Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2013


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΜΠΙΡΜΠΙΛΩΤΑ ΜΟΥ ΜΑΤΙΑ

ΚΑΛΟΡΙΖΙΟΚΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΜΠΟΡΩ???????

ειρηνη μου αυτο το ροζ για μενα??????

Φετος νομίζω σου ανηκει δικαιωματικα;)!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

να φανταστω οτι σε καποιο βουνο το εχεις το σπιτι αυτο κοπελια :?::tongue::tongue:

Εννοείται!

Ειναι οπως λέμε "πάει αυτή, πήρε τα βουνά"

Ε, σε ένα απ' αυτά τα βουνά που έχω πάρει, έχω και ένα σπίτι! :tongue::tongue::tongue:

0f587cea16df9fee71d78e4953b315df.jpg

Και εκει που αναρωτιεσαι,γιρλάντα,καλτσες η στεφάνι,βαζεις και τα τρια και εισαι οκ!Υπέροχη!

Μαγεία!!!!

dc588db53e713916d493015e5fc26753.jpg

Ειρηνη για εσενα!:)

χαχαχαχαχα like!

Θα βάλω και γω μερικά! χαχαχαχα

και για την κουζίνα μας

%CE%A7%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B9%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CF%82-%CE%B9%CE%B4%CE%AD%CE%B5%CF%82-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CF%81%CE%BF%CF%8D%CF%82-%CF%87%CF%8E%CF%81%CE%BF%CF%85%CF%82_3.jpg

Πόσο υπέροχο? Ειδικα που αντί για κουρτινάκι έβαλε τις ποδίτσες της.

θα με δείρει τώρα;;

%CE%A7%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B9%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CF%82+%CE%B9%CE%B4%CE%AD%CE%B5%CF%82+%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%8212.jpg

Θα σε τσουρομαδήσει!!!! :lol::lol::lol:

Μαρμελάδες ή γλυκά του κουταλιού από χειμωνιάτικα φρουτάκια, φτιαγμένα με τα χεράκια μας σε όμορφο χριστουγεννιάτικο αμπαλάζ

6139ad45ccf8ab988d62e4efa25f4dc1.jpg

Υπέροχο! Αγαπώ και αυτά τα μικρά κουδουνάκια!

Αχ....τι ωραία!!!!:o:D Τώρα το είδα το topic και τρελάθηκα!!! Λατρεύω τα Χριστούγεννα και τον τελευταίο καιρό τα μελετάω συνέχεια. Δεν υπάρχει μέρα που να μην τα σκέφτομαι και όπου κι αν το έχω πει μου λένε "είσαι καλά, Χριστούγεννα από τώρα?". Τι ωραία που υπάρχει αυτό το θέμα! Μου ανέβασε απίστευτα τη διάθεση και έχετε ανεβάσει εξαιρετικές ιδέες!!! Εξάλλου είναι τέτοια η ζωή μας και η καθημερινότητά μας που είναι πολύ όμορφο και ψυχοθεραπευτικό να σκεφτόμαστε τέτοιες όμορφες περόδους ζεστασιάς, αγάπης και ελπίδας!

Θα το παρακολουθώ από εδώ και πέρα και θα μοιραστώ κι εγώ μαζί σας τις ιδέες μου και όποια άλλη πρόταση.

Άλλωστε καλώς ερχόντων των πραγμάτων φέτος για εμάς θα είναι ιδιαίτερη αυτή η γιορτή αφού θα έχω φουσκωμένη κοιλίτσα και θα περιμένουμε το μωράκι μας! Οπότε γίνεται να μην τα τιμήσουμε δεόντως????:rolleyes::D

Καλώς ήρθες κορίτσι μου, ελπίζω να το κατα-διασκεδάσεις μαζί μας και.. με το καλό!!!

ειρηνη μου αυτο το ροζ για μενα??????

Εσύ τώρα τα βλέπεις όλα ροζ.. είμαι σίγουρη!!! χαχαχαχαχα

Με το καλό, αγαπούλα μου! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φετος νομίζω σου ανηκει δικαιωματικα;)!

ναι ναι και εγω αυτο νομιζω τοσο κοπο εκανα χιχιιχιχιχ

Εσύ τώρα τα βλέπεις όλα ροζ.. είμαι σίγουρη!!! χαχαχαχαχα

Με το καλό, αγαπούλα μου! ;)

χαχχαχα ευχαριστω μανουλα μ ειναι και υπεροχο το ατιμο


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια,

ένας εύκολος τρόπος για να φτιάξετε μικρά στολιδάκια τόσο για τα δεντράκια των παιδικών δωματίων αλλά και για να στολίσετε τα δώρα σας όπως στην φωτό της Ειρήνης είναι ο εξής:Σίγουρα θα έχετε δεί τις σοκολάτες ημερολόγια που κυκλοφορούν από τον Νοέμβριο και μετά,από κάτω έχουν θηκούλες συνήθως από πλαστικό σε σχέδια όπως και οι σοκολάτες.Αφού τα αδειάσετε από τις σοκολάτες και τα πλύνεται μπορείτε να στρώσετε πάνω τους πηλό τα αφήνετε μία βδομαδούλα να στεγνώσουν,ξακαλουπώνετε και αν το έχετε βάφετε με διάφορα χρώματα αλλιώς με ένα σπρέι στο χρώμα που σας αρέσει και χρυσοσκονη από πάνω (είπαμε έχει την τιμητική της τα χριστούγεννα) και είναι έτοιμα.Τα κολλάτε με θερμοκολλα ή αν έχετε προνοήσει και έχετε κάνει τρυπούλες τότε τα περνάτε στην κορδέλα που δένετε το δώρο.

Ενα ωραίο δώρο επίσης είναι τα βάζα που έχουν σε στρώσεις τα υλικά για μπισκότα ή για κεικ και στο καπάκι κολλημένο ένα χαρτάκι που εκτός από ευχές έχει και την συνταγή ή εχτές στο κάτι ψήνεται η κοπέλα που μαγείρευε είχε φτιάξει γλυκό κουφέτο Σαντορίνης σας βάζω και την συνταγή για να το δείτε οπότε γεμίζετε βαζάκια και τα κάνετε δώρο ή μπουκαλάκια με λικεράκι.Η κρίση τέτοια δώρα θέλει και όχι από τον πχ.Ζούλοβιτς βέβαια αν μπορούμε και από εκεί καλά είναι.

http://syntages.matia.gr/%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%AC%CE%B4%CE%BF%CF%83%CE%B7/%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%86%CE%AD%CF%84%CE%BF-%CF%83%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%BD%CE%B7%CF%82.html

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...