever! :lol::lol:

στολισα το δικο μας μετα, φυσικα.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑααααααα μαμάαααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...