Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

ΠΡΟΤΑΣΗ-ΙΔΕΑ!!!!


Recommended Posts

Άλλη μία ταλαντούχα κουκλίτσα μαζί μας, Ελένη καλώς ήρθες, καλή συνεργασία να έχουμε

M έ λ η Α θ η ν ώ ν

1.Katerina71

2.Mariata

3.Ψαράκι

4.Nikoleta25

5.Φωφίκο

6. melany82_01

7. Κωνσταντινακι

8.lucia

9. anna&ch

10. Lena-alice

11. Nianiaro

12. Γνωστή Κ.

13. thomai1979

14. deppie

Μ έ λ η ε κ τ ό ς Α θ η ν ώ ν

1. Lovely people (εκτός Αθηνών)

2. morenita12 (εκτός Αθηνών)

3.sspyr82 (εκτός Αθηνών)/διαχειρίστρια κλειστής ομάδας

4. janneta(ιωάννα) (εκτός Αθηνών)

5. Ελένη (Σέρρες)

Μέλη Θεσσαλονίκης

1.depi71

2.Marilyn1

3.Marinaki

4. deny

5. etoiledunord

6. Όλγα (και ο άντρας της για βοηθός)

7. mammiN

8. AnnaG.

9. mmaria7


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλώς την μας! στείλε σε παρακαλώ ένα π.μ. στην διαχειρίστρια της κλειστής ομάδας sspyr82 για να σου στείλει πρόσκληση για την κλειστή ομάδα.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Όσα νέα κορίτσια ενδιαφέρονται ας δηλώσουν συμμετοχή εδώ. Η νέα μας λίστα έχει ως εξής:

M έ λ η Α θ η ν ώ ν

1.Katerina71

2.Mariata

3.Ψαράκι

4.Nikoleta25

5.Φωφίκο

6. melany82_01

7. Κωνσταντινακι

8.lucia

9. anna&ch

10. Lena-alice

11. Nianiaro

12. Γνωστή Κ.

13. deppie

Μ έ λ η ε κ τ ό ς Α θ η ν ώ ν

1. Lovely people (εκτός Αθηνών)

2. morenita12 (εκτός Αθηνών)

3.sspyr82 (εκτός Αθηνών)/διαχειρίστρια κλειστής ομάδας

4. janneta(ιωάννα) (εκτός Αθηνών)

5. Ελένη (Σέρρες)

6. @Ρεα (Πάτρα)

Μέλη Θεσσαλονίκης

1.depi71

2.Marilyn1

3.Marinaki

4. deny

5. etoiledunord

6. Όλγα (και ο άντρας της για βοηθός)

7. mammiN

8. AnnaG.

9. mmaria7


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται το προχωράμε δυναμικά, οποία κουκλίτσα την ενδιαφέρει ας δηλώσει εδώ.

Το Σάββατο στις 6.00 το απόγευμα, θα κάνουμε την 2η συνάντησή μας

στον παιδότοπο "έλα να παίξουμε" στο Αιγάλεω.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλησπέρα! Θα ήθελα να συμμετάσχω και εγω αλλά έχω μπερδευτεί λίγο στο που πρέπει να απευθυνθώ, είμαι απο Θεσσαλονίκη.

Είμαι μηχανικός στο επάγγελμα, ''πιάνει'' το χέρι μου και απο κατασκευές (μπομπονιέρες, διακοσμητικά κλπ) και απο φαγώσιμα και απο γνώση γραφειοκρατίας (δυστυχώς..) και απο στήσιμο ιστοσελίδας και λοιπών social media για προώθηση.

Τέλος, ο πατέρας μου είναι επί σειρά ετών πρόεδρος αστικού συνεταιρισμού και ίσως να μπορούσε να μας δώσει μια κατεύθυνση στα διαδικαστικά.

Το μόνο μου ζήτημα στην παρούσα φάση είναι πως είμαι στον 8ο μήνα της εγκυμοσύνης μου, όμως απο την άλλη είμαι στο σπίτι και μπορώ να κάνω πολύ έρευνα μιας που έχω χρόνο (πάνε και οι δουλειές κατα διαόλου έτσι κι αλλιώς :) οπότε υπάρχει χρόνος)

υγ Φαντάζομαι πως το γεγονός πως είμαι ελεύθερη επαγγελματίας δεν αποτελεί εμπόδιο στη συμμετοχή μου, σωστά?

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία!


2014.png
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή Χριστίνα έχουμε πλέον συσταθεί, όμως σε περίπτωση που αργότερα σε χρειαστούμε θα επικοινωνήσουμε μαζί σου!

Είμαστε εδώ:

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=23028

όσες θέλουν να μας στηρίξουν θα χαρούμε πολύ!!!!:P


Η οικονομική κρίση μας ένωσε. Το www.parentscafe.gr μας στήριξε. Η αγάπη σας μας βοηθάει.

Η ΜΥΡΤΙΑ Κοιν.Σ.Επ. - Α.Μ.Δ00356, παράγει χειροποίητα προϊόντα με αγάπη, με κυριο σκοπό την δημιουργία θέσεων εργασίας.

Link to comment
Share on other sites

η σελίδα μας στο φεις:

:P

https://www.facebook.com/pages/%CE%9...09846955918993


Η οικονομική κρίση μας ένωσε. Το www.parentscafe.gr μας στήριξε. Η αγάπη σας μας βοηθάει.

Η ΜΥΡΤΙΑ Κοιν.Σ.Επ. - Α.Μ.Δ00356, παράγει χειροποίητα προϊόντα με αγάπη, με κυριο σκοπό την δημιουργία θέσεων εργασίας.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...